Nejdou brat ukoly

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem -ruda78-, 8/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. aver

    aver Pisálek fóra

    ahoj, ja mam trochu jinej problem, zmizel mi ukol sestrelit 350 mega Tkadlesc snu, uz jsem mel ustruleno 275mega ated ho mam u zadavatele znovu...bude se to nejak resit, nebo musim zcit znova???
     
  2. zebra..standa.Cz

    zebra..standa.Cz Zelenáč fóra

    mám to stejné 345 mega ustříleno a nemám také nic paráda
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    bohužel musíte začít znovu. Tento druh úkolů nejde obnovit do stavu před přerušením.
     
  4. aver

    aver Pisálek fóra

    to si fakt delate srandu, bezte do haje
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Jakmile se úkol přeruší at už ze strany hráče nebo kvůli problému ze strany BP tak se nedá pokrork v úkolu obnovit. Musí se udělat znovu.
     
  6. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

    stále zadavatelé odhlašují nejde žádný ůkol ani JIN
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    některým hráčům se úkoly zpřístupnily, některým stále ne. Napiš na podporu nebo sem dej ID a popis jestli ti nejdou jen některé nebo všechny.
     
  8. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

    ahoj tak pro opakování ikdyž jsem už dával vše a nejde nic u mě jkýkoliv zadavatel i JIN i akční prostě nic nejde,přicházíme o akci co byla ,o mince do sezony atd :-(
    281/41387338
    ID hráče: mé ID a ůkoly mi nejdou brát žádné ani použít JINa jak na zadavatele kliknu hned mě odhlásí,ani eventový zadavatel ani jiné ůkoly vše stejně a zkoušel jsem jak klienta tak prohlížeč..stále nejde
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  10. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

    ok dík už by bylo fajn i na podporu jsem psal :)
     
  11. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Potvrzuji Bufonka, klik na jakehokoli zadavatele mne odhlasi i v prohlizeci :( (jsem se dnes riozhodl pro zkousku i v prohlizeci)
     
  12. mauses2

    mauses2 Zelenáč fóra

    ahoj co problém s odhlašováním ze hry po kliknutí na jakéhokoli zadavatele mě osobně stále nic z toho nefunguje :-(
     
  13. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    nic ve zlé, neber to jako výsměch, ale upřímně si myslím , že to mají na háku , posuˇd sám - jak je to se součastným eventem a udělej si úsudek , jak to vlastně je ...
    ...už to neřeším , přestřihl jsem kreditku:) . Nevim jestli je to trkne , nebo zavřou krám - což je jednodušší řešení...
     
    Naposledy upraveno: 16/11/22
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pokud má stále někdo problémy s přijímáním úkolů (odhlašuje ze hry) písněte mi sem ID nebo napište na podporu.
     
  15. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Tak porad stejny problem ... odhlasuje. Tusim predevcirem jsem psal i na podporu. Tahle akce ani mince usili hold nejsou pro mne dosazitelne :(
    ID 14/12343161
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    byl restart, který to měl opravit, pořád ti nejdou?
     
  17. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Hurááá, konečně mi jdou vzit ukoly :p
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    paráda, co vím od DEV týmu byl to hodně velký oříšek
     
  19. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    To verim, protoze ta chyba byla spojena s nejakym obdobim (resp. zmenami ve hre) a nikoli klientem ci PC.
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nevím co to způsobovalo, ale dokládali jsme spoustu ID postižených hráčů, provedli opravu u které mysleli, že to vyřeší, ale pomohla jen někomu, takže znovu další ID hráčů u kterých to nepomohlo a znovu hledat kde je problém a protože to nedělalo všem nebyl to problém ve zdrojovém kódu, ale v kombinaci něčeho s něčím :D
    Tu práci jim nezávidím, nikdo je nepochválí, ale každej na ně jen nadává i když to ne vždycky je jejich problém.