Něco končí a něco nového začíná // BA_Tomek

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Tomek, 28/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tomek

    Tomek Guest

    Ahoj Piráti!

    jak si již určitě mnozí z Vás všimli, moje aktivita v poslední době nebyla nijak velká. Ti z Vás, se kterými jsem hrál na serveru také určitě zaznamenali, že jsem i opustil hru. Je to způsobené změnou názoru na tuto hru a také hlavně určitými problémy (změnami), které v současné době u mě nastaly. Team potřebuje aktivní BA, což já v současné době nejsem schopen nabídnout. Z toho důvod po konzultaci s TL jsme dospěli k rozhodnutí, že bude lepší team opustit.

    V teamu jsem byl od samého začátku, který nebyl rozhodně jednoduchý jak pro samotné moderátory, tak pro hráče. Ale myslím, že za ten rok a něco se spousta věcí dala do pořádku a mohu prohlásit, že v současné době se podařilo vybudovat stabilní a funkční team plný úžasných lidí. Jsem neskutečně rád, že jsem mohl poznat všechny ať už současné nebo ex moderátory, se kterými jsem se denně potkával na TS, smál se nebo řešil problémy. Bylo mi ctí ;)

    Další odstavec svého posledního článku ve funkci BA bych chtěl věnovat samotné TL. Mnozí z Vás na ní nenechají nitku suchou. Myslím, že ti lidé by si měli sáhnout do svědomí a zamyslet se, zda se po šíření drbů stanou zajímavějšími, nebo z jakého důvodu to vlastně dělají... S Peťou spolupracuji od začátku a sám mohu potvrdit, že začátek byl složitý a ani já s ní nemohl najít společnou řeč, došlo k několika potyčkám mezi námi. Ale mohu všechny ujistit, že Peťa je člověk na správném místě a dokud tam bude tak Čeští a Slovenští hráči mají zastání jisté. Tolik času jako Peťa by pro řešení problémů a zdokonalování interních věcí nikdo nevěnoval a myslím, že by hráči měli být vděční a né házet klacky pod nohy.

    Nejsem na nějaké dlouhé vypisování, tak abych to nějak uzavřel, jsem neskutečně rád za čas strávený v teamu a za to, jaké lidi mi to umožnilo poznat. Co se týče hry, to je neskutečný žrout času a peněz, ale je jen na naší svobodné volbě kolik času či peněz hře věnujeme. Někdo z nás té hře propadne více, někdo méně. Každopádně mohu prohlásit, že od doby co jsem přestal ze dne na den hrát se mám lépe... Přesto času, který jsem strávil při hře nemůžu litovat. Věřím, že se ke hře a třeba i do teamu v budoucnu vrátím.

    [​IMG]
     
  2. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Díky za tvůj čas a také hodně štěstí ;) ať ti vyjde vše tak jak si přeješ .
     
  3. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    dík BA, bude bez tebe nuda ))
     
  4. Holy-original

    Holy-original Zelenáč fóra

    konečně :DDD Ještě aby odešlo TL a pokud je v týmu někdo od Killerky, tak taky pryč a já to snad znova začnu hrát :D Nechť se daří Tomku!! :D S pozdravem Holy ;)
     
    Ŧקε†яik36czŦ tohle ocenil(a).
  5. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    vela stastia Tomek
     
  6. °亗°INeverDie°亗°

    °亗°INeverDie°亗° Pisálek fóra

    Jediný v Teamu kdo za něco stál.
     
  7. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    ja mozem potvrdit Tvoje slova o kedy som prestal hrat tuto hru sa mam o mooooc lepsie a nikdy nevravim ,ze nikdy mozno sa tiez raz vratim aj ked ......
     
    Madship tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.