Nepripísané akčné kľúče

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem rybryb2, 13/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. rybryb2

    rybryb2 Zelenáč fóra

    Zdravím. Chcem sa spýtať admína ako sa dostať k nepripísaným akcným klučom.
    Dnes som kúpil akcne kluce za viac ako 4mega peral a ziadne mi nepripisalo na ucet.
    Vdaka
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  3. rybryb2

    rybryb2 Zelenáč fóra

    Pardon viac ako 400000 peral . Nie 4mega. Dakujem
     
  4. DarkAngelsCz2165

    DarkAngelsCz2165 Zelenáč fóra

    tež mam vhaji 560 k perel kličče nikde dotoho me nejde hra.. že je nova verze hry
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    když ti to psalo tu hlášku tak byl restart, je potřeba nechat aktualizaci proběhnout a teprve potom lognout moře. Občas to trvá dýl. Klíče a munka by měla být připsaná na Vaše účty.
     
  6. rybryb2

    rybryb2 Zelenáč fóra

    Dakujem za pomoc Leo. Bolo mi pripisane 2022-08-13 22:43:24
    193040 x Perly pripísané. Dôvod: admin Booking - event keys.
    Ja som vsak nedostal kluce za 3 nakupy za sebou. Mohli by ste sa na to este raz pozriet prosim?
    Dakujem
    2022-08-13 12:03:00​
    120840xPerly bol odstránený. Dôvod: Platba za predmet.​
    2022-08-13 12:02:47
    152000xPerly bol odstránený. Dôvod: Platba za predmet.

    2022-08-13 12:02:37
    152000xPerly bol odstránený. Dôvod: Platba za predmet​
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    script neproběhl jak měl, takže se někomu nepřipsalo všechno co mělo. Na začátku týdne proběhne opravný script.
    Tady na foru ti můžu max poradit co dělat, ale účet ti tu řešit nebudu. Na to musíš napsat na podporu. V tomhle případě, ale nejdřív počkej na ten opravný script a pokud se ti ani pak nepřipíše co mělo tak napiš na podporu.