Nejde nalogovat na mapu

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem »•Tomáš•«, 7/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. »•Tomáš•«

    »•Tomáš•« Pisálek fóra

    • Doubleposting
    proč mi nejde jít na mapu?

    Je tam 76 procent mapa se otevre a to je vše PC reset a nič prohližeč reset a nic.:(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/8/15
  2. ==Demon==

    ==Demon== Pisálek fóra

    ahoj nemuzu se dostat na more na hlavni stranku jo ale do hry ne . hral jsem o top pricky a s dobrym naskokem jsem si drzel v akci prvni misto ale nemuzu se nalogovat ted a prijdu jak o prizen kralovny co jsme dostaly jako odskodneni tak den premka tak i o prvn flek uz jsem prisel. bohuzel ndostanu ani mapu za prvni misto nic. tak pisu na podporu ze je chyba a ze budu chtit odskodnit a oni ze nedostanu nic leda by dalo bp globalni odskodneni coz pochybuju skvelej den. mate ekdo zkusenost s odskodnenim jednoho ci nekolik hracu? neni to problem u vsech ale u hodne lidi jo
     
  3. »•Tomáš•«

    »•Tomáš•« Pisálek fóra

    Taky ti nejde lognout na mapu??:((((
     
  4. JoSKaJ65

    JoSKaJ65 Zelenáč fóra

    Me taky ne.:// vždy to zuastane na 76 a vic nejde.:(
     
  5. ==Demon==

    ==Demon== Pisálek fóra

    me to dojede na 100 % A mapa zustane tmava zajimalo by me jestli nas bp odskodni
     
  6. JoSKaJ65

    JoSKaJ65 Zelenáč fóra

    tento problém je již hlášený, nejspíš je spojený s Vaším odchodem z cechu. Snad bude chyba brzy opravena.


    Napsala podpora.
     
  7. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Mohl by mi nekdo vysvetlit, co ti vyvojari vymysli za ptakoviny? proc je cechovni system na mori? k cemu je tam potreba? osobne jsem jej nikdy nepotreboval. A co zustane na hlavni strance, az vsecho presunou na more? :(
    A s jejich systemem na mori generuji jen dalsi stado chyb :(
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj »•Tomáš•«, prosím bez zbytečného doublepostingu viz pravidla. Nicméně problém trvá již nějaký den a byl hlášen dále na centrálu.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, ano problém je hlášen, ale bohužel i přesto, že se ho taktéž další moderátoři z jiných zemí snaží opakovaně hlásit víc udělat nemůžeme.
     
  10. ==Demon==

    ==Demon== Pisálek fóra

    a copak tim mam delat jako ? byl jsem top v zebricku akce a uz jsem extremne pozadu odskodni me nejak ? ani nahodou vykaslou se na nas
     
  11. »•Tomáš•«

    »•Tomáš•« Pisálek fóra

    Sem taky dost naštvaný.:(( dal sem si volno jeden den na to abych se dostal do top a ono todle velmy dekujeme.:)!!!
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ==Demon==, JoSKaJ65 a případně pakliže další máte někdo problém s nahlášením napište na podporu kvůli vašemu ID. »•Tomáš•« už nemusí.
     
  13. ==Demon==

    ==Demon== Pisálek fóra

    • Doubleposting
    proc? dokazi to odstranit ci jak ?

    napasl jsem a predaji to administratorovi na co mam ted cekat? dokazete to odstranit uz ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/8/15
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ==Demon==,prosím bez zbytečného doublepostingu. Nevím doufám, že přijdou na problém. Ale touto situací nejsou postiženi všichni hráči, proto je nejlepší vždy co nejvíce ID, kde je možné provést kontrolu.
     
  15. »•Tomáš•«

    »•Tomáš•« Pisálek fóra

    A dost už 7 h nemohu zahrat?:eek:
     
  16. ==Demon==

    ==Demon== Pisálek fóra

    • Doubleposting
    nejhorsi je ze s tim bp nic nedela kasle na nas jsme pro ne jenom hmyz .... jen mazou med kolem pusy . kdyby chtely tak uz to maj opravene jako vzdy kdyz neco vynasi opravi to hned

    2015-08-07 21:30:38Byl jsi potopen hráčem Admiral Sinclare
    ale stale nemuzu hrat to je pekny D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/8/15
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ==Demon==, ano toto se stát může. Co jsem měl možnost vidět loď se objeví na moři, ale nedojde k plnohodnotnému načtení. Nezbývá než čekat. Je možné, že po raním restartu se podaří nalogovat. Nicméně by to hlavně chtělo zjistit příčinu. I tak prosím dodržuj pravidla.
     
  18. BomberShooter

    BomberShooter Zelenáč fóra

    dostal ban za pravdu? mno LOL :D to je ubohost. za pravdu ban
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj BomberShooter, nejedná se o ban za pravdu, ale budiž. Pakliže si to bude myslet i on má možnost obrátit se na podporu. Nicméně vydávat se za jiného hráče a obcházet ban no nevím IP neschováš.
     
  20. BomberShooter

    BomberShooter Zelenáč fóra

    ip neschovavam jen tim dokazujes to ze jsme napojeny na stejnou ip aktualne ale ne to ze hra nejde a on nemuze hrat tak je nahnevany. akorat se kvuli chybam BP ze neco neozkousi poradne dostavame k banum a tak
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.