Mojo Paluba (Voodoo paluba)

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ki!!er_CZ, 12/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ki!!er_CZ

    ki!!er_CZ Pisálek fóra

    Ahojte,
    chci se zeptat ci tu nekdo ma problem napriklad takovy, ze mel MOJO PALUBU cca aspon do roku 2015 a najednou mu spadla? Ja cekam uz pres 30 dni na opravu toho abych ji vubec dostal zpet, mel jsem mojo palubu do roku 2018 minimalne jeste kdyz to ukazovalo spravne datum, od te doby co tam naskocilo nesmyslne datum mi paluba spadla. Pry s tim ma vice hracu problem tak bych se chtel zeptat kdo :)
     
  2. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    to same mel jsem ji do 8/2014 a vcera mi spadla
     
  3. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Mojo palubu mám ,nevím do kdy a také nesmyslné datum 1970-01-01 01:00:00 am.
    Myslím,že děla na m.palubě jsou a pomáhají zvyšovat DMG ,ale ve skladu mojo paluby nejsou z obrazeny.
     
  4. ki!!er_CZ

    ki!!er_CZ Pisálek fóra

    intruder takovyho experta jsem potreboval aby tohle komentoval...
     
  5. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ki!!er_CZ, problém ohledně Mojo palub je opakovaně hlášen a čeká se na jeho vyřešení.
    Ahoj *-intruder-*.cz, vyvaruj se prosím zbytečnému spamování smajlíky viz pravidla.
     
  7. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez ďalšej reakcie, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.