načitanie mapy

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem †—Đrake®—†, 25/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Paradis

    Paradis Zelenáč fóra

    od rana se neda dostat na more utecemi darek :D
     
  2. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Jde mi o dilek na desing, uz mi chybi jen z kalendare a mam zatim otevrene od 1ho do 17. a dneska jsem se jeste nedostal na more :/
    [​IMG]
     
  3. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    akože toto si BP naozaj robí srandu??? od včera večera to nejde a keďže si myslím je dosť veľa hráčov ktorí môžu hrať až večer takže im utiekol jeden dielik puzzle.. dnes to ešte ani nešlo čiže tí ktorí môžu hrať napr len doobeda alebo ráno tak zasa ďalší kus.. a BP povie že to rieši.. to by programátor amatér opravil rýchlejšie tým žeby si to hľadal v Googli nie ako oni.. iným trvá takúto hru naprogramovať toľko ako im opraviť jednu chybu.. LOOSRI

    PS: kokso tak toto musí byť extrémne vážny problém keď NEJDE ani PAYMENT... to sa ešte asi nestalo odkedy hrám
     
    rytiř1969 tohle ocenil(a).
  4. petrdohnal

    petrdohnal Pisálek fóra

    90 minut už hra nefunguje jen naštvaní hráči jsem píši a admin jako by nebyl měli by na rovinu říci co se děje a vyjádřit se k tomu jestli s tím centrála bude něco dělat a za jako dlouho
     
  5. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    Ahoj Piráti!

    Aktuálne čelíme problému s výkonom serverov, kedy sa väčšina hráčov nemôže prihlásiť do hry. Problém evidujeme a naši IT ho riešia.

    Zdá sa, že ide o rozsiahlejší problém, ktorého oprava môže trvať 60 - 90 minút.


    Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti a prosíme Vás o trpezlivosť.


    PS: OPATOVNE CITAJTE KAZDYCH 60-90 MINUT AZ KYM TO NEPOJDE :D
     
    rytiř1969 tohle ocenil(a).
  6. petrdohnal

    petrdohnal Pisálek fóra

    aha ale jen že už je to déle jak 90 minut blíží me se ke 120 a ze 120 bude 8 hodin navrch :D
     
  7. Suchy_CSA[UEK]

    Suchy_CSA[UEK] Pisálek fóra

    změna,už máme tenis :)
     
  8. petrdohnal

    petrdohnal Pisálek fóra

    jo a objeví se tam i dáreček tak jdeme hrát tenis :D
     
  9. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    komedie toto :D nejsou schopní tu hru dát ani trochu dohromady..neschopný Bp
     
  10. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    aaa pozor, problémy pokračují :)
    SERVER UNDERGOING MAINTENANCE ! :)
     
  11. Renna-cz

    Renna-cz Pisálek fóra

    zase to to nejde, to je akce vánoční na pytel GE1
     
  12. mato88-cz

    mato88-cz Zelenáč fóra

    jaký problémy, já žádné nepozoruju. Prostě zimní akce tak zamrzly servery, co byste více chtěli - ZADARMO :D
     
    kywa tohle ocenil(a).
  13. bouda

    bouda Zelenáč fóra

    • doubleposting
    To jako fakt??? Zas to nejde?? Loool to jsou šašci.:)

    JÁ si už 3 den nezahruje sea nice.!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/12/15
  14. rytiř1969

    rytiř1969 Pisálek fóra

    aspon můžeš péct cukroví:)))
     
  15. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    tak jak dlouho si dneska zahrajeme ?
     
  16. bouda

    bouda Zelenáč fóra

  17. rytiř1969

    rytiř1969 Pisálek fóra

    60-90 minut to je jasné:))
     
  18. _-mdmd72-_

    _-mdmd72-_ Pisálek fóra

    To co ma byt naco mam kupene vyhody ked hra nejde zlava mi padne kralovnina priazen s raka mi je nanic ked hra nejde stale a len prichadzam o veci zatoto cakam odskodnenie nielen premna ale aj pre vsetkych hracou toto nieje normalne a akia je aj tak nic moc co po minule roky sa dalo krasne hrat aj zarabat perly tak teraz len problemy su:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
    kywa a rytiř1969 tohle ocenili.
  19. rytiř1969

    rytiř1969 Pisálek fóra

    jen nezávidím CM ti to slíznou první!pevné nervy jim přeju
     
  20. _-mdmd72-_

    _-mdmd72-_ Pisálek fóra

    od 4 rana ta hra nejde a nevedia to nakopnut naco davaju vei ktore nemaju odskusane a potom to nefunguje bol som 3 v evente na darcek dufam ze skoncim 6 a neziskam dielik zas lebo s boss mapy co som dal asi 100krat ziadny diel nepadol akcia prst dole len perly minat ani nic nezarobit
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.