Mini hra 9 (2022) - spočítej trojúhelníky

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 5/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj piráti,

    Další středeční mini hra je tady!

    Dokážeš spočítat trojúhelníky? Pokud ano napiš svou odpověď, server a ID do dotazníku a čekej na odměny.

    https://forms.gle/5o6vyXJyXfwWJ4Mg8


    FAQ

    Mini hra potrvá jen 24 h.
    Ceny budou připsány v pátek.

    triamgles.jpg
     
  2. Frost

    Frost Vycházející hvězda fóra

    Mini hru sme predĺžili do 7.10.2022 12:00(SELČ).
     
  3. nováček

    nováček Pisálek fóra

    Ahoj mám dotaz chtěl jsem hrát tu minihru a podle návodu se má zadávat e-mail přiřazený k ůčtu ale po mě to chce přihlašovací mail do googlu ůčtu poradíte mi co a jak ? děkuju
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to google formulář, takže ano, k němu se musíš přihlásit emailem, který máš pro google účet. Ve FAQ k mini hrám to bylo špatně popsaně, už jsem to opravila). Email od lodě se tam nezadává. Aby věděli kam odměny připsat od toho tam zaškrtáváš číslo serveru a ID. Ještě máš čas soutěžit. Končí to dnes v poledne.
     
  5. papa-xXx

    papa-xXx Perspektivní autor

    staci dat bez prihlasenia
     
  6. nováček

    nováček Pisálek fóra

    ok dík
     
  7. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Ja se omlouvam, ze tu probiram "osobni problem", ale vzhledem k tomu, ze chodim na hru podle toho, kdy chodim z prace (18-19), nastala situace, ze vcera jsem na vyreseni mel 10 minut ... samozrejme spatne, prestoze jeste vysledek nebyl napsan. Ale to po dnesnim premysleni (v hlave), jsem si overil az nyni.
    Myslim, ze pro "pracujici lid" cas na minihry 24 hodin, je naprosto nedostacujici. A to se na forum divam denne, obzvlaste s novou Atlantidou. Prodlouzeni minihry o par hodin mi nic neresi, protoze pres den jsem opravdu v praci.
    Myslim, ze minihry timto zpusobem jsou pouze pro skolaky a nezamestnane, protoze pracujici clovek nedokaze ve 24 hodinovem intervalu na hru (spravne) reagovat, coz je znacne diskriminujici. o_O

    Navrhuji adekvatni upraveni casu na minihry na foru na alespon 48 hodin.
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zkusím to navrhnout. Vzhledem k tomu, že mini hry jsou 2x týdně nevím jestli to projde, ale zkusím to. Cpt Lili je velmi chápavá.
     
  9. =Delta=CZ

    =Delta=CZ Pisálek fóra

    Mě přijde 24h akorát taky na forum nekoukám každý den, a muže se stát že přehlednu nebo nestihnu soutež ale tak to prostě je nemusí mít ten kod snad všichni né :D
     
  10. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    a ja odpovedela a nic nedostala mi spoluhraci ano a odpoved byla stejna tak nevim asi jak je tu psano ne vsichni dostanou odmenu
     
  11. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    a ja odpovedela a nic nedostala mi spoluhraci ano a odpoved byla stejna tak nevim asi jak je tu psano ne vsichni dostanou odmenu
     
  12. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Taky si to myslim.
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Tajenka

    47

    Odměna


    5 000 Dračí prach
    10x Booster bodů z boje
    2x buff Škorpion
    1x Vyztužená žebra lv 6
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Tentokrát byla soutěž prodloužena až do pátku poledne, takže asi bylo více lidí co potřebovali víc času.
    Mikinka.cz je možný, že jsi špatně vyplnila formulář.