Názor,rada,odpoved?

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem *štěpánek*, 11/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ahoj.
    O nic zasadniho nejde,preziji to,jen me zajima ,jek je to mozne.
    Situace na Lvi mape. Strilim si Gudainskou lod v klidku , dava mi za 0HP,tak nic neresim. jdu spat.
    Rano v deniku:
    Byl jsi potopen hráčem Gudaiská bitevní loď.:eek:
    Uz se mi to parkrat stalo,nechapu , jak je to mozne. Samozrejme vetsinou normalne dostrilim dostanu odmenu a cas me odhlasi,tak by to melo byt .
    Je tu mozne vysvetleni,ale nevim , jak do toho.

    2022-07-10 13:30:41
    Byl jsi potopen hráčem Gudaiská bitevní loď.
    2022-07-10 13:30:36
    Odebráno: 3024606x Zlato. Důvod: Přepadení.
    2022-07-10 13:30:36
    Odebráno: 618x Dýka. Důvod: Přepadení.
    2022-07-10 13:30:36
    Odebráno: 618x Pistole s doutnákovým zámkem. Důvod: Přepadení.
    2022-07-10 13:30:36
    Odebráno: 618x Jednoduchý pirát. Důvod: Přepadení.
    2022-07-10 13:30:36
    Odebráno: 618x Brigandina. Důvod: Přepadení.
    2022-07-10 13:30:35
    Přepadl tě hráč ꜰᴀᴛɪʜꜱᴜʟᴛᴀɴᴍᴇʜᴍᴇᴛʜᴀɴ.
    2022-07-10 13:30:27
    Tvá loď byla zasažena (1x Chladivý dotek). Důvod: Modifikace předmětu

    Jak to vidim ja. Prijel enemy strili me ,okrade,ale posledni smrtici ranu dostavam od Gudainske lodi i kdyz mi dava za 0HP,jak je to mozne? Ze by ten chladivy dotek??

    Diky za nazory.:)
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    chladivý dotek ti má prevenci naopak přidat, ale je možné, že se tím nějak rozhodí rozptyl a jednu z ran už dostaneš s poškozením. Rozptyl ran je jak u tvých tak u těch co dostáváš. Nedostáváš vždy stejnou ránu, alespoň ne u NPC na horních mapách, které už mají šanci na zásah a obranu podobnou té hráčské.
    Další možností je, že chladivý dotek nefunguje jak má, Tohle nahlásím a nechám otestovat.
     
  3. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    můžeš mi sem dát svoje ID, výpis z deníku v angličtině
    nebo napsat na podporu?
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Tak už nemusíš, zjistila jsem kde je kámen úrazu. U Chladivého doteku je zřejmě chybný údaj. Na foru už ho opravím a EN admin taky. Má tam být -15% prevence poškození a ne +15%. Proto se ti změnilo poškození z 0 a nějaký dmg a lod tě potopila
     
  6. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Byl jsem ted chvili mimo PC,tak jsem nemohl reagovat.
    Diky za vyjasneni cele situace.
     
  7. ....

    .... Zelenáč fóra

    Mohu se zeptat , aby mě velké NPC dávali za 0HP tak máte vystužená žebra na 6 ? Nebo jiné doplnky děkuji za odpověd
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to kombinace různých předmětů a buffů. Taky záleží na tom které NPC střílíš. Různá NPC mají různou obranu. Za 0 můžeš mít pokud budeš mít full lod a to ne u všech NPC.
     
  9. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  10. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    najskor ma napadlo ze ti doslo nejake vybavenie superplaty alebo levie basty ale ked uz ste na to prisli tak nic :D