Nejde nalogovat, hra zamrzla, odhlašuje atd

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem Leo., 15/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    nejde klient ani prohlizec
     
    mightyduck86 tohle ocenil(a).
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    už by to snad mělo být dobré.
     
  3. _SKELET_CZ_ACT

    _SKELET_CZ_ACT Zelenáč fóra

    Mám ten samý problém . Nemohu se přihlásit na globál 3.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pořád problém přetrvává?
     
  5. _SKELET_CZ_ACT

    _SKELET_CZ_ACT Zelenáč fóra

    Pořád se nemohu přihlásit na globál 3
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    napiš na podporu z toho účtu.
     
  7. _SKELET_CZ_ACT

    _SKELET_CZ_ACT Zelenáč fóra

    Co na to řict , nic jiného mi nezbývá :)
    : 390870, member: 92462"]napiš na podporu z toho účtu.[/
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    co se ti na tom nelíbí? Na foru můžu poradit, ale podpora má možnost ti zkontrolovat přímo účet, má víc možností než forum.
     
  9. ∼72ÐiÐi72∼[CG!]

    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] Rádoby autor

    a opet nejede global 1 uz 35 minut stojim a neda se nic udelat ochranou auru mi taky nikdo nevrati ze ?
     
  10. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    A teď si vem ty chudáky boťáky,co jim nacpou prachy a pak jim to samo nejede:eek:
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  11. ∼72ÐiÐi72∼[CG!]

    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] Rádoby autor

    kapu oni si to vynahradi neboj ale ja bohuzel ne :(
     
  12. crabat

    crabat Rádoby autor

    Ahoj všem, už druhý den se mi objevuje toto https://prnt.sc/4QIHALxPgvEY
    Objeví se to pri kliku na "Hrát". Ještě včera šlo hrát alespoň přes prohlížeč ale dnes už se nenačte ani ten. Přeinstalace klienta nepomohla, stále stejné varování. Na moře se nelze nijak dostat. Má někdo vysvětlení?
    EDIT- jméno viru https://prnt.sc/fsUD58c312St
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Zkus podle návodu na foru Jak správně odinstalovat klienta dát klienta pryč a pak znovu stáhnout z oficiální stránky. Pak počkej až proběhnou všechny aktualizace a zkus načíst moře.
    Pokud ti to i potom bude dělat tak vypni antivir nebo změn jeho nastavení. Některé antiviry blokují hru
     
  14. crabat

    crabat Rádoby autor

    Klient byl řádně odinstalován a nainstalován včetně čistky PC. Vypínat antivir a pouštět si možná rizika do kompu je řešení??? Že některé antiviry blokují tuto hru nebude chybou výrobců antivirů ale spíš chyba klienta a BP když spousty jiných klientů a to i na Unity běží v naprosté pohodě s antiviry.
    A ještě jedna perla. Od ledna chodilo i hlášení o neplatném certifikátu, ten si spravuje BP a antiviry ho pouze komtrolují.
     
  15. moje13

    moje13 Zelenáč fóra

     
  16. moje13

    moje13 Zelenáč fóra

    ahoj mám stejný problém, na PC kde mám Win 10, mi to nefunguje ani po přeinstalaci klienta a vyčištění PC . zkusil jsem se nalogovat do hry na PC,kde jsou Win 11 a tam to normálně funguje
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nepoužívám žádný antivir už asi 8 let a nemám žádný problém. Záleží na tom jaké stránky otevíráte :D

    Co se týká Vašeho problému udělejte screen chyby pokud Vám to nějakou hlásí nebo pořádně popište co Vám to dělá a napište na podporu.
     
  18. crabat

    crabat Rádoby autor

    no otevírám klienta, se žádnou stránkou problém nemám :D, jediné co mám jsem poslal jako ps sem, mimo to mi Norton infikované soubory rovnou vymaže takže to náhoda nebude. Trvá to dva dny, víc nevím. Chvíli počkám a pokud to potrvá pošlu tedy vše na podporu, ovšem že by cokoli v tomto vyřešila je asi utopie. Odstranit cokoli co se v souboru seafight. exe tváří jako Trojan.Gen2 bude složité.
     
  19. Blokni si Norton a zkuz se načíst na hru
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    crabat utopie to není, podpora buď problém vyřeší nebo pošle DEV týmu na vyřešení. Ne všechno ale může podpora vyřešit a ne vždy odpoví tak jak by jste si představovali, to ale neznamená, že nic neřeší :D
     
    crabat tohle ocenil(a).