Mini hra 4 (2022) - spočítej značky

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 14/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj piráti,

    Co takhle středeční zábavu?
    Podívejte se na obrázek a spočítejte všechny S značky.
    Až budete hotoví zanechte svou odpověď v dotazníku.

    Soutěž poběží pouze 24 h.

    https://forms.gle/DyPKussiLXktjxiu7


    FAQ

    24sept.png
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Oceníme Vaše názory na minihry, napovíme řešení, pomůžeme s vyplněním formuláře, ale příspěvky s tajenkou zveřejněnou dřív než hra skončí budou smazány a hráč potrestán banem na forum na 1 den.
     
  3. NoStress*

    NoStress* Aktivní autor

    Fantasticka zabava opravdu temer celeho sea spolecenstvi na ts a dalo nam to zabrat,ale mame to :-D Tahle dnesni minihra je zatim pro me Topem<Diky za ni a jen tak dal :-*
     
  4. yworylittle

    yworylittle Zelenáč fóra

    ID je potřeba zadávat celé včetně čísla serveru. Můžete ho zkopírovat například ze své hlavní stránky.

    POkud dobře čtu ve formuláři tak to chce vybrat ID serveru a pak ID ve hře za lomítkem.
    Nebo se pletu? :D
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Podle mně se nepleteš. Vybrat ID serveru a napsat ID za lomítkem ;)
     
  6. gladiator999777

    gladiator999777 Pisálek fóra

    A jak se dozvím,že je to správně?
     
  7. yωσяy

    yωσяy Pisálek fóra

    @gladiator999777 myslím že správnou odpověď zde zveřejní po skončení soutěže :)
     
  8. gladiator999777

    gladiator999777 Pisálek fóra

  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    dávala jsem screen ID jak má vypadat a kde ho vezmete. Je to celé číslo, které máte uvedené na moři nebo hlavní stránce. Číslo před lomítkem je číslo (ID) Vašeho serveru a číslo za lomítkem je specifické ID Vaší lodě. Je potřeba to zadávat celé. Žádné GE1 nebo GA3 atd. Jen zkopírujte celé ID a vložte ho.
    Výsledek hry samozřejmě zveřejním až hra skončí.
     
  10. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ale v tom formuláři pro odpověď, je to jinak Leo. Tam se měl server zakliknout v možnostech a pod tím zadat ID lodi a je tam přesně specifikováno ID za lomítkem.
    Your game ID that goes after "/"*
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nevšimla jsem si změny. Protože minule měli problémy s vypsáním správného ID a čísla serveru, což způsobilo problémy se scriptem připisujícím odměny, provedla Lili ve formuláři změnu. Takže je potřeba najít mezi čísly číslo svého serveru a do pole níž napsat jen ID následující za tímto ID. Udělám menší FAQ pro mini hry :D
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Do zadání jsem dodala FAQ s popisem.
     
  13. Pětkrát jsem to počítal a pět výsledků ,starý oči = zase soutěž beze mě
     
  14. *****štěpánek*****

    *****štěpánek***** Rádoby autor

  15. Malasorte

    Malasorte Pisálek fóra

    Lze odpovědi použít i na víc serveru?
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tak jeden výsledek vyber, třeba se trefíš :D

    Malasorte zeptám se, ale pochybuju. Podle IP poznají, že jde o jednoho hráče. Musíš si vybrat na který účet chceš odměnu.
     
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Soutěž běžela, podle zadání, 24 hodin. Proč tedy ještě nevíme správnou odpověď?
     
  18. yωσяy

    yωσяy Pisálek fóra

    Bylo by možné se správnou odpovědí zveřejnit i odměnu? Děkujeme :)
     
  19. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Asi jsme spatně odpověděli.:D
     
  20. yωσяy

    yωσяy Pisálek fóra

    @*štěpánek* určitě ne všichni! :D Aspoň se dozvíme o co jsme přišli, aby byl důvod se naštvat při pátku :D