Nabugované lodě tu jsou pořád !!!

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem ™亗{{King☆Of☆Hell}}亗™, 16/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj všem pirátům a pirátkám:),
    vím že je to možná bezpředmětné to tu psát, ale chci znát vaše názory na podvodníky téhle hry takzvané bugery, celou dobu nám tu tvrdilo BP že už tu nebudou a že tu nebudou ani různí botéři, ale jak to vidím já, tak jich tu je pořád dost a chtělo by to stím něco udělat vím že jsou lidé vynalézavý a vždy někdo na nějakou chybu nebo nový program příjde, ale měli by sme trochu BP a jeho týmu trochu pomoci. A z toho důvodu zakládám toto téma a vyzývám všechny poctivé hráče aby pokud uvidí nějakou lod která se jim nezdá že je tam něco v nepořádku a má podezření na to že je nabugovaná tak prosím napište na podporu jeho nick a ID toho hráče, děkuji.
    Já zde rovnou přikládám jeden z případu mého podezření na GE4 hráč :
    ✯☆✯*•✯☆✣گէעж†✣☆✯•*[✯☆✯] ID:40055757
    nahazuje amulety jak bodů života tak voodoo body kazdé 3 vteřiny což znamená že je nepotopitelný.o_O
     
    Naposledy upraveno: 16/12/13
  2. METEROIĐ

    METEROIĐ Pisálek fóra

    King Maš pravdu ale tak je to len hra :) Netreba to zas tak prežívať
     
  3. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    vtipné že na GE3 se objevili lodě, který jsem vživotě neviděl a sundali mě uplně v pohodě :) ..... bott dělá kouzla :))
     
  4. Jo to jsou kouzla MoNo :) a bohužel nejsou jen na GE 3, ale na všech servrech
     
    Naposledy upraveno: 18/12/13
  5. METEROIĐ

    METEROIĐ Pisálek fóra

    kamoš začal hrať pred 4 dnami dal tam 500 € a je borec :D
     
  6. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    někteří jsou blázni :D
     
  7. Tučí-1988

    Tučí-1988 Zelenáč fóra

    já do toho za těch 7 let co to tady hraju tak jsem dal tak 15,000,-€ a borec nejsem :-(
     
  8. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    JJ toto je závažný problém hry , ale když se na to podíváme ,tak na každém serveru hry je tak 80% lodí co jezdí na Botech a.t.d.

    BP se snažilo udělat opatření , ale každým dnem se objevují novější a novější boty na podvádění ve hře a poté ze sebe dělat frajery že dotyční mají Miliony Perel , Nepadající vysoké HP , Miliony Munice a.t.d.

    Mělo by se s tím něco víc udělat , ale co a jak ....
     
  9. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez ďalšej reakcie, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.