Chyby nelze nakupovat na černém trhu

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ***ANGELIKA***, 2/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ***ANGELIKA***

    ***ANGELIKA*** Pisálek fóra

    Nelze nakupovat na černém trhu a když se to na desátý pokus podaří, musím se odhlásit aby se mi to vůbec povedlo. Opět nevydařená akce.
     
  2. Kap.kook

    Kap.kook Zelenáč fóra

    tiez mam to same kupim nieco na ciernom trhu tak sa musim odlognut a znova prihlasit a stale dokola ako u blaznov
     
  3. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    tak ja se tez pridavam,odd vcera vubec nefunguje cerny trh,za druhe kdyz drazim neodecita mi to zlato. za treti nemel jsem koupeneho toho borce co kupuje munici pod 10tisic a stejne se mi nakupuje munice,prisel jsem o 10k perel jen tak.... za treti bezi mi premko ale prsto hra nejede jak ma,nechtelo by to trosku nahradu za tohle vse kdyz uz do toho investuje spousta lidi penize? dekuji a rady odhlasi a prihlasit ci f5 mam take za sebou,nejde naprosto nic :)
     
    Naposledy upraveno: 2/9/16
  4. *Dr.HOUSE*

    *Dr.HOUSE* Pisálek fóra

    ja teda nakupovat v černém trhu muzu ale co sem zakoupil to nemám ale odečetlo se mi to
    Připsáno: Mistrovské nástroje do Array. Důvod: Obchodník
    2016-09-02 07:28:29
    Směněné zboží: -25 x Prokleté duše --- a nástroje stejně nemám na lodi
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    *Dr.HOUSE* tohle ocenil(a).
  6. ***ANGELIKA***

    ***ANGELIKA*** Pisálek fóra

    Sedmý den a stále nejde nakupovat munice. A osmý den schází nám.
     
    .Sirael. tohle ocenil(a).
  7. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    tak mne to šlo do včerejška.a dnes koukam taký to nejde.kliče jsem nejak rozhodil ale munka ne a ne
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  8. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Ahoj všem..Zlato z dražby se odečte až po vydražení zboží.pokud neprehodim odečte se hned.klíče mi nejdou ani akční ani normalni nakupovat.ostatní věci nenakupuji radši.kladivka na den fungovali ale nezobrazuji..akce by byla jinak dobra..když má.člověk na.hru čas perli se daji udělat n mini hrách..typhon taky výdělečny..Na to že akce je.pulka za námi neschopnost opravit chyby je směšná až ubohá..Ale.jak vidim lidi kupuji i tak viz drtic zelv..uzivejte posledniho sluníčka..Ahoj)
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Kučim,

    v dražbě problém nevidím, to by mohlo takto podle mě i zůstat. Klíče jsem zkusil a mě nákup jde co mi stále nejde je munice, chyba je hlášena a více k tomu nevíme. Chybějící znázorňující ikony nahlášeny.

    2016-09-09 08:23:22
    1 x Akční klíč připsáno. Důvod: Obchodník
    2016-09-09 08:24:00
    1 x Klíč od truhly připsáno. Důvod: Tržiště

    pěkný den
     
  10. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Ahoj Mirku..V té dražbě ja taky ne..s tim souhlasím.Klíče mi šli do doby než udělali první ,,opravu''..právě tohle je ono někomu jde vše,jinemu zase jen klíče.munice ci nic..pro moje herní potřeby jsem si něco vydělal,ale.i tak všichni.by měli mít stejnou možnost..když se bavime o eventu.pěkný den
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  11. *Dr.HOUSE*

    *Dr.HOUSE* Pisálek fóra

    Připsáno: Otrok 2. stupně do Array. Důvod: Obchodník
    -9'500 Perly není to sice dražba ani č.trh ale je to stejné koupil sem je a zatím je nemám
     
  12. ***ANGELIKA***

    ***ANGELIKA*** Pisálek fóra

    Nrezlobte se, ale chyby v této hře byly vždy, ale byly opraveny když ne v ten den tak max. do druhého dne, ale co se děje teď, to je na blití. S kým že se to spojili, s nějakými učni? I učeň z první pomocné třídy by si poradil víc. To musí být lempl vedle lempla. Zkazit tak výbornou hru během několika měsíců, to se jen tak někomu nepodaří.
     
  13. Borec

    Borec Perspektivní autor

    oni uz nieco opravovali? nejdu mi kupit akcne kluce ani normalne a vo vybaveni mi to ukazuje ze mam -1 klucov comu nerozumiem...
     
  14. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Mě taky nejdou klíče ani akční ani normal..nejde kupovat ani duta munice po akci mám už jen4 M dute..tak nevim co jako budeme dělat az se vystrili...raketaka musim pokaždém logu aktivovat jinak strilim jen jednu..takže prima.pěkný den.ps BP v klidu máte čas)
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    jak hlásíte, tak zkouším a nakupovat mi jde, ale raději neotálejte a nečekejte na konec černého trhu.

    2016-09-14 13:29:11
    1 x Akční klíč připsáno. Důvod: Obchodník
    2016-09-14 13:29:11
    Směněné zboží: -1000 x Perly

    2016-09-14 13:32:56
    1000 x Dutá munice připsáno. Důvod: Obchodník

    chyba s raketmistrem je hlášena od začátku akce a čeká se na opravu.

    Pokud opakovaně nejde nakupovat dutá munice ani na moři ani na hlavní straně, tak kontaktovat podporu hry.

    pěkný den
     
  16. Borec

    Borec Perspektivní autor

    mne sa zas da kupit vsetko (snad) okrem klucov s nicim inym nemam problem
     
  17. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Ahoj Mirku..klíče nejdou kupovat po celou akci respektive šli.pak přišla.prvni rádoby oprava a od té doby nešlo..teď jsem zkoušel a nejdou nadále.bohužel tak jak vim nekomu jde vše jinému zase nic..takže spěchat není kam s nákupem.jedinej kdo by měl hnout prstem je BP.Podpoře napíší na tvoji radu..Ale nikdy mi nepomohla nemyslim ze teď bude sdílnější..i ta
    k diky
     
  18. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    2016-09-14 14:20:54
    98 x Akční klíč připsáno. Důvod: Obchodník
    2016-09-14 14:20:54
    Směněné zboží: -98000 x Perly, jak piše Mirek mne to taký jde.
     
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Kučim,

    pravděpodobně individuální chyba, stejně jako v průběhu eventu u některých hráčů, dutá munice Tě také nejde?

    "Proč spěchat" píšu záměrně, protože pokud černý trh skončí zítra v poledne, tak se najde řada hráčů co zde budou psát "proč již skončil", když apod. ...

    pěkný den
     
  20. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Ji jak pises individuální-bohužel..Ano i duta munice mi nejde..psal jsem na podporu tak uvidim co napíší..pochybuji ale pozitivní reakci..prohlížeče jsem zkoušel všechny a pc mám v pořádku..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.