Něco bylo zahlédnuto na moři! / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Reaver, 27/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Solieter

    Solieter Zelenáč fóra

    Perly to nedává , jen drahokamy
     
  2. кμłiςħ

    кμłiςħ Pisálek fóra

    Pokud umíte číst tak psali jen o drahokamech a je to jen předkce.
     
  3. Spitfire°mk°5°

    Spitfire°mk°5° Rádoby autor

    za poslednu ranu a najlepši dmg som dotal Frostite mal 20 mega HP
    2014-11-27 16:56:07Potopil si loď Frostbite.
    2014-11-27 16:56:07Získal si 25 kryštálov.
    2014-11-27 16:56:07Získal si 60789 BS (bodov skúsenosti).
    2014-11-27 16:56:07Získal si 1 x Surový ruženín.
     
    Naposledy upraveno: 27/11/14
  4. socient

    socient Komisař fóra

    "Ahoj Piráti,
    od dnešních 12 hodin (LČS) až do 12 hodin dne 2. prosince (LČS) potkáte na mořích Seafightu 3 nové nepřátele!
    Jako pravý pirát musíš tentokrát spoléhat pouze na sebe. Je na Tobě, aby jsi objevil tato 3 NPC a jejich vzácnou kořist."


    na mori sa plavia iba 2 : Frostbite 40.000.000 Hp a Dalendros 60.000.000 Hp kde je tretie npc ? :confused:
     
  5. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    to tretie na mapách 2-6.. frostbite 6-15 a ten dalendros 16-20
     
  6. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ake npc dava akce drahokami ? viem iba o tom 16-20 ze dava kriticke
     
  7. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    a co davaji ty drahokami?jestly to ma cenu ubec střílet.
     
  8. dankol

    dankol Pisálek fóra

    drahokami nic len drahokami
     
  9. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    20 m hp NPC dáva drahokamy ktoré zvyšujú presnosť.. 40 m npc znižujú šancu na zásah.. a 60 m zvyšujú škody kritikom
     
  10. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    jj jen upresnim
    ta 20 megova dava drahokam 5stupne Surový růženín a je to plus 2,5% sance na zasah
    ta 60 megova dava drahokam 7stupne Očištěný korál a je to plus 7% kritik

    u toho za 20 mega jsem dal posledni ranu a dostal i:
    2014-11-27 23:29:10Získal jsi 25 krystalů
     
    Naposledy upraveno: 27/11/14
  11. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ta 60 megova dava i 10 stupen , 10 % kriticky dnes sa mi podarilo to dat na 11 %
     
  12. LadyJane.cz

    LadyJane.cz Perspektivní autor

    pro jsem na 9/4 potkal frosta a na 2/2 ted taky myslel jsem ze je to podle levlu rozdeleny :D
     
  13. socient

    socient Komisař fóra

    Aby som vám to urobil prehľadnejšie:

    NPC: Frostburst
    Mapa: 2-5
    Hp: 20.000.000
    Odmena: 1x Surový ruženín lvl 5 = + 2.5 % šanca na zásah + najvyšší dmg 25 kryštálov / 1 x Priezračný ruženín lvl 8= + 4% presnosť zásahu

    NPC: Ľadová Erupcia
    Mapa: 2-15
    Hp: 40.000.000
    Odmena: 1x Nepravidelný sodalit lvl 6 = + 6.5% šanca na vyhnutie sa zásahu + najvyšší dmg 30 kryštálov / 1x Čistý sodalit lvl 9= + 8% šanca na vyhnutie sa zásahu

    NPC: Dalendros

    Mapa: 16-20
    Hp: 60.000.000
    Odmena: 1x Vyčistený korál lvl 7 = + 7% kritické škody + najvyšší dmg 40 kryštálov / 1x Brusený korál lvl 10 = + 10% kritické škody
     
    davidkriz1 a ٴٴٴٴĴįŗķą tohle ocenili.
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj LadyJane.cz,

    v oficiálním oznámení nic víc podrobněji není, ale pokud si pročteš tuto diskuzi od začátku ještě jednou najdeš odpověď pro svůj dotaz od ostatních hráčů.

