Nejdou brat ukoly

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem -ruda78-, 8/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    protože je problém jen na určitých účtech potřebujeme víc informací. Koho hra odhlašuje při pokusu přijmout úkol napište sem:
    • číslo úkolu, případně název, zařazení (levelový a na jakém levelu, akční, atlantida atd)
    • zadavatel
    • Vaše ID včetně čísla serveru
     
  2. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

    ahoj
    281/41387338
    ID hráče: mé ID a ůkoly mi nejdou brát žádné ani použít JINa jak na zadavatele kliknu hned mě odhlásí,ani eventový zadavatel ani jiné ůkoly vše stejně a zkoušel jsem jak klienta tak prohlížeč..stále nejde
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ok díky, předala jsem to DEV týmu, snad brzy zjistí příčinu
     
  4. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

    nz Leo :)
     
  5. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Takze abych upresnil, nejedna se o sebrani jednoho ukolu, ale na kliknuti na jakehokoliv zadavatele mne to vykopne ze hry. Akcni ukoly, na trhlinu, ale i na klasickych opakovacich ukolech, dokonce ani lampa nejde vzit resp. odevzdat. ani preskok na jinou chranenku nepomuze.

    Sanroh-ČR 14/12343161
     
    Naposledy upraveno: 9/11/22
  6. .Viktorie.[SCA]

    .Viktorie.[SCA] Zelenáč fóra

    Ahoj 14/27868020
    Nejdou vzít žádné úkoly na moři, akční ani atlantida, vždy jak kliknu na zadavatele, tak mě to odhlásí.
     
  7. sisi33-cz

    sisi33-cz Zelenáč fóra

    Dobrý den. Dnes ve 13,50hod. jsem dostřílela s hráči Admirál Lancetu ,když jsem kontrolovala kolik mi ještě chybí ubrat hp,tak mi za nastřílenýho Admirála Lancety nic nenačetlo a všechny úkoly mi zmizelly ,i ty které jsem měla hotové. Tak jsem se odhlásila a přestala hrát hru,po přihlášení se úkoly,ale nevrátily a najednou nemohu brát ani akční úkoly. A jak tak koukám ,tak někteří hráči mají problém s úkolama,tak akorát přemýšlím jestli to vůbec má nějakou cenu tu něco psát,protože vidím,že se tím nikdo nezabívá .
    14/16116545
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    restart, který proběhl měl tento problém opravit
     
  9. Boban.1

    Boban.1 Zelenáč fóra

    Restart nic nevyřešil problémy jsou pořád stejné. V přístavu u zadavatelů jsou jiné úkoly než bývají.
     
    pistac.cz tohle ocenil(a).
  10. pistac.cz

    pistac.cz Pisálek fóra

    tak restart se evidentne vydaril, u vsech zadavatelu mam krizek. nejde prijmout vubec nic . a nezkousej mi radit restart pc a cisteni prohlizece.
     
  11. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Mám podobný problém. Nejdou mi vzít úkoly na trhlinu.
    ID: 166/17738529
     
  12. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Problem pretrvava ... nic se nezmenilo. Zadne ukoly brat nejdou :( Bezva akce
     
  13. Suchy_CSA[UEK]

    Suchy_CSA[UEK] Pisálek fóra

    já přišel o včera splněný a odevzdaný úkol v Atlantidě, který jsem dělal týden...takže děkuji pěkně
     
  14. sisi33-cz

    sisi33-cz Zelenáč fóra

    Opět restart nic nevyřešil !!!!
     
  15. pistac.cz

    pistac.cz Pisálek fóra

    nic nejde ani po restartu. prima prace bp
     
  16. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Tak restart nic nevyřešil. Už nejdou brát v klientovi žádné úkoly.
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ani druhý restart to neopravil??
     
  18. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Leo neopravil. Nejde brát trhlina ani akční úkoly. Na 31/1 úkoly jdou, na 32/2 taky. Dál jsem se zatím nedostal
     
  19. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Tak na 34/1 úkoly jdou, ale denní úkoly na yulonské mince taky nejdou
     
  20. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Tak porad stejny, kliknu na zadavatele a odhlasen :( Dnesni restart se evidentne opet nepovedl.
    Provedl jsem odinstalovani a znovuinstalaci klienta a porad stejny problem :(
     
    Naposledy upraveno: 11/11/22