Návrh na soutěž

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem ™亗{{King☆Of☆Hell}}亗™, 16/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj všem pirátům a pirátkám, mám jeden zajímavý nápad jelikož se mi poslední dobou moc nelíbí dizajny z bokorova poháru až na ten co má být tedka v prosinci, tak bych chtěl navrhnout jestli by nešlo udělat soutěž kde by hráči samotní navrhly dizajn který by se pak mohl objevit třeba v bokoru a nebo v nějakém eventu samozřejmě by muselo proběhnout hlasování a nejlepší nápad by vyhrál a třeba první 3 místa by dostaly nějakou odměnu :) Je to jen návrh tak doufám že mě tu neukamenujete:D Samozřejmě by šlo jen o takový hrubý navrh dizajnu stím že profesionálové by to doladily
     
  2. METEROIĐ

    METEROIĐ Pisálek fóra

    King celkom zaujimavé Ale lepšie by bolo keby že z bokora je lepšia odmena ako dizajn napriklad Bonusová mapa alebo take niečo .-)

    Alebo 15x Bonusová mapa Libra 30x 10x 60 librak 30x 300 000 svetelná 300 000 Voodo uder 300 000 šrapnelová Lepšie ne? :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/12/13
  3. Ahoj Meteroid, ano to by bylo hezké ale budme trochu realistyčtí, víš sám že takové odměny nikdy nedají a dizajn z bokora přece je je to hlavní výhra po slosování:). Každopádně si myslím že ten můj nápad na soutěž je dobrý a vnesl by do hry zase něco zajímavého a hlavně kreativního:), dokážeš si představit že budeš jezdit na moři s dizajnem který si třeba zrovna ty navrhneš a vůbec ty příspěvky návrhů toho dizajnu by byli přinejmenším opravdu zajímavé a originální, z mého pohledu to chce jednoduše trochu změnu, když si to vemeš tak ty dizajny i eventy jsou jedno CD které hraje pořád dokola, chce to změnu.
     
  4. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    a kingu rovnou si tu budem navrhovat eventy a tak a grafiky z bp muzou vyhodit :)
     
    ☆°ΛήĐý°☆ tohle ocenil(a).
  5. METEROIĐ

    METEROIĐ Pisálek fóra

    King :D čo už :D
     
  6. Ahoj Maxtone, dobrej návrh ale to asi neprojde:D jinak z mého pohledu proč nezapojit trochu kreativního myšlení když to může fungovat u spoustu jiných her, tak proč né tady, je to jen o tom zapojit se být trochu aktivní myslím si že to BP uvítá čím více nápadů tím lépe pro nás. Nevím jak dlouho tuhle hru hraješ, ale když se podíváš k začátkům téhle super hry tak se dost změnilo jak v dizajnech tak s hratelností, ale bohužel jsou tu i takové změny které nám hráčům moc nevyhovují, ale o to se dá překousnout jen to chce vnést do toho trochu nového nádechu at to má zase šťávu;)
     
  7. [​IMG]
    mám rád třeba tuhle bitevní loď Bismarck své doby hodně dobrá loď, to by mohl být třeba směr jakým nasměrovat vzhled dizajnu, více kanonu atd.
     
    ===MBECKO=== tohle ocenil(a).
  8. METEROIĐ

    METEROIĐ Pisálek fóra

    • Spojené príspevky za doubleposting
    Si sa zblaznil že viac kanonu to potom sa budeme davať na ranu :D
     
  9. já to myslel trochu jinak:D jako více kanonu na te lodi toho dizajnu ne více kanonu v lodi na strelbu
     
  10. **!!SOVA-DSA!!**

    **!!SOVA-DSA!!** Zelenáč fóra

    Kravina ... jelikož toto BP nikdy nedovolí !!!! a vi to víte !!!
     
  11. Jestli to dovolí nebo né to záleží hlavně na našich ohlasech, ale pokud bude reagovat na nápady každej jako ty Sovo Dsa, tak je jasné že to neprojde, bohužel mi je trochu líto že takové ohlasy sem hráči jako ty dávají na co to hrajete když vás tahle hra jen štve??!
     
  12. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj METEROIĐ,

    pozor na doubleposting, nabudúce používaj možnosť "Zmeniť".
     
  13. METEROIĐ

    METEROIĐ Pisálek fóra

    Radšej žiadne dizajny ale viac odmen z eventov :D
     
  14. Nesouhlasím s tebou Meteroide dizajn do bokora a do téhle hry prostě patří:) a hlavně to chce nové nápady je to totiž pořád stejné dokola
     
  15. Patriot.cz.

    Patriot.cz. Pisálek fóra

    Nezní to jako špatný nápad,ale raději bych uvítál další elitní lodě. Mám 27 už dlouho a další nástupce pořád nikde. Tyto lodě Kingu,budou od ledna fungovat v jiné hře. Tady by jsem zachovál tu starou řadu pirátských fregat. Klasika je nejhezčí,než plechová kavalérie. Můj názor.
     
  16. Ahoj Patrite:)
    ano máš pravdu, ten Bismarck měl být jen ukázkou návrhu samozřejmě se přikláním ke klasickým fregatám více než ke vzducholodím:), jen to mělo přimět hráče k jejich názorům a nápadům. Jinak máš zcela pravdu elitní level 28 který většina starých a věrných hráčů již bodama máme, nám už delší dobu chybí ten dizajn levelu 28, který nám tu slibují už delší dobu, ale to samé nám slibovali o dalších nových mapách s ostrovy, no uvidíme :D dle mého názoru se ale budou dít nějaké změny v novém roce 2014 a myslím že nás BP a naše oblíbená hra seafight mile překvapí;)
     
  17. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Je to již pár let , kdy se na forech objevili zprávy o připravovaných elitních levelech 28 až 30 + 4 nových mapách.

    Nakonec z toho všeho sice byli 4 nové mapy , ale pouze mapy za Peníze a Elitní Levely se stali Dizajnama , v eventech a Dizajnech z Bokora Za peníze.


    Elitní level: 28


    550'484'583 / 550'484'583



    Takto mi to již minimálně 2 rok a půl ukazuje můj profil a stále si říkám , kde jsem vlastně ten Elitní Dizajn 28 vytratil , že si ho nemohu vzít :D

    Z bokora bych osoobně dal trošku jiné odměny , jelikož je to furt jedno a to samé dokola ...

    A Dizajny by bylo lepší dělat jako klasické Fregaty lehce vylpšené , ale nikolv Vzducholodě a věci z dob kdy už Fregaty prakticky nejezdili :D
     
  18. JEZUS-CR

    JEZUS-CR Rádoby autor

    Pro Kinga: Jen detail tohle není Bismarck, tohle je nějaká bitevní loď z první světové. :)
    Jinak tahle hra už dlouho stagnuje, kdyby se přidaval aspoň 1x ročně eli level tak by to bylo zajimavější, aspoň by jste si ho mohly užít než když se najednou přidají 3 a víc.
     
  19. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Jenže jak vidíš , tak oni nepřidají už ani ten 1 :D
     
  20. Pro JEZUSE nevím jestli se trochu v lodích vyznáš kámo ale ta loď na obrázku je Bismarck ;) a vrátím se k tématu, jelikož vidím že se tu moc o nápady nestojí a nikdo moc nejeví aspoň zájem onápady nebo návrhy prosím o uzavření tématu děkuji.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.