Nejde mi postoupit do višší ligy

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem deadpool89, 10/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    Ahoj mám problém, pardon že to dávam na forum.

    Mám 503 959 205 Elitnich bodu a chci do ligy mant, ale píše mi to že nemám dostatek elb.
    Pak mi to píše že mám hodnost 1155 a že musím mít aspon 1142.
    Můžete mi nekdo pomoc co s tím?
     
    Naposledy upraveno: 10/11/21
  2. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pro přestup musíš splnit několik podmínek. Všechny je najdeš vypsané ve vláknu "Liga", ale některé z nich jsou že musíš být v lize určitou dobu, musíš mít určitý počet EB a musíš se v předešlé lize umístit v první třetině hráčů. Když splníš všechny podmínky budeš mít u nicku zelenou šipku.
     
  4. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    jo aha tak diky
     
  5. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    já se v žebříčku vůbec namůžu najít, co dělám špatně?
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ty nic, BP to dělá špatně ;)
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    koukáš do správné ligy?
     
  8. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    Tak mě zkus najít, dřív liga ukazovala tvoji pozici automaticky, to bylo lepší....
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a podle čeho asi tě mám najít? Nenapsal jsi ani ID ani server a nevím ani jestli používáš stejný nick jako máš na foru. Nicméně, určitě tě nebudu hledat ve tvé lize, to můžeš udělat sám. Zkontroluj si jestli jsi v nějaké lize, pak si ji najdi v okně ligy a hledej svůj nick.
    T
    o že to neukazuje dole zvlášť na jaké pozici jsi jsme hlásili zároven se síní slávy, zatím bez odezvy.
     
  10. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    Leo ted fakt nechapu co po mě hra chce, pošlu screenshot, už sem se umístil v žebříčku
     
  11. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

  12. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    sezona v lize končí za 3 dny a já fakt nechci čekat kvuly nejakemu bugu ve hře :(
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel já bych toho nechtěl. Liga byla hlášená již několikrát a z důvodu technických potíží není možné ověřit stav. Nicméně pokud máš rozdílné hodnoty ELB nejlepší je poslat asi dané screany kolegům na podporu a ty předají tvůj účet dále ke kontrole. Ale nemáme jak tě přehodit. Takže bohužel budeš muset počkat na opravu potom a nebo se podívej jestli ti nechybí velké množství a připisují se ti ELB tak je zkus dostřílet. Nic víc ti asi bohužel nepomůžu.
    Bohužel některé potíže trvají déle a mohla by ti spousta hráčů vyprávět jak dlouho čekají až budou moci dělat další levely.
     
  14. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    Já už sem psal na podporu tak snad to nějak dopadne ale diky moc