Návrh o časovém limitu od posledního potopení

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem pavell1997(CSA), 5/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte s tímto návrhem?

  1. Ano

    14.3%
  2. Ne

    77.1%
  3. Jen s tou dočasnou ochranou na 20 minut.

    5.7%
  4. Jen s tou ochranou proti hráčům který mají o 5 lvlů níže.

    2.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    Ahoj už vás také nebaví, že vás někdo potopí 15x v řadě jen kvůli tomu, že vás furt potkává, nebo vás to dává těsně od něj? V tom případě bych vás poprosil o podporu tohoto návrhu. Navrhuji aby po každém potopení byla nějaký čas ochrana aby se tomuto zamezilo jelikož je to totální blbost a člověk si pak nezahraje. Navrhuji aby ochrana byla 20 minut od potopení. Pokud by hráč s touto ochranou někoho napadl nějakého hráče ochrana by zanikla a byla by opět aktivní, až od dobu kdy bude opět potopen. Dále navrhuji aby hráč s lvlem 45 mohl střílej jen o 5 lvlů niž tudiž 40 hráč s lvlem 40 by ovšem mohl napadat i hráče 45 nebo 35 a hráč s lvlem 35 by mohl napadat 45 nebo 30 jelikož pochybuji že by někdo dobrovolně začne střílet do někoho kdo je mnohem silnější než on. Už mě totiž nebaví že já do nějakého ..... dávám za 15k a on za 250k.... trochu nepoměr ne? Ano je to hra o přepadání a o okrádání ostatních ale vemte v potaz, že člověk který začne má třeba jen týden ochranu, nebo jak dlouho a pak si ho muže takovýto (Nevhodné slovo) vyhlédnout a jen kvůli tomu že za to jsou stejné body jako za potopení stejně silného. Pak nový hráč buď si nezahraje nebo s hrou skončí myslím že by hra měla být mírnější k novým hráčům a k začátečníkům tímto ztrácí hráče a to bez ohledu na to že je to pay to win. Proč si třeba člověk ochranu nemuže koupit třeba za perly??? Někoho napadne světlo z Tortugy ale můžete přitom expit, sbírat poklady, zabíjet npc? Ne takže je to totálně na houby
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Za mě určitě ne, sice jsem silnější loď, ale i tak jsou mnohem silnější, kteří si mě dávají jako jednohubku :D. I tak ale mám možnost změnit mapu, na chvíli jet do přístavu na svitek nebo odlogovat. Pokud by se zavedlo nějaké časové omezení hra by přišla o akčnost a dynamiku.
    Opravím tě v počtu bodů za potopení. Silný hráč třeba na lv 40 dostane z malé lodě jen pár bodů kdežto z lodě na 30 lv, která už má nějakou bojovou hodnost dostane mnohem víc bodů. Stejné je to s dmg. Je logické, že loď která začala před měsícem nebude mít stejný dmg jako loď co hraje několik let a věnovala tomu čas, námahu a případné finance.
    Do sezóny je potřeba potopit hráče na všech typech map, proto topí o dole nováčky.
    Vím, že to není jednoduché, většina z nás taky začínala od nuly, ale omezit topení by naprosto znehodnotilo wary a i další systémy ve hře.
    Za mě tedy žádné omezení.
     
  3. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Můžeš hrát PVE server a bojuj kdy chceš.
     
    congy71 tohle ocenil(a).
  4. delo66

    delo66 Pisálek fóra

    Za mňa tiež určite nie. Ale nováčkov by bolo určitým spôsobom chrániť. Ja by som skôr navrhoval, že na mapách do 4 lvl mohli mať nejakú ochranu od lodí ktoré majú v súčasnosti o 20-30 lvl viac. Napr. hodinu od posledného potopenia samozrejme pokiaľ by nezačal strieľať na hráčov. Teraz počas sezóny to majú určite ťažké a nových hráčov hra odrádza už v zárodku. Návrh ktorý popisuješ by bol nereálny a úplne by znehodnotil hru, hlavne vo waroch. Si predstav, že by bol boj o ostrov. Pár minút by sa nechali hráči topiť a potom by už veselo strieľali do ostrova bez toho, aby ich mohol niekto potopiť. Zároveň by sa degradovali i loďstvá.
     
    pavell1997(CSA) tohle ocenil(a).
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ochrana pro nováčky tu je a byla až do 5 levelu. Nastavit systém tak aby hráči s určitým levelem nemohli topit hráče s mnohem nižším levelem je podle mě nereálné, ale pokud tento nápad domyslíte tak aby byl realizovatelný, založte anketu a není problém výsledek poslat na centrálu.
     
