Nejdou brat ukoly

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem -ruda78-, 8/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -ruda78-

    -ruda78- Zelenáč fóra

    Ahojte, mam problem chci vzit ukol a po restartu me to vzdy vyhodi z more. Ma nekdo podobny problem ?
     
  2. papa-xXx

    papa-xXx Perspektivní autor

    ja na 24 zatial obaja zadavateli nejdu
     
  3. GuwnoRez

    GuwnoRez Zelenáč fóra

    Taky me nejdou brat ukoly. Myslim, ze by bodl restart....ten co udelali tak to pokakali.
     
  4. Aurora.CZ

    Aurora.CZ Pisálek fóra

    Stejny problem prosim o nahlaseni GE 7
     
  5. Shadie

    Shadie Rádoby autor

    Rovnaký problém, niektoré prístavy fungujú, niektoré nie.... Ale našiel som dočasné riešenie, treba ísť ku zadávateľovi, NEKLIKAŤ NA NEHO, ale otvoriť si úlohy a úlohu zobrať odtiaľ ;)

    Ale odovzdať nejdú :D
     
    Naposledy upraveno: 8/2/22
    -*General*- tohle ocenil(a).
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    problém bude opravený nadcházejícím restartem
     
  7. Slovan-Liberec

    Slovan-Liberec Pisálek fóra

    Půjde tady alespoň jeden den něco normálně , úkoly na souřadnice jedině přes prohlížeč
     
    eniinail a -monstrum- tohle ocenili.
  8. -monstrum-

    -monstrum- Zelenáč fóra

    Múžete mi napsat proč nejdou úkoly na trhlinu u Rozhodce
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Byl sice problém u některých hráčů s úkoly, ale nyní by to mělo být ok. Já osobně jsem je před chvílí dělal a bez potíží.
     
  10. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    od včerejšího , ani dnesšního restaru nejdou brát úkoly eventový , GA3. Nešlibrát včera po 21 h. tak jsem si myslel , že to chce reset , ale aso jsem opravdu podcenil ,nebo nadcenil, programátory BP .
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jsou to úkoly, které mají podmínku vlastnit předměty. O tomto DEV tým ví, ale zatím jsme nedostali odpověď.
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    úkoly by měly být v tuto chvíli opravené. Nejspíš je systém, že každý den se otevře jeden denní úkol, ale to není potvrzené. Příště takovéto problémy dávejte do správných vláken. Pro akce máme vlákno Akce/diskuze. Tam můžete psát poznatky nebo chyby z akcí.
     
  13. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Tak mam problem, když kliknu na zadavatele zadávajici Ukoly z trhliny, tak mne to vykopne z more (zavrit/prihlasit). Samozrejme to lze obejit vyse zminenym zpusobem. Odhlasení a prelogovani nepomohly.
    P.S. Chranenka mapa 50.
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    prohlížeč nebo klient?
    Pokud prohlížeč, vmazal jsi mezi paměť? Pokud klient odlogoval jsi regulerně a počkal na ukončení aktualizace?
     
  15. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Leo, porad ty samy "blby" rady ... ano vse, dokonce jsem shodil (vykrizkoval) klienta. ... pisi o klientovi.
    Pritelkyne ten problem nema, ja ano (a to hrajeme na jednom NB ve stejnem klientovi, na stridacku). A co jsme na TS, tak dalsi 3 hraci maji stejny problem.
    P.S. Problem u vsech zadavatelu a prisel jsem takhle o dzina.
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nejsou to blbý rady, B2žně při aktivitách v klientovi i v prohlížeči se ukládají údaje. Pokud se údaje uloží špatně dochází k problémům. Proto se má po každém restartu vymazat mezi paměť a odlogovat klient.
    Problém je už hlášený.
     
  17. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

    ahoj jak dopadla konverzace s odhlašováním totiž mě to taky odhlašuje když chci vzít event. ůkol...
    281 globál a hraju klienta..
     
  18. Orionekcc

    Orionekcc Pisálek fóra

    Hodne lidem nejdou brat ukoly.. hra seka zas to zacina ..
     
  19. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Potvrzuji, ze dnes porád stejny problem s ukoly :(
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    o problému se ví, ale proto, že to dělá jen některým hráčům je těžké zjistit proč.