Návrhy designů/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 13/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj piráti,

    Jsme si vědomi názorů některých z Vás, kterým se nelíbí některé návrhy designů, které jsou k dispozici. Rádi bychom znali Vaše názory týkající se stávajících designů a nápady na nové designy.

    V této diskuzi můžete psát:
    1. Co se Vám nelíbí na stávajících designech (tvar, barva, velikost ...)
    2. jaké designy by jste rádi viděli v dalších akcích (včetně designů pro specifické akce jako je zimní akce, halloween ...)
    Můžete přikládat i obrázky (ne odkazy na web) s popisem proč takový design ano nebo ne.
     
  2. 亗…•Ezziee•…亗

    亗…•Ezziee•…亗 Zelenáč fóra

    desing vur by nebyl spatny ale ne za €
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Přibližně za týden budu posílat feedback na centrálu, tak ho tam písnu, ale spíš jde o celkově o nové designy. Některým hráčům se nové designy nelíbí vzhledově, velikostně nebo barevně, proto by bylo fajn sem dát třeba příklady proč určitý design není dobrý nebo jaké typy designů by se Vám líbily, například lodě s jednou plachtou, vikingský styl nebo bitevník, menší nebo větší lodě, hodně barevné nebo mírnější odstíny a tak dál. Případně dejte obrázek designu a popište co se Vám na něm líbí nebo nelíbí a proč.
     
  4. desing Strážce Gemini se mi líbí
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a ten máš odkud? v seznamu ho nemáme
     
  6. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    Asi mapa Gemini a pokud není v seznamu tak přidat ,mě se také líbí
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Svijanskákněžna bonuska Gemini nedává žádný design. Jak mi poradil BA_Frost je to NPC na mapě Gemini a my ho máme na foru jako Ceasia, který byl odměna z bokora.

    Myslíte tento? Napište i proč se Vám líbí nebo co se na něm líbí. Tvar, barva, odlišnost ...


    [​IMG] upload_2023-2-16_10-26-47.png upload_2023-2-16_10-27-39.png
     
    Naposledy upraveno: 16/2/23
  8. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Mě se líbí Mořský číhal,Nájezdník z trhliny a z kotlíku ze Saby mám Tritonovu moc.To jsou za me pěkné designy.Vánoční co byla za dílky puzzle je moc velká a celkově nic moc.Dál je pěkný podzimní mstitel,advent 2007 a Vzpomínka.Ale co si budem,většina hráču chce z dizajnu jen kameny :)
     
  9. Ceasia má zvláštní tvar ,plachty jinak postavené pěkná
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ok, další návrhy? Názory na aktuální designy, jaké typy starých designů by se mohly předělat nebo jaké nové typy lodí?
     
  11. hami

    hami Perspektivní autor

    juraj888 tohle ocenil(a).
  12. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    možná se dočkáš v dalším milníku :D
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Brzy budu odesílat feedback, takže jestli má někdo ještě nějaké poznatky nebo návrhy sem s nimi,.
     
  15. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    At udělají Hořící holandan v bílé barvě a jinak klasické desingy elitní lodě byl hezký do 27lvl ty nové jsou hnusné!!
    pak jak dělali SS Speciál Elite VIP ty byly pěkné tenhle tvar je prostě nejlepší všechny 3
    Pak desingy jako Magellan a El cato jsou hezké
    Pak desingy Groot,oorlog,argo,Ilmarinen stač třeba i jen barvy pozměnit a tak :)
    Všechny stavající desingy jsou moc velké a přijde mi že nejsou moc propracované
     
    ɢᴜɴɴᴇʀ tohle ocenil(a).
  16. ɢᴜɴɴᴇʀ

    ɢᴜɴɴᴇʀ Zelenáč fóra

    Naprostý souhlas ;)
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Návrhy a poznatky včetně obrázků Vašich oblíbených designů jsme dnes poslala na centrálu.
     
  18. naky333

    naky333 Rádoby autor

    design, který byl kdysi exkluzivní pro NPC Vodun na zimní bonusové mapě!

    Škoda že sf team už neumí udělat hezké návrhy málo se dokážou přiblížit k tomu co hráči chtě ji staré jsou nej škoda že je v platebce velké mínus pro sf team
     
  19. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Mě se zase líbí obrovské lodě (možná si tím něco kompenzuji :)), ale pořádní macci jako Infernos, Sperpentin, Ceasia. Naopak když vidím ty prdítka jako Nerus či Red Baron, tak se vždy musím smát, jak komicky vypadají vedle mého infernose :p
    Každý má rád něco jiného a to fajn. Díky tomu nepotkáváme pořád stejný design znova a znova.
    Můj názor je takový, že od všech druhů by měly vznikat designy na střídačku, aby si všichni přišli na své.
    Jednou velký, jednou malý, jednou vzducholoď
     
  20. hami

    hami Perspektivní autor

    jj hodně často dávají stejné barvy