Nejde nalogovat, hra zamrzla, odhlašuje atd

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem Leo., 15/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Drobečekczeu8

    Drobečekczeu8 Zelenáč fóra

    Proč se nejde načíst na Globální Ameriku 3 píše to že server neexistuje
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je v údržbě, byly tam problémy tak se opravuje
     
  3. Drobečekczeu8

    Drobečekczeu8 Zelenáč fóra

    Prosím jak dlouho to bude trvat asi nikdo neví že
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  5. Korzárka

    Korzárka Zelenáč fóra

    Nic proti tomu ,ale dnes mně převědčili programátoři BP, že stojí za velkou fiku. To co předvadí na amerických serverech je do Nebe volající, jediný co umí a manegment k tomu , je sem hrnout nový a nový věci v podstatě k ničemu a hlavně co je zajímá je PLATEBKA , ano podnikám , ale takovýmto stylem bych si zachvíli nevydělal ani na slanou vodu. K čemu mi je , že mám možnost nakoupit si bustery atd za reál měnu , když to nemohu využit když já potřebuju? Každý nemá čas u hry sedět 12 a více hodin , ne-li si koupit s tichým souhlasem BP / automat / a profitovat tím tak ze hry. Ty postihy doposud - jsou jen k smíchu, potkávám na programech celkem dost hráčů ale minimum postižených . Asi někomu přijde zavádějíci , že tu píši o nefunkčnosti US serverů , a pozvolna přejdu ve psaní na " automaty " , ale mám takový pocit , že právě tu nefunkčnost zapřičiňují již zmíněné auto programy. Ano když jezdilo na programu cca 10% hráčů , nebylo to READY , ale teď když na serveru z 300 akčních hráču , jede 250 programem , co to asi může dělat s tím serverem ?
     
  6. Děkuji funguje to GA 3 P.S. Ne vššichni jsou Korzárko špatní český cech automaty jak píšeš nemá
     
  7. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    jak to bude s tou amerikou ? Mám tam zamrzlou loď , takže na tom účtu nemůžu hrát na žádným jiným serveru, hlavně ,že platím , a o to jde ,hákuj a drž hubu a krok a nic po nás nechtěj. Má cenu psát na podporu ,aby mi tu lo´d vytáhli na jiný server ,asi ne, hmmm. Tak programátorům BP pěkně děkuju , hezký začátek : Pryč se starou sezónou, sem s novou!

    Desátá sezóna nabízí spoustu nových odměn, úspěchů a výzev, které je třeba pokořit – tentokrát to bude vážně speciální! .. A koukám je
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Chápu, že je to problém a programátoři dělají co můžou, ale je to vážnější problém, takže bude oprava trvat dýl. Pokud budeme mít víc informací dáme je samozřejmě na fora.
    Přenést účet ze serevru na server bohužel nejde.
     
  9. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    Četl jsem Vaše vyjádření na stávající situaci na jednom americkém serveru. / Vy tvrdíte , že má označení 634, ale mně to ukazuje označení 206 , nevím kde je problém : Když jsem začal hrát tuto hru ( někdy v roce 2008 ) tak mi to nabídlo server Globál Evropa 4. V průběhu času jsem z původního účtu z GE4 hrál i na jiných účtech. Od včera cca 14:30 se nemůžu na tento účet přihlásit po přihlášení , žádný přesměrovaní na US1 jen toto
    503 Service Temporarily Unavailable
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  11. crabat

    crabat Rádoby autor

    Podpora je k ničemu. Tedy mimo jiné že mi to pokaždé jinak střílí, mám jiné BZ a VZ, různé počty děl na lodi atd., přišel jsem o úkolově splněnou PZ ale než se mi ji podařilo odevzdat mapa spadla. Problémů s admirály v PZ jsem měl již několik! ovšem až teď se ozval. Podpora mi napsala že mi nepomůže, že se nejspíš stav nezapsal a abych si ji udělal znova že to není prý těžké. Po dotazu jestli se lze obrátit výš pro detailnější kontrolu mi sdělila že ano ale nepomůže mi to ani tak. Munice v pozadí, další podpůrné předměty v pozadí, nemalý čas v pozadí a výsledek.......trhni si zákazníku. Vlastně už bývalý zákazníku. Definitivně (ne že bych byl zajímavý zákazník ale sem tam byl). Do teď jsem na programy nadával a vztekal se. Už nebudu. Nesouhlasím s používáním ale od teď je asi dokážu díky neschopnostem provozovatele a reakci podpory trochu chápat. Navíc když jsou vidět stále stejné lodě co v nich jedou neustále i po "tolika" spuštěných skriptech na odhalování.
    Myslím že když programátoři "dělají co můžou" ......a roky jim to nejde je třeba je vyměnit jak se to děje v jakémkoli jiném oboru .....tedy jasně, pokud nejsou jakkoli součástí vedení firmy. To pak nejde no
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jednak tenhle příspěvek nepatří do tohoto vlákna, dál nepiš sem vyjádření podpory, protože se to nesmí a nakonec jak si představuješ, že to měla podpora vyřešit?
    Nemáš zápis v deníku, nemáš za něj odměnu, ze které by se dalo poznat kolik jsi ustřílel. Nemáš žádný důkaz, že jsi admirála střílel. I tak by ti měli úkol připsat jen proto, že tvrdíš, že jsi ho střílel a ubral mu HP potřebné do úkolu? Uvědom si, že podpora se taky musí řídit různými nařízeními a nemůže jen tak něco měnit a připisovat jen proto, že to hráč tvrdí. Vyšší instance samozřejmě existuje, ale je v Německu a je potřeba tam psát anglicky nebo německy. Navíc centrála řeší závažnější věci než nepřipsaný úkol. Momentálně mají plno práce s US servery.
     
  13. crabat

    crabat Rádoby autor

    Jen ať každý ví na čem tu doopravdy je.
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    uvědom si, že něco podpora vyřešit může a něco ne. To , že tobě nevyhověla neznamená, že pracuje špatně.
     
  15. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    ted po restartu se nemuzu dostat na more jsem na hlavni str. a nic eror spaw imbusy bo co hru jsem odinstal naistal a stejne nic, jiny prohlizec jsem skusila jde
    co mam delat?
     
  16. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    504 klient
    a pisu ze jsem hru odinstal i znova naistal
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Počkala jsi na dokončení aktualizace?
    Odinstalovala jsi kompletně včetně registrů podle návodu na foru?
     
    Mikinka.cz tohle ocenil(a).
  18. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    ano a dekuji uz jsem to rozchodila nevim jak jsem technicky antitalent a tyto veci me strasne vite co , vytacej i tak dik ze se nekdo ozval
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pokud klient nepustí do hry většinou je problém v nedokončené aktualizaci. Je nutné počkat až se vše nainstaluje a klient nahlásí, že je aktuální.
     
  20. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    zas to nejede ani prohlizeč ani client?