Nefunkčné spustenie mapy

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ~Biscuit~(CG!), 19/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    • Vulgarita urážky
    Ahoj,
    Neviem ako iným hráčom, ale pri každom potopení s prepáčením ako EDIT čakám 5 - 10 min pokým nabehne mapa mora.... vyhadzuje presne toto
    http://i.imgur.com/klpNnbt.png

    Nechcem by kritický, ale pokiaľ sa BP nevie postarať o základné prvky hry tak nech nabudúce takúto akciu (respektíve EDIT) ani do hry nepúšťajú. Ako osobne som bol zvedavý na akciu, tak som sa prišiel pozrieť ale to čo nasledovalo po potepení sa nedá inak nazvať ako fraška. Ešte som nevidel na hre BP že by počas akcie nešla spustiť po potopení 5 - 10 min mapa pričom nie je ani reštart ani nič podobného.

    Neuveriteľnú hanbu robia svojmu oboru.
    Dopredu sa ospravedlňujem za vulgarizmy, ktoré sem určite nepatria, ale čo je moc je moc.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/3/14
    sewses a WILL1958 tohle ocenili.
  2. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    • Urážky
    mne robí to isté... EDIT sú v tom nemecku...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/3/14
    WILL1958 tohle ocenil(a).
  3. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    dělá to úplně každému, nefunguje střelba, mapa nejde zapnou, seká se to a je prostě celé na nic taky se to pořád samo odhlašuje... Já to hrát nebudu a bude klid.
     
    WILL1958 tohle ocenil(a).
  4. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    No ja sa len divím, že majú o hráčov ešte podporu po toľkých fakt obrovských prešlapoch...za toto by mali dať každému hráčovi ako ospravedlnenie minimálne 300k perál
     
    WILL1958 tohle ocenil(a).
  5. -Sluníčko-

    -Sluníčko- Pisálek fóra

    jeto hrozne
     
  6. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Vivat AMS system.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ~Biscuit~(CG!), tento problém mají všichni a je opakovaně hlášen a čeká se na jeho opravení. Dále tě prosím vyvaruj se používání nevhodných výrazů viz pravidla.
    Ahoj AdmSity, vyvaruj se prosím používání urážek viz pravidla.
     
    Ŧ-šincekCZ-1-UEK tohle ocenil(a).
  8. -Sluníčko-

    -Sluníčko- Pisálek fóra

    to nebude nikdy proto ze nic neumí
     
    Ŧ-šincekCZ-1-UEK tohle ocenil(a).
  9. Ŧ-šincekCZ-1-UEK

    Ŧ-šincekCZ-1-UEK Perspektivní autor

    No, řekl bych, že to nespraví protože to sou lemry! Docela mě (naštvali) s touto prodělečnou akcí myslel sem že bude lepší
     
    Ŧ-šincekCZ-2-UEK tohle ocenil(a).
  10. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    No tak tohle uz je fakt prehanka! Nejen, ze se nejde prihlasit, ale kdyz uz se mi podari zapnout opravu, tak me to odhlasi?! Tak co to je??? To chcete aby takovou hru nekdo hral? A jeste k tomu do ni vrazel nejake penize???!!! tak budte normalni...
     
  11. -Sluníčko-

    -Sluníčko- Pisálek fóra

    tose nestane
     
  12. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    to je neuvěřitelný.. takovou partu nýmandů co provozuje tu hru jsem v životě neviděl. To je vrchol neschopnosti a ignorance.. kdybych je potkal tak na ně plivnu ...
     
  13. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    • Vulgarita
    napsal jsem pravdu na chatu ,BAN ,napíšu jí tady ,zase bude BAn ,nic jinýho tady totiž ti moderátoři neumí ,jen se pořád ohánět nejakým VOP ,ale hra je nefunkční to nikoho nezajíma , prachy to jo , ale aby se za ty prachy dalo hrát ,to už je sci -fi ,nemáím slov k takovýmu bordelu co tu poslední dobou vladne za strany BP

    to se nadá hrát ,porád mně to loguje z moře ,mám násobič ,mám slevu ,kdo mi za to ,že nemůžu hrát dá náhradu ,kde je potom to jejich VOP , EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/3/14
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Rob.Halford, dodržuj prosím pravidla a vyjadřuj se slušně protože neslušné vyjadřování ničemu nepomůže. Co se týče problémů s logování, odlogováním je pravidelně hlášen a víc s tim bohužel udělat nemohu.
     
  15. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Nejde nalogovat,nejdou plnit ukoly,to je to BP opravdu jedno,zadne info,zadne oznameni za firmu?
     
  16. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    jděte už do prdehaje tohle se nedá hrát buď to seká nebo píše pořád spojuji, ,,JSEM Z TOHO NADŠENÝ KAM TA HRA SPĚJE '' o_O
     
  17. -Sluníčko-

    -Sluníčko- Pisálek fóra

    ke konci
     
  18. Ŧ-šincekCZ-1-UEK

    Ŧ-šincekCZ-1-UEK Perspektivní autor

    Tohle to už neni možný!!! Buď to spravte nebo vypadněte a nechte tam jít nový lidi!!! Mi vám dáváme prachy a tohle je odplata tohle je fakt nefér! to už je snad 100 problém za poslední půl rok !!! nezlobte se na mě ale toto opravdu nejde!
     
    Ŧ-šincekCZ-2-UEK tohle ocenil(a).
  19. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    No bezva 30 minut nelze na moře, když už přestane spojovat, tak hned odhlásí a znova, tohle je moc i na mě. EDIT EDIT EDIT. má někdo inteligentní radu, co stím dělat?
     
  20. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    Booo, myslím že tu už pomoci nie je. Hrabú sa za peniazmi a je to dosť značne vidieť a aj cítiť. Peniaze vždy všetko dobré pokazili a toto nebude výnimka. Jedine čo by pomohlo zmeniť majiteľa BP poprípade vývojarov SeaFightu čo je nereálne :) Osobne to nechápem...také hry ako GTA V , ktoré sú o mnoho viac prepracovanejšie majú o mnoho menej chýb ako toto.... niekedy síce ani nie ale viac ako 90% chýb sa eliminuje do 1/4 roka pričom sa jedná vždy len o grafické chyby poprípade niečo závežnejšie čo je do pár týždňov fixnuté. Ale toto, ako keby hra bola v plienkach. Osobne keď vidím vo vývoji hru 8 rokov tak očakávam že bude aj na úrovni čo sa tu nedá povedať :/ Je to však škoda, lebo sea malo výborný potenciál, keďže základ mal veľmi kvalitný.

    Síce som ešte nemal česť hrať GTA V ale tak prehľad ako taký mám :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.