Podpora Nepřipsané recepty na děla nadvládce z bukanýrského trhu

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem Vision19, 31/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Vision19

    Vision19 Zelenáč fóra

    Ahoj,

    prosím vás, mám problém...

    V bukanýrském trhu byla možnost koupit recepty na děla nadvládce, které jsem všechny vykoupil, ale nepřipsala se.

    Mělo se jednat o 100x recept lvl 1
    50x recept lvl 2
    25x recept lvl 3

    Jsem jediný, kterému se to od nás nepřipsalo a hledal sem fakt všude kde sem měl...

    Prvně sem se zkoušel zeptat na herním chatu a tam mi bylo odpovězeno, že se o problému ví a že se to bude řešit nejspíše až po víkendu (už je to víc než týden, ale to není podstatné).
    Pak sem po nějaké době zkoušel napsat na podporu a nedočkal sem se žádné odpovědi (už pár dní).
    Tak jako poslední zoufalou možnost hledám cestu tady přes forum, můžete mi prosím poradit co s tím a jak se k mojí vytoužené odměně dostat? :D

    Předem moc děkuji

    Rendy
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    100 receptů na lvl 1 si spotřeboval na 50 receptů na lvl 2 a těch 50 si spotřeboval na 25 receptů na lvl 3. Aspoň si myslím, že to tak bylo. Měl by si teda mít jen těch 25 na lvl 3.
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Buď se ti tiket neodeslal nebo jsi nedal dost znaků nebo kontroluješ příchozí odpověď na jiném emailu. Došla ti z podpory hned po odeslání tiketu automatická odpověd?
     
  4. Vision19

    Vision19 Zelenáč fóra

    Leo budu trošku za pitomce, tak tiket sem obdržel a dokonce i odpověď, jen sem ji nějak přehlídl... Stručně sem popsal problém a kolegyně (Věra) chtěla teda výpis z deníku, ale to bych už i tak nebyl schopný poskytnout. Za můj fail se omlouvám. Když už sem vlákno založil, jak pokračovat prosím? Děkuji
     
  5. Vision19

    Vision19 Zelenáč fóra

    Hoj, díky za odpoved..teoreticky to tak být může, protoze kolega taky nemá ty jedničkové a dvojkové a to to vykoupil... pokud to tak je, proč to v tom obchodě bylo tak na houby udělané? (btw nevíme jestli to tak je, může mít stejný problém) jedná se o novej server
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    za pitomce určitě nejsi, splést se nebo přehlédnout email se může stát komukoli. Pokud jste oba kupovali více stupňů receptů tak je to přesně jak píše Gerald. Koupili jste 1 stupeň a ten Vám byl odebraný při nákupu druhého stupně atd. Je to stejné jako při výrobě děl nebo rozšíření. Aby jsi získal vyšší stupeň musíš obětovat nižší stupeň. Je jedno na jakém serveru to je, systém funguje všude stejně.
     
  7. Vision19

    Vision19 Zelenáč fóra

    Tak děkuji za pomoc a odpověď, vlákno můžeš klidně zamknout nebo i smazat, ať to tu nestraší :) Ještě jednou díky a omlouvám se za spam

    Jahodič
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    není zač. Vlákno zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.