Nejde nalogovat, hra zamrzla, odhlašuje atd

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem Leo., 15/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj piráti,

    Do tohoto vlákna prosím pište vážné technické problémy s hratelností (ne chyby ve hře) jako je:

    • po restartu nejde nalogovat (pokud problém trvá více než 5 minut)
      • nejdříve zkuste přelogovat nebo zkusit jiný prohlížeč
    • hra zamrzla, nejde pohybovat s lodí (pokud problém trvá více než 5 minut)
    • hra odhlašuje a už nejde nalogovat zpět
    • ve hře jsou velké opakované lagy trvající delší dobu
    • a další problémy způsobující, že hra aktuálně nejede
    Nehlašte sem prosím chyby ve hře (na ty je vlákno Hlášení chyb ve hře) pouze problémy způsobující momentální nehratelnost.
    Vždy napište o jaký server se jedná (například GE3,globální evropa 3 nebo 281) a popište podrobně jaký problém máte. Popis typu "hra nejede" nám neřekne nic o problému a zjišťování podrobností pouze zpomalí případnou opravu.
     
  2. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Však to nejede mate to nějake dosrate.)))
     
  3. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Po nebo spíše při zapnutí moře často spadne celý klient..
     
  4. Koudelka2

    Koudelka2 Zelenáč fóra

    Už se asi tři hodiny snažím přihlásit na moře a pořád nic. Stále ta samá hláška :LOST CONNECTION. Mám nakoupené nějaké předměty a tak doufám že se to rozjede než mi vyprší.
     
    Naposledy upraveno: 15/9/21
  5. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Mam ten sam problem od 13 - 52 hod po restartu LOST CONNECTION.
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano někteří hráči mají problém snad ho vyřeší restart, který by měl proběhnout cca 18:57.
     
  7. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Tak bohužel restart nevyřešil nic. Třetí vlna na trhlině a přišlo samovolné odhlášení. Takže erb pryč a trhlina nedojetá
     
  8. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Restart nepomohl samovolně po 5 min odhlašuje
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel i v kratším intervalu. Ale restart byl hlavně za účelem problému, kdy se hráči nemohli nalogovat. Tento problém je též hlášený bohužel se ho nedaří reprodukovat.
     
  10. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Přesně tak, mě to samovolně odhlašuje po třech minutách. Nejde to vůbec hrát
     
  11. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    dobrý den , od 6:30 se snažím přihlásit na hru a stále to nejde , zase asi chyba v metrixu
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Jaký server? Nejde ani hlavní stránka nebo jen moře? Když nenapíšete rovnou podrobněji o jaký problém jde, zdrží se hlášení kvůli zjišťování podrobností.
     
  13. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    tak na hlavní stránku se nalogovat jde , ale dál se nedostanu , dá hrát a tím to končí .
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    hlášeno a během dneška bude restart, který to opraví. Snad brzy.
     
  15. Bufinek

    Bufinek Pisálek fóra

    Také se nemohu dostat na loď. Jsem globál 5, hlavní stránka funguje přes clienta i přes prohlížeč. Moře se ale nespustí ani jedním způsobem. Client byl dnes nově stažen a spuštěn, přesto funguje jen hlavní stránka. Včera mě to celý večer stále dokola odhlašovalo z moře.
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    včerejší problém byl opravený vrácením se na starší verzi hry. Dnešní problém s přihlášením opraví dnešní restart.
     
  17. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    to je porad restart?
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ono by to také chtělo uvést server. Je hlášen nějaký problém s MS10, ale týká se to pouze určitého účtu.
     
  19. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    uz hodinu mam lost connection na mori
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak tato informace mi opravdu pomohla k odhalení serveru :/. Takže o jaký jde server, jde o klienta či prohlížeč? U oboujího zkoušel jsi je zavřít a otevřít? Pokud jde o klienta provedl jsi jeho aktualizaci?
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).