Mini hra 19/2023

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 16/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj piráti,

    Hledej narušitele!

    Pravidla:
    Každá řada se skládá z prvků hry, které mají něco společného, kromě jednoho.
    Najděte narušitele každého řádku.
    Bonusový kód se bude skládat z písmen, která identifikují místo 6 vetřelců.

    Jakmile kód najdete, zkuste jej nesdílet!
    Hodně štěstí a bav se!

    S láskou Nami

    [​IMG]
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Platnost kódu do:
    18.6.2023

    Obsah:
    3 x Dělo Nadvládce 2. stupně
    500 000 x Konfetová munice
    3 x Dělo Bašta 4. stupně
    3 x Voják Commonwealthu 5. stupně
    50 x Taureauův amulet
    500 x Damascenské harpuny
    3 000 x Mince safanad
    50 x Vědomosti špeha
    5 000 x Yulongská mince​
     
  3. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Slušný kod,díky....za ty problémy co jsou ve hře by měl být obden D
     
  4. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Takže kód se bude skládat jen z písmen A,B,C,D,E,F ? Takže například kdyby se do řady nehodil první z každého řádku, kód by byl AAAAAA? Chápu to správně?
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jj chápeš to správně, v každém řádku je jeden předmět, který mezi ostatní z nějakého důvodu nepatří. Je to těžká mini hra tentokrát.
     
  6. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Je fakt těžká. Tuhle minihru vzdávám. Člověk nemůže mít všechno. :D
    Ale na 2 hodinky jsem se dobře zabavil i bez odměny :p
     
  7. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    kdyby jsi sledoval hru a měl jí zmáklou, jakože si myslím , že máš . Asi by tonebyl takový problém zjistit kod , já jsem ho měl cca 30 vteřin. Přečtu si zadaní , kouknu na obrázek a vidím , písnu písmena pořádcích a je
     
  8. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Tak to blahopřeji ;) asi máš hru zmáklou líp.
    Já už na prvním řádku vidím 5 obrázků, které jsem nikdy neviděl a ani google je nenašel :D
    Ale bez obav. Vypsal jsem si cca 60 potenciálních kombinací, které zkouším. Bohužel jde zadat jen 6 kódů za 2 hodiny, ale třeba se trefím, než kód vyprší :D
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    TRYXIK1
    Ale na 2 hodinky jsem se dobře zabavil i bez odměny :p
    a to je smyslem mini her, bavit se. Můžu malinko napovědět v tom, že v každém řádku je jeden předmět, který má jinou funkci, jiné místo použití nebo se jinak liší od ostatních předmětů v tom řádku.
    *==danger==* i někteří admini a módi měli s mini hrou problém, není tak snadná i když hru dobře známe, protože možností který předmět vyřadit a proč je více.

    Pochopím pokud někomu nejde mini hra vyřešit tak se ptá po kodu, ale každý pátek vidím desítky hráčů na discordu a chatu, kteří jen přijdou ani nepozdraví a hned se ptají po kódu bez toho aby se aspoň pokusili hru vyřešit nebo se na ni podívat. Neskutečně mě to dráždí a osobně bych tyto hráče hned banovala, ale bohužel za lenost a sobeckost se banovat nedá. Jaká škoda :(
     
  10. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Tak říct si o kód a ani to nezkusit, i když je to třeba něco jednoduchého, tak to je opravdu ostuda.
    Pokud ale někdo už poněkolikáté vystřílel všechny možnosti a zase blbě a už mu z toho tečou nervy, tak tam už se to pochopit dá, že už nemá chuť ani pozdravit a naštvaně už si jen jen pro ten kód. V zápalu emocí a adrenalinu :D
    A těch kombinací a důvodů je opravdu spousta a čím déle na to koukám, tím víc vidím obrázků, co do kombinace nepatří, když už začneš želvě počítat fleky na krunýři a chobotnici chapadla... :D
    Úsměvné, leč únavné :)
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ok tak další menší nápověda, něco se dá odemknout, něco ne, k něčemu potřebuješ klíč, k něčemu ne, něco se používá na povrchu něco v Atlantidě, něco najdeš na vodě něco ne, něco dá odměnu když to vezmeš, něco patřilo k akci :D
    A teď babo raď

    a ne, není to želva :D
     
  12. Drobeček65

    Drobeček65 Zelenáč fóra

    Víš kolikrát jsem si to tady řekl a nakonec jsem to vždy dal i když jsem se k tomu pětkrát vrátil ,neboj dáš to
     
  13. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

  14. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  15. Raptor3000

    Raptor3000 Pisálek fóra

    Ja som z toho jeleň a asi to nevyriešim pretože mám len 25 lvl. Poukážku už mám zablokovanú. :(.
     
  16. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Hlavu vzhůru, nahoď úsměv :D, dej si pivko jako já a užívej si víkendu. ;)
    Taky jsem na to nepřišel. Příští týden bude minihra zase :)
    Stejně, i kdybych ten kód náhodně se štěstím trefil, tak bych se z toho jako vítěz necítil :D
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Raptor3000 za 2 hodiny myslím se to odblokuje a můžeš zkusit další možnosti. Pomoct ti může i forum, kde jsou všechny obrázky z mini hry.
     
  18. testosteron

    testosteron Zelenáč fóra

    zase opět pěknej kodík díky :)
     
  19. Malasorte

    Malasorte Pisálek fóra

    Prosím o správný kód. Když je po jeho platnosti. Děkuji.
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight