Mini hra 14 - najdi čísla

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 5/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj piráti,

    Další sobota, další zkouška pozornosti!
    Podívejte se na video a najděte všechna čísla. Ano pouze čísla"
    Použijte je v pořadí, v jakém se budou objevovat na obrazovce.

    Toto video má jasné barvy, ale je vyrobeno s rychlostí babičky, proto by nemělo způsobit epileptikům problémy.



    Ale pozor!!!
    Pro všechny kteří chtějí sdílet všude a hned, tento voucher bude k dispozici pouze pro prvních 1 000 hráčů. Tak hodně štěstí.

    PS: Voucher bude k aktivní až 15 minut po začátku mini hry tedy od 19:15 (SEČ)

    FAQ
    Platnost kódu: od 19:15 do 1 000 hráče
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Mini hra je u konce, počet hráčů byl vyčerpaný.

    Tajenka

    2473169

    Obsah kodu:

    • 2x jednooký havran lv 3
    • 14x zpevnění ušlechtilou ocelí
    • 14x ebenová paluba
    • 7 dní Behemothova hůl
    • 100x Dračí oheň lv 2
     
  3. *****štěpánek*****

    *****štěpánek***** Rádoby autor

    Tak diky,je 20:19 a já zjistil, že byla minihra:eek:.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    njn, chtěla jsem aby se to během dne avizovalo, že bude omezený počet kodů, ale nikdo nedal pokyn
     
  5. *****štěpánek*****

    *****štěpánek***** Rádoby autor

    No to se nedá nic dělat. Já tu nesedím cely den, tak mam smůlu. Jestli to bude do budoucna i nadále takhle na tajnačku už se mě minihry nebudou týkat, škoda .
     
  6. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    Pěkná blbost ,zase chcete dosáhnout počtu jako v tom slovním fotbale ,přemýšlíte vůbec nad lidmi co chodí do práce, kdo toto vymyslel ,by se měl zamyslet hlavně nad sebou a je mi jedno pokud dostanu ban , ale těší mě co si o tom tady ostatní myslí a dovedu si to živě představit
     
  7. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    DD..bože,bože..BP:rolleyes:
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    *****štěpánek***** určitě to nebude pravidlem. Cpt Lili se jen snaží zajistit aby se hromadně kody nevyzrazovaly a nepředávaly. Zkouší různé možnosti, ale bohužel je stále moc lenochů co rádi přijdou k hotovému a hráčů, kteří asi potřebují chválu za to, že předali někomu kod.
     
  9. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    Tak ty minihry dejte třeba tři -odpoledne , navečer a večer s odlišnými výsledky a s tím ,že už ty co se účastnili jedné nedostanou z dalších nic , aby měli všichni možnost
     
  10. -*Mystical*-

    -*Mystical*- Zelenáč fóra

    jeto z hovadilos z jejich strany nic jineho kody jsou dobre prodělavaj natom asi A DOKONCE LETOS NEDAJÍ ANI FOTBALOVOU AKCI včera psal swift na diskortu
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Svijanskákněžna mini hry jsou doplněním, zábavou, kterou pro Vás vytváří Cpt Lili, nemůže to mít jako hlavní práci a to co navrhuješ by se k tomu blížilo. Poslala jsem feedback na tuto mini hru s tím, že omezení na 1 000 hráčů není dobré.
    -*Mystical*- je spousta jiných dobrých akcí.