Možnosť prijať 2 úlohy

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖, 29/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Súhlasíte s návrhom?

Anketa uzavřena 29/5/16.
  1. Áno

    29 hlasy(ů)
    76.3%
  2. Nie

    9 hlasy(ů)
    23.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,

    návrh spočíva v tom, žeby sme mohli prijať aspoň 2 úlohy naraz a nie len jednu. Nič zložité, nič ťažké a myslím prospešné pre nás hráčov.

    Na 22 je opakovacia úloha na harpúny ak sa nemýlim a 21 má opakovaciu na streľbu NPC. Rád by som tieto úlohy robil naraz. Bolo by to určite aj rýchlejšie spravené.

    Nehovoriac o úlohach na vyšších mapách 23+.....

    Vyjadrite sa :)
     
    Naposledy upraveno: 29/4/16
  2. socient

    socient Komisař fóra

    To by potom hráči mohli mať zapnutú PS-ku a popritom robiť buď denné úlohy alebo akčné úlohy ... za mňa Nie :)
     
  3. Nejedná sa o PS-ku iba o úlohy. Myslím, že by nemal byť problém tieto dve veci od seba oddeliť :)
     
  4. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Za mě si myslím,že ne.Ono jde ve hře o to aby jsi neměl úkoly splněné za hodinku,ale u hry strávil delší čas
     
  5. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    No mě by stačilo kdyby se mi úkol sám od sebe nezrušil když mám půlku hotovou. Dávám ANO mě by se třeba líbilo když budu moct enemy krást lodě i příšery a zároveň dělat i zkoušku. Jinak iromanmaiden61 $€afight už dávno není o tom kolik ve hře strávíš času, ale o tom kolik do ní dáš peněz a jak kvalitní máš program co hraje za tebe když spíš nebo pracuješ ...
     
  6. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Návrh nesplnil základné pravidlá a nebude odoslaný RT. Zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.