  6. *Angie*EU2

    *Angie*EU2 Zelenáč fóra

    ak nechceš aby ťa topili tak hraj radšej piškôrky :)
     
  7. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Na PS bylo to , že na mapách mám dojem 1-13 se mohli topit hrači pouze s nějakým rozdílem lvl , přikladně na mapě 10 bylo možno potopit hráče s lvl +- 10 od mého. Byla to ochrana aby silní hráči nejezdili na spodní mapy topit mrnata a získávat z nich body
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel BP udělalo sezónu tak, že vysloveně nutí jezdit silné lodě dolu na 1-5 za účelem sezóny takže těžko pak něco takového dělat většina hráčů bude proti.
     
    aver tohle ocenil(a).
  9. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    aha ... a ono je to super když si mě někdo vyhlédne a zabije mě 11 za 4 min wow borci ...

    tak BP zase řekněte ať ti zruší :D

    ano a kde takový PVE server najdu?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/1/20
  10. djmeema.

    djmeema. Rádoby autor

    Klikni na hlavní stránce pro změnu serveru výběr serveru, dej si globální evropa 7 a pojď hrát s náma ;):)Nikdo Tě tam topit nebude,pokud nezapneš Pvp režim.:)
     
    Naposledy upraveno: 7/1/20
  11. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    Chápu že jsou lidi, kteří s tím nesouhlasí ale urážet mě a říkat jak mám hrát piškvorky to je od vás velmi nehezké, takový názor proč s tím nesouhlasíte je pro mě tak 100x cennější než vaše prázdné kecy děkuji.
     
    crabat tohle ocenil(a).
  12. *Angie*EU2

    *Angie*EU2 Zelenáč fóra

    každý z nás tým musel prejsť, nie si jediný, aj my sme boli malé lode a tiež sa nám to nepáčilo, a aj keď už mám teraz silnejšiu loď tiež ma topia a možno viac ako vtedy, takže ak nechceš byť topený doporučujem globál 7 alebo inú hru :)
     
    aver tohle ocenil(a).
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj pavell1997(CSA), takže za prvé prosím nedělej zbytečné citace a X příspěvků během chvíle za sebou, když to je naprosto zbytečné. Za druhé pakliže chceš aby sezónu zrušili máš možnost udělat stejný postup jako jsi vytvořil tento návrh a uvidíme. Osobně si myslím, že jeho výsledek bude tak 99% proti zrušení. Jelikož ano uznávám malá lodička je kvůli tomu více topená, ale na druhou stranu pakliže bude malá lodička alespoň trochu hrát tak má šanci získat slušná děla bez peněz, ale i další užitečné předměty.
     
    aver tohle ocenil(a).
  14. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    máš pravdu Posi, ale ono je to samé o maradeurkách. Jedno z možných řešení by bylo, kdyby hráč dostal nějaký pvp bod i za to že se útočníkovi brání. Ono totiž mnoho hráčů ani nevystřelí protože pro ně je to škoda munice , když ví že stejně půjdou dolu.
     
    crabat, pavell1997(CSA) a aver tohle ocenili.
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    v Sezoně je úkol ubrat hráči HP, takže i ti co ví, že budou potopení se můžou bránit a tím plnit úkol.
     
  16. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Ano Leo, víme, ale já psal o PVP bodech a maradeurkách , kde si silní hráči na mrňatech nahrabou body , mrňata z toho maji houbelec a akorát shání nové plachty
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    To je bohužel špatně nastavená akce, ale kdysi bývala předchůdcem Maraudera tzv Clash akce, ta byla na stejném principu, ale s rozdílem, že jsi se do ní před začátkem registroval a topit se mohli jen ti, kteří se do akce registrovali mezi sebou. Ostatní měli klid a mohli normálně jezdit bez hromadného topení. Topení samozřejmě byli, ale ne tolik jako když je Marauder.
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Zamykám bez odeslání pro výsledek NE.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.