načitanie mapy

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem †—Đrake®—†, 25/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Orbis67PA[SK]

    Orbis67PA[SK] Rádoby autor

    už sme zvykli že to nejde cez akcie---D---
     
  2. Indianos-cz

    Indianos-cz Zelenáč fóra

    :mad:to snad už není pravda! zase se nejde přihlásit na moře.At navalí zpátky peníze za prémium účet nebo dle toho kdo si co zakoupil.Nebo nějakou tučnou poukázku.Tahle hra mi začíná lézt na nervy.Žádné dobré akce jen sosání peněz z hráčů!:mad:
     
    kywa a _-mdmd72-_ tohle ocenili.
  3. -)BEN.BILL(-

    -)BEN.BILL(- Zelenáč fóra

    Njn Helmut už má vánoce :) furt by jste něco chtěli,, tak nehraj nooo :)
     
  4. _-mdmd72-_

    _-mdmd72-_ Pisálek fóra

    • doubleposting
    toto je tych 60 az 90 minut cakame na daku odpoved kedy bude hra fungovat :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

    uz ked je problem nech aspon tie nove mapy nahodia do hry ked tak dlho nefunguje mapa
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/12/15
  5. Orbis67PA[SK]

    Orbis67PA[SK] Rádoby autor

    dobre je...aspon budeme pomahat viac doma co tu budeme stale zavadzat haha D--
     
    petrdohnal tohle ocenil(a).
  6. petrdohnal

    petrdohnal Pisálek fóra

    Sakra tak at hru odstaví na 2 dny v kuse ale at už to zpraví vždyt tohle je pohroma každej restart nebo hodinu aby se člověk bál že hra zase nepojede tolik škody co způsobují hráčům a vše jim je jedno na co jsou nám omluvy když vše běží od premka až boostery opravdu by mě zajímalo co zpravuji
     
    _-mdmd72-_ tohle ocenil(a).
  7. DanceCZ

    DanceCZ Rádoby autor

    To už není zcela normální tohle. Doufám že BP dá adekvátní náhradu za jejich neschopnost.
     
  8. petrdohnal

    petrdohnal Pisálek fóra

    • zbytečná citace
    Tak otom pochybuji po kolikaté to již je a dočkali jsme se něčeho ne akorad jsme se dočkali toho že se nikam nepřihlásíme akce běží ale jinak jsme nic neviděli. Nepochopím jak se stále tvrdí hra se opravuje ale není nikde nic poznat. Připadá mi to spíše jako schválnost než že avizují opravy. Když něco spravuji tak to spravím tak aby hra jela a ne že bude každou chvíli hra nedostupná.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/12/15
  9. JEZUS-CR

    JEZUS-CR Rádoby autor

    jaktože amerika funguje jen G1 ma furt problémy :-(
    Ještě že to už nežeru :)
    Upřímnou soustrast kdysi dobré hře!!!
     
    rytiř1969 tohle ocenil(a).
  10. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    akože sorry.. ale bp nevie o tom či prebieha údržba? :D to čo má byť?
     
    CZ_isostar_CZ tohle ocenil(a).
  11. TINKA15

    TINKA15 Rádoby autor

    Čau,takže začal víkend,chtěla bych si pěkně zahrát a nejde to???To jako opraví až v pondělí,nebo co??To tam jsou potom uplně naprd takoví opraváři.:eek::eek:
     
  12. Orbis67PA[SK]

    Orbis67PA[SK] Rádoby autor

    idu sviatky pokoja a mieru treba dat lodky do pristavu repasovat--nech si oddychnu--pochopte ved oni nam chcu aby sme boli plny síl do n.r-----D;);):):p
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj petrdohnal,

    nemá cenu se rozčilovat, bylo by lepší si raději přečíst pravidla herního fóra nasekat tolik zbytečných porušení povede jen ke zbytečné blokaci.

    Ahoj _-mdmd72-,

    prosím dle pravidel.

    Ahoj bouda,

    prosím dle pravidel.

    pěkný den všem
     
  14. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Prováděly opravu , potom opravu opravy a nakonec provádějí opravu opravy předešlé opravy. Jestli ta hra nejela cca 20 hodin jak jsem četl, tak proč a co opravujou pořád dokola. Nebylo by lepší a rychlejší smáznout server a nahrát poslední funkční zálohu? Byť s chybama, ale funkční a na záložním serveru hledat chybu ? To je vidět jak si BP váží hráčů, který je živí. Zaměstnávají tam diletanty. Ruskije mužiky, nu vot što. Ničevo. :):):)
    A tak je advent, tak si ho užijme. V BP teď mají už vánoce, potom bude jejich nový rok a tak se v polovině ledna (až vystřízliví) snad dočkáme toho, že to začne fungovat.
     
    _-mdmd72-_ a rytiř1969 tohle ocenili.
  15. TINKA15

    TINKA15 Rádoby autor

    • Některým hráčům se včera neotevřel kalendář (otevřeli jsme pro všechny okénka 1-18)A to tedy otevřete i to okénko 19,když mi ta hra dnes nepujde???Nebylo by lepší kdyby jste otevřeli za nás ty okénka všechny??A Mirku mi už se nerozčilujeme,mi už možná ani nepláčeme,mi se už asi na tu hru vykašleme.:(
     
  16. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Nezoufejme přátelé BP nás jistě nějak za ty výpadky odmění. Bonusový kód, nebo něco jiného. A všem škarohlídům pravím, že ať si mají 1,5 mega plátů, dalších 25 se určitě hodí:)))
     
  17. _*Omega*_

    _*Omega*_ Zelenáč fóra

    parada aspoň budem mať normalne vianoce ;):):p:D
     
  18. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    ať se jde Bp bodnout ,toto je amaterismus nejvyššího kalibru ,a to ještě chtějí ,aby sem lidi dávali svoje finance ????? Jen blázen by je za toto dotoval
     
    AdmSity tohle ocenil(a).
  19. _Bigoš_(K*P)

    _Bigoš_(K*P) Perspektivní autor

    noooo mam taky dojem ze tych *BlaaZnov* je tu este dost
     
  20. _-mdmd72-_

    _-mdmd72-_ Pisálek fóra

    parada kvoli tomu ze nesla hra som klesol v rebricku o darcek na 8 miesto a diel viete kde super hra
    hlavn z som ho nahanal ako somar
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.