Mini hra 2 (2022) - uhodni číslo

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 3/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj piráti,

    Pojďme si pohrát s matematikou!
    Vyřešte rovnici a zjistěte skryté číslo pod otazníkem.
    Poté klikněte na odkaz níže, který Vás přenese do formuláře Google. Tam zanechte svou odpověď a ID.

    https://forms.gle/ jzkdpE2QzBxA6bjP7


    V pondělí čekejte na výsledky. Pokud se Vám takové aktivity líbí, zanechte komentář v níže. Potřebujeme Váš hlas abychom mohli pokračovat!

    PS:
    Formulář Google nevyžaduje žádné Vaše údaje ani email. Nyní to testujeme, protože někteří hráči se obávají poskytovat své údaje. Pomocí tohoto dokumentu můžeme snáze sbírat záznamy. Pozor, pouze jedna odměna pro každého výherce.
    Příspěvky v komentářích nebudou odměněny, ale budeme Vám vděční pokud necháte komentář.

    V diskuzi můžeme naznačit jak rébus řešit, poradit nebo komentovat jak se hra líbí, případně dávat nápady na jiné hry, ale:

    Příspěvky, které budou obsahovat výsledky miniher před jejich koncem budou smazány a hráči, kteří výsledky zveřejní budou zabanovaní na 1 den na herní forum.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  4. *****štěpánek*****

    *****štěpánek***** Rádoby autor

    Znam asi cislici v hadance ,ale hadanka pro me je vetsi ,jak to vyplnit.
    Please check your ID, there shouldn't any spaces or letters.
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Napiš tam ID, "bez mezer a písmen". Už jsem to vyplňoval, musí tam být i číslo serveru a lomítko, čili ID ve tvaru např.: 123/123456.
     
  6. *****štěpánek*****

    *****štěpánek***** Rádoby autor

    ID jsem jen zkopiroval tj jasny ,ale pak zato jak? Ja se tu naposled zeptal normalne a Leo me hned sundala:(.Kde najdu cislo serveru a na co jesta ,pak lomitko.
     
  7. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    OMG ID jsi určitě nezkopíroval... ID je to číslo co máš pod lodí kapiš to ?
     
  8. *****štěpánek*****

    *****štěpánek***** Rádoby autor

  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zkratka serveru je to co máš před ID, jak ti psal gerald. Když se logneš na hlavní stránku máš tam celý svoje ID i s číslem serveru.
    Ale pohněte si, soutěž je jen přes víkend.
     
  10. *****štěpánek*****

    *****štěpánek***** Rádoby autor

    No slava,Dekuji
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Vždyť jsem ti to psal už o 5 příspěvků dřív :)
     
  12. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Mascote,Mascote....kdyby jsi si místo věčného bonzování raději zjistil kde máš id,udělal by jsi lépe.Co třeba začít na hlavní stránce(malá nápověda).Tam si ho můžeš v klidu zkopírovat.Ty musíš být v třídním kolektivu neskutečně oblíben.:eek:
     
  13. *****štěpánek*****

    *****štěpánek***** Rádoby autor

    Mel jsem zablokovany pristup na forum do 4.9. zkratka na 1 den. Za omyl. A ted kdyz se chci po vyprseni trestu prihlasit , abych jeste stihl minihru,tak ejhle https://prnt.sc/ai_MIxcLLLPP nekdo se postaral,abych to neztihl. Tak tedy diky :mad:.
    Dekuji kamaradum tady ,ze mi pomohli s urcenim serveru,ale bylo to zbytecne hry se nesmim ucasnit:(.Alespon uz vim,co je ID a co cislo serveru:D.Diky
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    druhý ban není moje práce. Za druhé tu píšeš, takže evidentně můžeš kliknout na odkatź do googl tabulky. Tam pak vyplň ID hlavního účtu.
     
  15. *****štěpánek*****

    *****štěpánek***** Rádoby autor

    Dekuji za radu;),to me nenapadlo,ze to tak mohu udelat. Ja uz se bojim i pozdravit.
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    vím, že jsi chytrý a upřímně nevěřím, že bys neznal číslo svého serveru, takže se myslím nebudeme navzájem houpat :D
     
  17. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    No chytry to si o sobne urcite nemysli,ja jsem spise sportak. A to c.serveru jsem asi uz nekdy vedel,resil,ale uz tuto hru hraji moc dlouho a c.serveru k ni vubec nepotrebuji znat.
    A ted mi prosim vysvetli,kdyz uz je po soutezi co tak zakerneho jsem napsal s vym prvnim dotazem v tomto vlaknu,ze jsem byl odmenen trestem?? Jen ,abych vedel pro priste.;) Urcite bych schvalne nekazil soutez.
     
  18. Oni nás dají do osudí a jednoho vytáhnou ,no a byl jsi to teď ty, prostě řečeno odkakal si to.
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    *štěpánek* ve tvém příspěvku bylo číslo odpovědi. Číslo serveru je číslo před lomítkem u tvého ID, Jak psal Gerald. Pokud bys byl třeba z ultra serveru evropy tak bys měl server 14, 166, 281, 504 nebo 631 a za ním svoje ID. Na některých US serverech by to bylo 85/1111111, 634/11111111 nebo třeba 40/11111111. Nepotřebuješ vědět jestli je to GA 1, 2, 3 nebo latino amerika. Příště stačí je z hlavní stránky zkopírovat tvoje celé Id i s číslem před lomítkem.
    Není všem dnům konec. Nová managerka je skvělá a velmi aktivní a bude se snažit dělat mini hry co nejčastěji.

    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 žádné losování. Každý kdo uvedl správnou odměnu dostane odměnu.
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Správná odpověď byla

    3