nefunkční účet

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem testestest666, 9/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. testestest666

    testestest666 Zelenáč fóra

    Mám problém, můj hlavní účet se nedostane na moře, při cca 40% načítání spadne a Shockwave crashed, nazdar. Zatímco když jsem si cvičně založil účet nový, ten se na moře dostane bez problému - na tomtéž počítači, na tomtéž prohlížeči (Chrome). Potřebuji tedy nějakou radu co s tím - cache a cookies vyčištěny, tím to není, rada od CM z moře vypnout jeden flash se ukázala jako nic neřešící.
     
  2. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj,

    táto chyba sa prejavuje aj na inom prehliadači ako Google Chrome?
     
  3. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    toto je chyba s přiblížením mapy. musíš ně jiný PC a oddálit si to moře :)
     
  4. testestest666

    testestest666 Zelenáč fóra

    Ve FF se přihlásit jde - ale to je mi celkem na nic, protože v něm mám dost rozšíření a tak se mi to seká (pokud teda sekání momentálně není na moři něco normálního, kdysi jsem právě proto z FF na Chrome přešel, hra na něm byla plynulá).
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj testestest666 v tomto případě tě tedy prosím napiš na podporu hry.
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    mono, přiblížením to není, aspoň mně to funguje tak, že pokud mapu moc přiblížím, tak mi to spadne, ale pokud se znovu přihlásím, tak je moře oddálené a nemusím se přihlašovat z jiného PC, jak píšeš ty.
     
  7. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    Já s tím naopak zase problém nemám. mě te jede furt na 100% jenom od doby co jsem si koupil desing za perníky, má hra chuť se seknout
     
  8. Ahoj zkus odinstalovat všechny Flaš plaery a nainstaluj si jen jeden pro chrome lepší je používat jen jeden prohlížeč
     
  9. sewses

    sewses Perspektivní autor

    No mam taky pocit že ak odinštaluje všetky flaše..tak chrome ma vlstmý flasch nepotrebuje inštalovat iný ak nepoužíva iné prehliadače.Skusil by som vypnuť internet (router,modem),vyčistiť a po cca 5 min by som nanovo nahodil..Stava sa mi to same s tim rozdielom ža mi načita len 19%..po tomto sa mi podari vo večšine dostat na more ak neni chyba hry alebo neni neplanovani reštart.
     
    Naposledy upraveno: 10/12/13
  10. testestest666

    testestest666 Zelenáč fóra

    díky za rady, vysypalo se na mě teď dost práce, takže až budu mít víc času prubnu to s tím vyčištěním ještě a pak eventuelně podpora. čerstvý vítr do plachet přeju
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj testestest666,
    pokud jak píšeš, se přihlásíš v tom samém prohlížeči na jiný účet, musí si tvůj prohlížeč pamatovat něco co to ovlivňuje a bude to v tom promazání, zkusil bych ještě IE pokud Ti FF prohlížeč nevyhovuje, ale pokud Ti vyhovuje jen chrome musíš důkladně promazat, ccleaner, ale ani ten bohužel neni 100 %, ještě je třeba smazat všechny, cache, temp, temporary atd., první přihlášení je potom trochu delší, ale zase je na chvíli vše ok

    hodně štěstí

    -komi-
     
  12. já mám novější platformu ccleaneru download tady
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/12/13
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj 亗☆亗Savage☆★Opress亗★亗, prosím pro příště se vyvaruj používání odkazů na stránky které nepatří společnosti Bigpoint. Užitečné informace a programy pro lepší chod hry naleznete ZDE.
     
  14. no mě to nezajímá byl to odkaz jen na lepší program tak si tu poradte sami
    a kdo chce at si ten Fcleaner vy googloje maže lépe a dá se vněm nastavit aoutomatické čištění pc při startu os.
     
    Naposledy upraveno: 11/12/13
  15. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    jediné co ti poradim tedy přeinstalovat Flash Player a restartovat chrome
     
  16. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Do restartu mi šlo moře bez problémů, po dnešním mi flash player padá, načte 57% a je dole. Vyčistil jsem všechno jak je tu psáno a nic. Stále padá.
     
  17. ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)®

    ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)® Pisálek fóra

    Dobrej mám ten samej problém do dnešního restartu mi to šlo a taky 19% a konec, na moře se vůbec nedostanu, vše jsem vyčistil a nic platný.
     
  18. -armagedon-

    -armagedon- Zelenáč fóra

    at' už radši nepouštěj více akcí najednou umělci nejde se připojit :mad:
     
  19. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    to je restartem :)
     
  20. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahojte,

    Tí z Vás ktorí sa nemôžu stále na more dostať, kontaktujte podporu hry.

    Zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.