    jen cituji ostatní !!! viz. výše:

    Frostbite 20.000.000 Hp, mapa 2-6 ...2,5% sance na zasah, Získal si 1 x Surový ruženín
    Frostbite 40.000.000 Hp, mapa 6-15 ... znižujú šancu na zásah
    Dalendros 60.000.000 Hp, mapa 16-20 ... 7% kritik, 10 % kriticky

    velice pěkné drahokamy, chtěl bych všechny :), kdyby zde psal na fóru každý své odměny, už by tady byl úplný souhrn ...

    Ahoj socient,

    pěkný výpis

    pěkný den všem
     
  15. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    pekny prehled, ale oba máte chybu ve vyskytu lodi lod s 20mega jsem potopil na mape 10/2 i 14/2....

    z obou jsem mel 25krystalu a rozhodne jsem mu neubral nejvic HP, oba jsem dal na posledni ranu
     
  16. kissforELIS

    kissforELIS Zelenáč fóra

    k cemu davate npc z akci na nizsi mapy pokud to neupravite tak aby mneli moznost si vydelat i male lode,nebot takhle dojedou lode co mnej vyssi lvl a ti kteri jeste nemaji tak udelanou lod nebot na nizsich mapach se to tak snadno neda vystrilet tak ti hraci nemaji z akce nic
     
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ještě tu nikdo nenapsal (a tu informaci bych čekal od BP), že ty drahokamy nedostane každej, kdo eventa střílí. Řekl bych, že je potřeba způsobit určité procento poškození. Přijel jsem k Daleandrosvi, kterého už stříleli 3 lidi. Začal jsem střílet, když měl cca 42M a dostal jsem jen BZka, nic jiného, i když jsem dal i poslední ránu.
    A stejnou zkušenost už má více lidí.
     
  18. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Geralt64
    drahokamy dostávají pouze 2, ten co zpusobí nej škody a ten co dá poslední ránu, sám jsem tak sundal již 9bonusovek( stříleno v noci a vždy jen ve 2lidech).Jinak pokud střílíš lod ve více lidech nevím jak si můžeš být jistej tím, že jsi dal poslední ránu

    kissforELIS
    tato hra byla,je a bude taky hlavně o spolupráci, já jsem dnes 3 lidem s malou lodkou alevelem sestrilel 9bonusovek, s tím že já jsem jim sundal temer cele HP a jim nechal lod na poslední ranu(kromě 2,kdy se blížila jiná loď a radši jsem ji sundal)

    jinak pokud date lodi nej dmg i poslední ranu dostanete oba drahokamy a ostatní jen BZ (aspon mě se to tedy u 2lodi u kterých jsem byl sám povedlo)

    je v tom celkově chaos, možná proto neexistuje FAQ )))
     
    Naposledy upraveno: 28/11/14
  19. supa

    supa Pisálek fóra

    Arrow ty si veľký logik... :D Geralt napísal že to strielali 3 lode...Tak to sa dá hádam vidieť kto dá poslednú ranu...aj keby že to dáva 100 lodí tak to vidno kto dá poslednú ranu... stačí si len zapnúť bonus no.. :)
     
  20. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    při stavu hry v jakem je pri 100lodich ani neuvidis ze ta lod je potopena, natoz kdo dal poslední ránu ty logiku, a jestli sis toho nevsiml tak jsem nic netvrdil, ale ptal jsem se, o zadnem bonusu abych videl kdo dal poslední ranu nevím ,tak me prosim pouc

    pokud teda nemas na mysl "nastaveni" na moři, to nepouzivam, kouse se mi pak cele more, mam tam nastavene zobrazeni minimum veci
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.