Nefunkčné spustenie mapy

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ~Biscuit~(CG!), 19/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Suchy_CSA[UEK]

    Suchy_CSA[UEK] Pisálek fóra

    též hlásím z GE3,Houstone máme problém :)
     
  2. -Gexo-✔

    -Gexo-✔ Pisálek fóra

    Jak dlouho to ještě nepujde !! mě už to nejde přes 3 hodiny!
     
  3. -lucora-

    -lucora- Zelenáč fóra

    Mě už to zlobilo od noci. :
     
  4. -Gexo-✔

    -Gexo-✔ Pisálek fóra

    Hamty hamty at máme víc než tamty BP se stara o své peníze,oto aby šla hra to né vzít klacek a udělat pořádek
     
  5. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    clovek ma volno po praci a nemuze se ani zahrat lol :))
     
  6. Baperas.CZ.

    Baperas.CZ. Zelenáč fóra

    Hra už 3 dny funguje,nefunguje ! hlavně,že zas vymýšlí novou akci.
     
  7. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    tady jde na 100% jenom MHH
     
  8. -Gexo-✔

    -Gexo-✔ Pisálek fóra

    Ale že by se někdo z vedení vyjádřil? asi ne že
     
  9. Suchy_CSA[UEK]

    Suchy_CSA[UEK] Pisálek fóra

    podpora mi odpověděla,že problém,který se vyskytl bude během krátké doby odstraněný,ale každý máme jiný pojem o tom co je "krátká doba"...jestli jsou to minuty nebo dny,to už z toho nevyčtu a to,že jsem žádal o satisfakci za nemožnost užívání placených výhod bylo taktně pominuto.
     
  10. Suchy_CSA[UEK]

    Suchy_CSA[UEK] Pisálek fóra

    takže evidentně BP za krátkou dobu považuje spíše dny...
     
  11. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    GE3 uplne nehratelne ... uplne ale uplne... ked to takto bude zajtra tak si mozme ist zabehat urobit obed a este pozriet fajn film kym dame jednu lucku :D... len tak dalej tesim sa na zajtra o 12:00:01 ...
     
  12. *kotě*

    *kotě* Zelenáč fóra

    bylo někde hlášeno že bude v nočních a rannich hodinách odstávka serveru? už je to třetí den, zacinam byt fakt ...
     
  13. logan17

    logan17 Zelenáč fóra

    Dobrý večer,taky mám 21% a šlus,hrají na GE3-no spíše nehraji-pokud jsem si všiml,tak tady celí den nikdo neodpověděl co s tím,zítra má být nějaká akce,už se fakt těším;)
     
  14. maco400

    maco400 Zelenáč fóra

    mne to tiež nejde spustit a ked sa my to spustý tak my nezobrazia lode tak ako to mame hrat:(
     
  15. slavista81

    slavista81 Rádoby autor

    muzu slavne BP o neco poprosit? Nemohlo by se to zastavovat pri nacitani na cisle treba 23% at je videt aspon nejaky pokrok ta 21 uz je fakt otravna,predem dekuji za kladne vyrizeni
     
  16. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    tak díky bp ráno sem si před prací chtěl zahrat o smůla loguji už hdodinu a sem na 21 procentech nejen že ste mně obrali o 50koron z paysef a baliček s premkem a šrapnelkama nemam ale ani na vodu se nekouknu super ste fakt boží
     
  17. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    zas a znova kazdodenna realita... :)
     
  18. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Zoufalost, zoufalost a neschopnost, jinak se to popsat ani nedá. Pevný nervy všem. Ani se nedivím, že hráči končí s hrou a jdou hrát hru, o kterou se pořádně starají
     
  19. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    to uz si delaj srandu z nas ne
     
  20. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    jsem zvědavej jestli to do 12 hodin pusti.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.