Nejlepší nastavení pro Bojovou loď

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ..Emkos.., 8/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Ahoj,

    Již je tomu cca. rok co se zamkla diskuze na téma "Nejlepší nastavení pro bojovou loď"
    Protože se spousta věcí změnila prosím vkládejte sem rady a tipy jak nejlépe nastavit loď pro boj. Jistě spousta z vás poradí či jen upozorní na fakta.. Pomůžete tím CZ/SK komunitě se úspěšně bránit proti "Krakonošům" :)) Díky Emkos
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  2. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Vidím že nikdo nereaguje.. :)

    Chci vám jen říct že pokud jste si ještě nevšimly je spousta cizích hráčů v TOPU..
    Tím že sem nedáte vlastní zkušenosti a nastavení pro boj (i když je to pro vás jistě citlivá záležitost) nepomůžete vůbec nikomu..
    Sakra jsme přeci jedna komunita, která by měla držet spolu.. Tak když už teda nechcete poradit většině tak mi alespoň napište proč???
     
    *Dr.HOUSE* a ™Žїђad₤o^ tohle ocenili.
  3. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Emkos jseš uplně mimo hru a placaš tady uplne blbosti a pokud maš představu zazračneho nastaveni lodě s 15 kamenama a 6o lib dělama tak nejspiš sis spletl hru
     
  4. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Ja ti to teda poviem, nakúp si za 1000€ kladiva osudu a vylepsi si ich na 4.stupen a budes jedna z TOP lodiciek a davat 80-120k rany :D aj to šlo iba v 1 deň teraz by ťa to vyšlo oveľa oveľa drahšie nejdem prepočítavať ale min. 3000€ (lebo bol aj kod -25% + ak máš SK platobku si ušetril 44% a na upgradovaní diel z 5 na 4 a z 3 na 2 je tiez mega rozdiel)
     
    Naposledy upraveno: 14/12/16
  5. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    A vy tímto stylem odpovídaní též moc nepomůžete.

    Ano to téma si pamatuji, krátce na to jsem přestal hrát, a nedávno se opět do hry vrátil. Můj nynější poznatek k tomu je že gemy v lodich na PvP by měli zustat %dmg, %hit probability, %dmg prev a %dodge.
    Stejně tak by to mělo být i v petovi, %hit probability a %dodge.

    Co se týče děl jsem stále na vážkach .. tenkrat tu bylo psáno že se vyplati mít 1/2 na 1/2 doomhammer a firestorm cannony kvůli rychlosti nabíjení.. voodoo děla si myslim že oproti tomuto jsou úplně z kurzu, ačkoliv je k nim mnohokrát lehčí a méně nákladnější cesta než k těma dvěma předchozím. Ale jestli mít opravdu přez 300 doomhammer nebo mix to už nevím.
     
    ..Emkos.., kywa a Remiel tohle ocenili.
  6. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Všetko čo potrebuješ k boju stojí peniaze...

    1) Vezmi si len také drahokamy teraz potrebuješ min. 19-20 to z kráľovských mešcov nezoberieš a to počítam len z lodi, ešte aj na mazlíkov treba prevenciu + šancu na vyhnutie sa zasahu (obrana) príp. šanca na zasáh (obrana-útok), určite ak tam budeš mať nasadeného mazlíka čo má kritický dmg/ šancu na kritický zásah alebo poškodenie delami to ti v boji veľmi nepomôže, možno ten dmg ešte aj hej ale musel by si ho mať na vyššom stupni ako len +3.25%.

    2) Munícia. Určite si si postrehol že je rozdiel ak po tebe hráč strieľa voodo-úderom, voodo-erupciou alebo ľadovo-horiacou, príp. ešte lámačom sŕdc a aký je to rozdiel ak striela iba obyčajnou elitou (výbuška/svetelka)... No Tieto 3 munície sú ťažko zohnateľné a veľa eventov nie je, kde jej zoženieš veľa a ak pravidelne bojuješ tak sa to ani nedá, takže znova platobná oblasť :)

    3) Tu prechádzame k najdôležitejšiemu bodu a tým sú delá
    Určite nie je jedno ak hráč používa na boj 50-55-60f-admirálske delá ale ak používa také Ohnivé Búrky / Voodo delá / Kladivá Osudu / Devastátor. Ohnivé búrky by som vylúčil ako prvé tie sú momentálne dobré už iba na eventov. Voodo delá alebo kladivá osudu ? Dosť záleží na aký stupeň ich plánuješ dať na samotnom 0.stupni sú určite lepšie voodo delá no každý upgrade diel má svoje vlastnosti u voodo-dela sú to 4 body u kladiva osudu až 15! preto ak má hráč 300 voodo diel na 4.stupni pridá mu to 56x300 = +16800b no ak má hráč 300 kladív osudu na 4.stupni, činí to až 135x300= +40500b čo už je markantný rozdiel teda... Žiaľ všetky tieto "lepšie delá" takisto iba v platobnej oblasti

