Nefunkční Lišta

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem -Gexo-✔, 7/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Gexo-✔

    -Gexo-✔ Pisálek fóra

    Neustále blbne lišta na moři ! Už jsem vykoušel všechny prohlížeče přeinstaloval jsem flash player a stále nejde na tu lištu dat nic ani odstranit ty věci z lišty
     
  2. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    Ahoj Gexo ale nenapisal si konkretne co a ako nejde ja mam napriklad po prihlaseni vsetko rozhadzane nie tak ako som to nechal ked som sa odhlasil som vobec rad ze sa mi podari otvorit konfigurator a dat si to do povodneho stavu
     
  3. Lord-Forester

    Lord-Forester Zelenáč fóra

    Čavte ... mne robí to isté ... na lište mám veci ako sú gule zrýchlovatká atď. a keď napríklad zamením amulety za dymové bomby tak to mám do kým sa neodhlásim ..... keď sa znova nalogujem tak to mám zase tak isto že tam mám amulety a nie dymaky .... majú zase nejakú chybu ...
     
  4. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    teraz to mam už normalne asi reštart pomohol aspon dačo do +
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    pokud máte ještě stále s tímto problémy, tak nám sem napište ať můžeme případně poslat problém výše nebo vlákno uzamknout

    pěkný den
     
  6. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    na FR fóre je info že dnes prebehla synchronizácia a patch day a mal by byť odstránený tento problém.. mohli by začať aj slovákom čechom posielať info xD
     
  7. sewses

    sewses Perspektivní autor

    no problem je iny..nejde global 3..a vraj ti čo su na mori sa ledva hybu nalogujem more a totalne biela mapa ako hmla lod nikde a piše mi full hp/0 a full štit/0 .. toto je problem a všetko mam vynulovane
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.