Nefunkčné spustenie mapy

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ~Biscuit~(CG!), 19/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sewses

    sewses Perspektivní autor

    bracho sedi pri druhom pc a ide mu bezchybne g4
     
  2. sabotér90

    sabotér90 Rádoby autor

    Zdarec, tak už několikrát jsem se snažil dostat na mapu, pořád 21% a potom Lost Connection. Nevite, co s tim? Vcera to bylo v poho...
     
  3. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    mám uplně stejný problém.
     
  4. tomekpietro

    tomekpietro Zelenáč fóra

    • Doubleposting
    mam dotaz ide vam hra ja sa nemožem nalogovať..

    halo mam problem neviem sa dostať na mapu dakujem za pomoc ..kašlite na dake onakve edit bostre
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/4/14
  5. sewses

    sewses Perspektivní autor

    asi 20 minut sa snažim nalogovať odkedy mi to skapalo ..tiež mam ten problem ..nejak im ten virtual nefunguje
     
  6. tomekpietro

    tomekpietro Zelenáč fóra

    kua presne nejde mi to už pol hodinu poondi sa eli bostrom lama
     
  7. sewses

    sewses Perspektivní autor

    presne mohol by sa niekto venovať tomu že sa neviem dotať na mapu a nie nepodstatnemu elb bostru
     
  8. Baperas.CZ.

    Baperas.CZ. Zelenáč fóra

    to je radost. první večer volnej a nic nejde :-(
     
  9. sewses

    sewses Perspektivní autor

    nj zase to nekdo odsere,,,stale stejny problem ale reši se tu nejaky elb boster z truhel za poctive tentakle
     
  10. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    těm co se nejde přihlásit(mě taky ne)-má chyba to není,ale kvuli tomu mi nemusíš psát že jsem lama,já jsem založil vlákno kde jsem napsal muj problém,pokud se ti to nelíbi tak to nečti-písalku:p
     
  11. sewses

    sewses Perspektivní autor

    tak si napiš na podporu tu aj velke vyriešiš..a inak ak sa ti neluby možem tak potom topiť aby ta bavyla hra viacej
     
  12. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    no na podporu mužeš napsat i ty,že ti to nejede,tady se to taky nevyřeší a jestli se ti to nelíbí,tak hrej třeba honěnou,aby tě více bavilo:D
     
  13. sewses

    sewses Perspektivní autor

    ved ja si ta pohonim neboj ..tušim si si podpisal odchod z ali ja som mal dotaz či som jediny abo nie a čo s tim mam spravyť
     
  14. tomekpietro

    tomekpietro Zelenáč fóra

    no nevem ako to facha v CZ3 ale možno knieža bude mať o neho zaujem alebo nikos s jarmilkou
     
  15. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    • doubleposting
    co to tady motáš a meleš,navážel jses do mého problému s ELB a ted tady budeš vyhrožovat?Ty budeš asi dobrý jaryn:mad:

    tomekpietro,nevím co tady taháš cech CZ3,vy jste se asi uplně zbláznili:D,už to nehul je to fakt síla:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/4/14
  16. sewses

    sewses Perspektivní autor

    no sinačik asi si už moc nezahraš..odzajtra
     
  17. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    hmmm,ty asi budeš prezidentuv brácha,vid?Jo a nejsem tvuj syn,kdybych byl tak jsem už dávno sirotek
     
  18. sewses

    sewses Perspektivní autor

    ved nato sa pozrieme chytračik ..uvydime či budeš taky mudručky zajtra a komu pojdeš potom plakať....:D:D:D
     
  19. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    sewses naco si tu hrajes ma pravdu zalozil vlakno ne pro tve kratkozrake uvazovani a machrovani
     
  20. slavista81

    slavista81 Rádoby autor

    myslite ze to jeste nekdy pujde?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.