    4) A v neposlednom čase to je aj čas, predsa len trvá istú dobu kým si vybuduješ loď do fázy, že máš vylepšené všetky základné opevnenia a talenty. A ako sa hovorí čas sú peniaze :D

    Veľa šťastia a úspechov v boji :)
     
    ™Žїђad₤o^ tohle ocenil(a).
  7. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    V čem jsou bouřky na eventy lepší než kladiva ?
     
  8. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Na zárobok perál sú asi lepšie kladivá, ale ak chceš niekoho prestrieľať u eventa (potrebuješ zobrať čo najviac hp) tak určite rychlopalky alebo aj na mapy - či už minihry alebo skupinová mapa, kde ide o čas tak s rýchlopalnými to urobíš ďaleko rýchlejšie ;) len u jednej skupinovky to bolo tak že si mal nabijanie 2s bezohladu na typ diel...
     
  9. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    -50% DoT kameň, voodoo dela s knazom 4
     
  10. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    Ja treba na mapy furt davam admiralsky dela kvůli bonusu u použití dute munice. Nevím, nemam 300 bouřek abych porovnal ale nejakej vyznam bych v tom dohledal a casem otestoval..

    A co se tyce kamenu na 50 DoT reudkce.. prijde mi ze hráči nyni maji v průměru vice nez 500.000hp plus voodoo stit a dotky co vim berou od 2000 do 5000 a neni to tolik znát, navic ne kazdy používá k boji Dot munici typu svetelna, nebo ledově hořící, videl bych tam spis kamen rychlosti k momentu překvapení, nebo %dmg pvp.. alternativou by mohl byt i kamen do 3% ke stitum.
    Kazda odpověď zde nese další a další otazky.
     
  11. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    :)) Zrovna takový bláboly co tady píšeš tady nepatří.. Ale budiž odpovím ti.

    Toto vlákno jsem nezaložil pro sebe. Ale pro CZ/SK komunitu.. Milerád zde napíšu své nastavení.. jen by to zřejmě nepomohlo spoustě hráčů s nižším lvl atd. nemám lodičku ale Loď. Chtěl jsem aby jste vy pomohli ostatním a ne tady kecat takový bláboly jako ty. :)
    Dále taky doufám že se někdy na fóru na něco zeptáš.. Milerád ti odpovím takovým stylem jakým odpovídáš ty. A doufám že to udělá celá komunita. Měj se

    Co se týče tebe ☆Ŧŷηε☆ tak je mi jasné že hra je o penězích. Ale dá se hrát i bez nich i když je to mnohem těžší.. Když už mluvíš o Kladivech tak ty moc nepoužívám ,mám jich jen pár ale každopádně bych je určitě mixoval třeba s voodo děly. Mají hodně dlouhé základní nabíjení a dají se snížit pouze s kombinací rychlopalek. (tím nemyslím jen ohnivý bouře).

    Rohlik27 - Admiralské děla nejsou pro boj vůbec vhodné.. pokud máš 60lib děla tak používej určitě ty. Přidávají dmg k perlové munici zatímco admirálské přidávají 1 bod k duté munici ale zase jsou vhodné na bonusové mapy. Hlavně proto že každým jejich výstřelem dostaneš za každé dělo elitní body, které se ti pak připisují do žebříčku ligy., Která je např. pro mě hodně důležitá.. Dají se tam nakupovat super věci. :) které jsou mimo ni kolikrát pouze v platebce.

    Teď všeobecně.. máte někdo například zkušenost s rozdílem - vyhnutí se zásahu a redukcí ? co myslíte že je více TOP?
     
    Naposledy upraveno: 15/12/16
    matfons, shrek.cz70 a Canabis-cz tohle ocenili.
  12. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    Laicky řečeno si myslim ze sance vyhnutí je na pvp a redukce dmg je je na pve zároveň i pve.. cize proti hracum používat oboje a na mapy a střílení event lodí by postacil sance na vyhnutí..

