načitanie mapy

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem †—Đrake®—†, 25/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    Tak je 3:07 a stale jsem se na mapu nedostal. Hlavne, ze pridavaji na mapu nove .... ale aby zajistili bezproblemovy chod hry to je nenapadne..
     
  2. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

  3. _MACHO_

    _MACHO_ Pisálek fóra

    ako som strasne zvedavy preco 8 hodin nejde hra
     
    kywa tohle ocenil(a).
  4. rytiř1969

    rytiř1969 Pisálek fóra

    dobré ráno zase to nejede...proč se ani nedivím pořád vymýšlejí blbosti jen aby vytáhli prachy zničily co se dalo (viz ostrovy které jsou po jejich zásahu vlastně na nic)npc které nesmyslně střílí okolo sebe atd.jen by mě zajímalo který tajtrlík to vymýšlí spíš to vypadá že chcou odradit hráče!!!
     
  5. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    JE KRÁSNÉ ŽE BP CHCE DĚLAT AKTUALIZACE !ALE!
    1) Je nutné dělat aktualizace při "AKCI" ?
    2) Proč se to nejdřív neozkouší na privátním serveru, a poté na betě? od čeho jsou ty servery?
    3) nešlo ani změnit mazla, opevko ani nakupovat celý tento den. s náhradou asi nemůžeme počítat, natož za co. hra se lagovala pouze 6 hodin
    4) od 5:00 nejde tuplem hra. musíme pockat na IT kteří vstavájí v 9?
    5) clovek který platí (nemyslím sebe ktery jednou za měsíc dá max 200 za měšce a munici) očekává od hry stabilitu.
    6) ...
    7) ...
    8) ... uz mě to nebaví psat další
    stížnosti na podporu a stěžovat si na foru ale bude se snad opakovat sekající doba co byla po refactoringu? cca 3 roky zpět kdy snad 80% aktivnich hráčů přestala hrát a přešla na tanky??
    opravdu přestávám mít trpělivost
    ale hlavní je že platební oblast 100% funguje (ozkoušeno :) )
     
    rytiř1969 a kywa tohle ocenili.
  6. ki!!erka_CZ

    ki!!erka_CZ Vycházející hvězda fóra

    Myslim si, ze bude dobre pockat :) Lepsi kdyz nepujde jeden den hra a pridaji nove levely :))) Neco noveho, jsou svatky a za ten jeden den bez hrani toho aspon vice stihneme :D
     
  7. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    Levely se měli přidávat koncem listopadu, ale teprve je zkoušej na betě a privátním serveru. uptade je plánovaný na 1 nebo 2 týden nového roku
     
  8. *CarcasS*cz

    *CarcasS*cz Rádoby autor

    Monostr-máš ůplnou pravdu, vždyt to tam je samej antitalent, BP by tu hru měly vypnout a jít makat rukama pač na tu hru jim asi mozkový závyty nestačí.:)
     
  9. *CarcasS*cz

    *CarcasS*cz Rádoby autor

    A máš pravdu hodně dobrých hráčů odešlo a už tá hra nemá takový šmrnc co bývávalo to už s pirátskou hrou nemá nic společnýho. Tady akorát můžou machrovat booteři-bugeři a ty co do toho vrážej hafo peněz, proč by si tu lod tunily tady na moři asi stráta času tak si to radči všechno koupí a pak tu akorát machrujou nic víc. Já už tu hru hraju jen z nudy.
     
  10. *CarcasS*cz

    *CarcasS*cz Rádoby autor

    Jo těžko říct cskomando mě se nic neukázalo.
     
  11. cskomando

    cskomando Pisálek fóra

    Dobré ráno, ten 1 měsíc prémiových výhod, 1 den glitzovače a 20.000 vodoo munice je jako omluva ? Nebo se jedná o nějaký podvod, který vyžaduje hesla atd. ? zadal jsem emailovou adresu už mi přišel email potvrzovací o změně emailu a znovu se mi tato otázka nezobrazila stím měsícem prémiových výhod na hlavní stránce jako nabídku za ověření emailu...a ani to nepřičetlo ten měsíc.. jak to tedy je ? Co musím provést abych tuto výhodu získal ?

    Carcass sorry, omylem sem to smazal, když sem to upravoval
     
  12. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    to je pro hrace aby si potvrdili mailovou adresu

    nic tu neresme. pojdme spat ... driv jak v 11 to určitě nebude :D
     
  13. Long.John.Silver-ČR

    Long.John.Silver-ČR Pisálek fóra

    Já si nestěžuju, všichni se odhlásili, já si sesekal 6 Marduků sám a ještě nahnal 4h dárku :D a to jsem ho vůbec nechtěl hrát. Střílel jsem si všude jako dárek a nahoře nebyla ani jedna loď :) jen škoda že nešla koupit sněhovka, bo bych mydlil i skuldy.

    2015-12-18 04:53:29
    Potopil jsi loď Marduk.
    2015-12-18 04:53:29
    Získal jsi 18503 perel.

    2015-12-18 04:49:26
    Získal jsi 18833 perel.
    2015-12-18 04:49:26
    Potopil jsi loď Marduk.

    2015-12-18 04:22:20
    Potopil jsi loď Marduk.
    2015-12-18 04:22:20
    Získal jsi 18906 perel.
    .
    2015-12-18 04:19:09
    Potopil jsi loď Marduk.
    2015-12-18 04:19:09
    Získal jsi 18458 perel.

    2015-12-18 03:48:36
    Potopil jsi loď Marduk.
    2015-12-18 03:48:36
    Získal jsi 18062 perel.

    2015-12-18 03:42:33
    Potopil jsi loď Marduk.
    2015-12-18 03:42:33
    Získal jsi 18053 perel.
     
    Naposledy upraveno: 18/12/15
  14. rytiř1969

    rytiř1969 Pisálek fóra

    to máš pravdu ale nečekáme nějak často??a pak s toho vyplave nějaka blbost která stejně nebude fungovat
     
  15. *Jack-Sparoww*cz

    *Jack-Sparoww*cz Rádoby autor

    mam to na 42% a furt mi to nejde Globální Evropa 2
     
  16. bouda

    bouda Zelenáč fóra

    NO tak ti co meli puštenýho bota tak těm jde mapa no.:))
     
  17. Lucie

    Lucie Rádoby autor

    V prvni casti se neslo poradne dostat na boss mapu,ted se to bud laguje,nebo se neda uz ani prihlasit na more.Jedine co by jeste zachranilo tuto akci,kdyz by vratili aspon na tyden bosss mapu.Plno hracum se na boss mapu neslo dostat kuli chybe .
     
  18. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    ja se na bosse dostal asi 5krat a dycky mne sestrelili cela mapa je blbost
     
  19. Long.John.Silver-ČR

    Long.John.Silver-ČR Pisálek fóra

    boudo budko, já o tý chybě věděl, proto jsem se neodhlásil a jel jsem durch. Kluci jen hlásili, že už nejde jít na vodu někde před 9 večerní. Žádnej *** nemám a pochybuju že tam někdo na botu byl. Aspoň ne nahoře, tam se v 1 ráno odhlásili poslední 3 lidi.
     
  20. Lucie

    Lucie Rádoby autor

    Tak tam musis chodit s lidma z cechu a kdyz sam ,tak musis mit silnou lod,jinak je jasne ,ze te tam hned sundaj,kdyz tam vlezes s enemy,nebo jako bezcech.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.