Mocní CM

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Macan666-cz, 7/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Macan666-cz

    Macan666-cz Zelenáč fóra

    Nějak jsem nepochopil,proč mají CM takovou moc,banovat vše bez jakékoliv možnosti obrany.Podpora bude stát za nimi,nepomohou vám.Měl jsem nick Antikrist-666-cz,dodnes mi nebylo vysvětleno z jakých důvodů ho nesmím používat,z jakého důvodu se to neslučuje s vágnímí pravidly?Jezdí tu lidé s nicky masových vrahů(Joseph Stalin) nebo představitelů náboženstvích,mající na svědomí miliony mrtvých a nikdo jim nic neudělá,čím se provinili Antikristi?:mad:
    Neuznávají boha, to je vše,takže hra kde je pobožnost nad logikou?Neměli by CM být nad věcí.Nebo je to jen absurdní fráze.Nechci nikoho urážet,ale tohle je zabiják her,dejte několika lidem velkou moc a hned si budou myslet že můžou vše a toto postavení zneužívat(ne všichni),což znechutí hodně hráčů.Proč sem mám cpát peníze,když nesmím mít ani svůj názor? :D:cool:Nebyl to útok proti všem,jen na zamyšlení nad velkým problémem.Šemhamforaš;)
     
    supa tohle ocenil(a).
  2. supa

    supa Pisálek fóra

    No väčšina CM v hlave moc toho nemá...Mám skúsenosti na G3... nič to nevie len buzerovať a nezmyselné bany dávať
     
    Macan666-cz tohle ocenil(a).
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Osobně na tom nicku taky nevidím nic špatného, rozhodně ne na ban.
     
    Macan666-cz tohle ocenil(a).
  4. Knowshon

    Knowshon Pisálek fóra

    asi si narazil na silneho krestana :)))
     
    Macan666-cz tohle ocenil(a).
  5. Macan666-cz

    Macan666-cz Zelenáč fóra

    Včera banovali člověka,který odsoudil ban na můj nick,jen slušně bez urážek,řekl svůj názor.Dostal ban.Kam tato hra směřuje?Připomíná mi to totalitu :(
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  6. Macan666-cz

    Macan666-cz Zelenáč fóra

    Údajně je ateista,psal mi to .3:)
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, zanechte tu prosím jakýchkoliv narážek na CM. Není pravda, že vždy drží podpora za CM to za prvé. Za druhé co vím od teamu podpory byl ti důvod udán. Každopádně když jsi nespokojený s podporou jako takovou můžeš se obrátit na provozovatele hry. Pravidla mají nastaveny všechny teamy stejně a stačí si přečíst i VOP, se kterými musí každý souhlasit aby mohl hrát a tam ti hned také dojde proč nesmíš mít určité herní nicky. Nicméně nejedná se o žádný návrh ani nápad a tento příspěvek zamykám. Jakékoliv kontroly nicků a nespokojenosti s jednotlivými členy, ... řeší podpora.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.