    Stejne tak s sanci na zasah a zvysenim poškození.. pokud mas sanci na zasah více nez 100% bez použití gemu je gem na zasah na mapy a event zvytecny. nic ti nepřidá je lepsi bud critital poškození nebo šance nebo tak neco
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ..Emkos..,

    četl jsem toto vlákno včera, přiznám se, že první co mě napadlo, že jsme to vlákno zapoměli po měsíci zamknout a že to opět cca. měsíc bude bez další reakce a po té to zamkneme.

    Vlákno je bez pochyb užitečné a jen hlupáčci se nechtějí něco nového dozvědět ani ty největší fulky neví vše. Bohužel moc se od toho nedá očekávat, protože o dělech a dalších poměrně jednoduchých věcech se tady můe diskutat do vánoc, ale to podstatné, co s čím souvisí apod. sem nikdo nenapíše, přišel by o výhodu a je dost těžké něco rozklíčovat a když se to po několika týdnech testování podaří je to zase změněno a může se znovu a to většinou znamená testovat testovat a nehrát a to se nikomu nechce, každý si to chce rovnou přečíst a používat :(.

    Pokud jde o hráče výše, kterému odpovídáš, docela rád bych slyšel, jak by odpověděl hráči, který má kameny 20 lvl. a sundavá ho hráč o dost horší lodí (15 lvl kameny atd.), no asi má nějaké zázračné nastavení. já se dost často setkávám, že mě hráč sundá střílí do mě 40-50 K, přestavím lodičku jedu znovu a už do mě střílí o 20K méně já do něj o 20 K více a je pravda, že potom už ho to asi moc nebaví, když jsou síly vyrovnány.

    Asi každý by se měl sám sebe zeptat, jak je možné, že hráč střílí 20 K a při přeskoku už 50 K ..... většina hráčů si řekne to je určitě nějaký bug, ale pravdou je, že tomu moc nerozumí a raději si to jejich mozek převede do této roviny, je to jednoduší nemusí přemýšlet (bugy podvody atd), ale klidně to zde může někdo rozepsat, já si rád potvrdím své dosavadní znalosti viz. oprava lodi (není to tak dávno) poté mi hodně hráčů říkalo/psalo mimo fóru, je to jak si to napsal a funguje to ... také 90 % hráčů psala to je bug i ty největší fullky a po vyřeší záhady "aha, musím do příště vytunit" ... a jak je to nyní s opravou ? poměrně velké změny, ale zatím to nikoho moc nezajímá dokud mu to pravuje, neřeší ;)

    A jen malé poznámky k dělům při eventu s bouří se dá střílet při správném nastavení 195 K při kladivu/voodoo to bude přes 200 K, ale ten poměr času je 12:9, pokud to někoho zajímá a jedna věc je výdělek a druhá čistý zisk. Komu to pálí, dá si do kalkulačky ty číslíčka, vyzkouší na moři a jede podle toho co mu lépe vyhovuje. Taktéž s bouří střílet kance je poměrně sranda, dále si jich cením na Behe a na deních úkolech 21-25/mapách, pokud do mě střílí NPC Warior 6000 a já mu ubírám 8000 v poměru 3:1, každý si může spočítat, že sestřelím dutou 3 ks než jdu opravovat, ale ten kdo chce, aby mu ubíral 50 000, stříle v poměru 2:1 hlavně že má 10 000 na ránu (20 000 vs. 24 000) nemám nic proti, ať používá své zázračné nastavení, já si nechám své.

    pěkný den a hodně "užitečných příspěvků"


    pokud tento příspěvek v někom vzbudil nějaké pochybnosti, tak splnil účel ...
     
    ..Emkos.. tohle ocenil(a).
  14. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Ahoj Mirku,

    Netajím se tím že nemám nijak rád oceňovat příspěvky moderátorů ale nyní musím udělat vyjímku. Velice pěkně napsané.
    Právě o toto mi v tomto vláknu jde. V tom že na kance s mixem voodo/kladivo či devastátor dáváš 200K běžně a kritikem přes 220K máš pravdu. Mám to vyzkoušeno. Není to bug jen dobře nastavená loď na PVE eventy.. To jak si definoval PVP mezi 15 kameny a mezi 20 kameny to je právě ten kámen úrazu se kterým jsem chtěl pomoct.. Bohužel to tak je. Spousta lidí prostě neví a možná i nedokáže spočítat pár věcí dohromady. Kvůli těmto lidem bylo to vlákno založeno. Sám mám svoje ale taky se rád přiučím dalším možnostem. Taky nemám čas pořád jen něco testovat jak říkáš..

    Rohlik27 - nemáš až tak pravdu v tom že když máš 100% šanci na zásah tak víc na eventu nepoznáš.. zkus si místo něčeho jiného dát další šanci na zásah a uvidíš.. Změna v DMG je hodně viditelná..

    Ohledně té redukce a vyhnutí se zásahu mě třeba velice zajímá.. zkoušel jsem se zaměřit primárně na jedno a pak na druhé. Výsledky jsou úplně jiné. Taktéž jsem je zkoušel různě kombinovat a to dopadlo snad nejhůř. Samozřejmě má spousta PVP protivníků jinak nastavené lodě a je třeba se jim přizpůsobit ale narazil jsem (možná se mi to jen zdá) na takové které jsou jakoby univerzální.. Není totiž možné abych s různým nastavením pořád dával stejné rány a taktéž dostával.. Ideální nastavení PVP lodě určitě není 100% ale věřím tomu že kolem 80% by se mohlo pohybovat. Bohužel sám na to přijít jsou hodiny a hodiny testování. Někteří z CZ/SK komunity to určitě vědí. Určitě znají různé finty atd. Nechci po nich aby vyzradily své tajemství kde komu. Spousta z vás hraje na různých servrech a nikdy se nepotkáte. Neřeknete své tajemství Krakonošům z jiného světa.. Ale jste schopni pomoct naší CZ/SK komunitě.. Tohle si musíte uvědomit..


    Asi k tomu víc nemám.. Jakmile bude chvíle času rád vám tady napíšu nastavení mé lodi na PVP. bohužel to mnohým nepomůže protože spoustu věcí které mám já vy třeba mít nebudete. Ale možná že někdo z vás bude na tom podobně.

    Zatím čao...
     
  15. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    No pokud hailstorm knížka (ta co přidava 10% hitu) funguje jako gemy co přidavaji hit probability tak tam určitě rozdíl není. Já mám se svojí lodí 122%hit v základu.. bez gema u mazlička a bez knížky .. a když obě tyto věci zapnu tak se dmg do event NPC a NPC celkově nemění .. od jistých procent už je to stabilni a výš to jít nemuže .. naopak je tomu právě u PvP proto základem boje pro mě je dostat se protivníkovi na těla a zapnout knížku na hit.. a mít mazlíka s geme na hit..

    Ale jelikož PvP neni pro mě prioritou a neni v mých silách topit 70% serveru .. nemam nastavenou ani lod přimo na PvP.. ani mazlíky tak nemam nahozene.
     
  16. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    DoT kameň je dosť dobrý hlavne na opravovacom dizajne, biješ sa s niekym v rohoch napríklad tak ti to za ten možno 5 minútový fight urobí 100k, treba vyskúšať ale treba s tým vedieť hrať.
     
  17. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    No 5ti minutovy fight se mě zatim vyhýba to radši zbaběle uhnu do ostrova.

    Nic méně co mě ještě zajíma jako drobnost .. berme představu že mam 150 voodoo děl a 150 60tek na lvl 5 + nějake skladem.. matematicky mě nevyšlo v kladných číslech abych upgradoval voodoo děla a dokud jich nebudu mít plnej počet a ty díry po ztrátech při upgradu zaplnoval 60tkama na 5lvl .. stejně tak i u kladiv a bouřek.. nebo se pletu ? řešil to někdo už ? :O
     
  18. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Pokial nemáš nad základný počet 300ks tak to ani nerieš, akurát tak prídeš o dmg a o delá ;) najlepšie bolo teraz počkať na čierny piatok a tam všetko upgradovať od 0... upgradom u 1 dela získaš 4b u voodo dela takze zarobis 8b ale prides o 1 delo ktore ma dmg 30/40 v zavislosti od voodo knaza akeho mas. Podobne aj u kladiv a ohnive burky by som neupgradoval uz vobec lebo tam nie je ani badat rozdiel 1 bod :)
     
    Rohlik27 tohle ocenil(a).
  19. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    OKey tak moje matematiky nelhala děkuji za odpověd :) začnu s tim až se zbavim všech 60tek z lodi tak pomalu polehce upgradovat voodoo .. na černej patek čekat fakt nebudu :D
     
  20. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Rohlik27 přesně tak bych to udělal i já.. proč upgradovat děla když je ještě nemáš full? zbytečné a k ničemu ti to nepomůže. Naopak jak píše ☆Ŧŷηε☆ kladiva bych asi upgradoval. Už jen z toho důvodu že jich má člověk většinou tak málo a upgradem získáš vyšší rychlost střelby. Zase pokud jich máš třeba jen 20 a zbytek voodo děl tak bych je zase asi nechal tak.. No je to těžký chce to zkusit. S tímto nemám zkušenosti :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.