Mini hra 13 (2022)

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 22/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj piráti,

    Vyhrajte šachovou partii!
    Najděte souřadnice, na které musí královna a věž jít aby vyhrály hru.
    Tato písmena a čísla budou tvořit voucher.
    Voucher bude obsahovat 8 znaků.

    FAQ
    Voucher bude platný do 25.10.2022

    Gioco grafica.png
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Obsah kódu:
    • 10 x Dělo Bašta 3. stupně
    • 7 x Voják Commonwealthu 5. stupně
    • 7 x Pirátská přízeň
    • 1 x Božský měšec s kořistí
    • 1 x Kořist astrálního povědomí
    • 4 000 x Mince safanad
     
  3. yωσяy

    yωσяy Pisálek fóra

    Super odměna! Díky :cool::D
     
  4. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    Nespravedlnost pro ty co šachy neumí ,včetně mě
     
  5. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Přesně to jsem si taky říkal,kdo neumi šachy,má smůlu.
    Třeba příště bude něco z vaření a budu nahranej zas já:).
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    stejně tak někdo neumí sudoku. Pravidla všeho se dají najít na webu. Kdo umí šachy má to samozřejmě jednodušší, ale i neználci můžou hru vyluštit. V odkazu najdete jak se mohou které figury pohybovat po šachovnici. Principem je ohrozit krále (šach) a vyhrát hru tak, že král nemá kam uniknout (šach mat).
    První tah bílé královny (tak aby ohrozila krále) může vést jen na jedno místo. Musíte koukat i na to kam se mohou v dalším tahu posunout černé figury a nenechat si královnu vzít :D
    Snad to trošku pomůže.

    https://www.chess.cz/2-lekce-sachove-figury-a-jejich-pohyb/
     
  7. Cadam

    Cadam Pisálek fóra

    Alebo niekto môže byť farboslepy a mal by problém s balonikmi... Nikdy nevyhovieš všetkym... Každopádne toto šachové puzzle by dokázala spraviť aj opica za banán
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zbytečně necituj, stačí psát další příspěvek. Citovat má smysl jen když reaguješ na specifický příspěvek, který je někde výš v konverzaci.
    Máš pravdu, ne každý je zdatný v hádankách, ale má to být zábava. Návody na většinu her se dají najít na netu. Není pravda co píšeš o banánu :D. kdo nezná vůbec pravidla šachu pro něj je to těžké, protože pochopit základní pravidla "proč můžu sem ale ne sem" taky chvilku trvá.
    Bohužel se stále najde dost lenochů, kteří chtějí kód, ale nechtějí se snažit a stále se najde dost kazičů, kteří tajenku předávají dál. Kdybychom chtěli aby každý měl výsledek bez snahy, tak dáváme 2x týdně jen kody. Je to hra tak si hrejte a nekazte zábavu ostatním. Nechte je taky si trochu potrápit mozkové buňky.
     
  9. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Leo. Tu vobec nejde o lenochov alebo nie. Ide tu o to ze tato hra je uz velmi narocna na cas a nie kazdy ma na to dostatok casu aby robil vsetky denne ukoly v hre , aj bojoval a este aj lustil hadanky a prestudovat aj nove prispevky a novinky na fore. Vetsina normalnych hracov chodi do prace a sem sa ide iba odreagovat a nebude este sa zapodievat aj hadankami. A ano mas pravdu , kludne sem mozte dat 2x do tyzdna kod lebo 90% hracov tu hadanku aj tak skopiruje. A tato hra je povetsine Timova hra a spajaju sa v nej aliancie tak je samozrejme ze ten kod alebo hadanka sa zdiela v ramci aliancie
     
  10. AISMEN

    AISMEN Rádoby autor

    Náročná na čas.. stačí ti na to 2-3 minuty...
     
  11. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Nevies citat? Pisal som o narocnosti celej hry nie o minihre. A 2-3 minuty to staci mozno tomu kdo sachy hrat vie , ale nie takemu co to nikdy nehral alebo len co pozna zaklady . Ja osobne som sachy hraval este tak 35 rokov dozadu a da sa povedat ze aj trosku na vyssej urovni , ale na tu minihru som sa ani nepozeral kvoli casu. Mam jednoduchsie a rychlejsie pozriet na Facebooku a skopirovat. A nejde teraz o to ci je to sachova lahka uloha alebo nejaka ina. Ked chodis do prace a odrobis 10 hodin a prides domov tak si chces oddychnut a este nieco aj doma spravit . A ked si vyhradis cas na hru a chces spravit nejake ukoly ktore su denne a plus este aj ukoly do sezony , akcne ukoly a nieco nahrat aj na evente a popripade aj zabojovat tak proste cas na minihru nemas. Povetsine ju ani neotvaram kedze ako som pisal tak to mam jednoduchsie si ten kod zistit bud na TS od spoluhracov alebo na FB. Zabere mi to mozno 30 sekund
     
  12. ◄•☻mo•no☻•►

    ◄•☻mo•no☻•► Zelenáč fóra

    Tohle naproste breceni od blackoutse je fakt smesny. Budto chces hrat minihry a mas na to cas a chces hrat a nebo ne, pokud je pro tebe pixovejsi zivot dulezitejsi jak realita tak si tu klidne brec ze jses 10 hodin v praci a ze presne kvuli takovym hromoklukum prestanou mit minihry takove odmeny jaky je maji. amen
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Cpt Lili je rozumná ženská a pokud uvidí, že jeden hráč hru vyluští a dalších 100 jen opíše kod tak hry brzy zruší. Bohužel je nemožné tomu zabránit, ale osobně bych takto "mazaným" hráčům kod nedala už z principu.
    A ano může se stát, že se odměny změní pokud bude jasně vidět, že se hry hromadně zneužívají.
     
  14. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Uzivas nieco na hlavu? Kde vidis moje breceni? Ja som len povedal pravdu ako to je a ako to robi 90% hracov. A poviem ti to este inak. 50% hracov ani na forum nechodi. A pochybujem ze tu minihru robis poctivo aj ty a teraz len sa robis frajer ktory je poctivi.
     
  15. ◄•☻mo•no☻•►

    ◄•☻mo•no☻•► Zelenáč fóra

    Takze podle tebe neni breceni, kdyz se tu vychloubas, ze si hral na profi urovni sachy ale tech 5 minut si nenajdes protoze je proste hra "moc narocna"? Hele to je o prioritach, ja sem rad ze jsou tady takovy akcicky a ten cas si na to najdu, taky mi neslo sudoku, na to jsem tupej jak poleno, ale po asi 8 pokusu to za to stalo, nehlede na to, ze ti tu jeste moderator ochotne napise vetsinou dopredu jaka je odmena, takze je to jen o tech prioritach jak pisu.... a opravdu nechapu tvoji drzost si tu zanadavat na to ze je tu neco "zadarmo" a ze to jeste ochcijes, to mi prijde jako vrchol drzosti :D :D
     
  16. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Mě osobně ty minihry baví. Co se mi nelíbí,třeba ted ten 5 voják. Zadarmo bez přičinění ho má každý. Sám nevím co s tím. Horší odměny o_O.
    A že na to během dne neni čas. Rano u snídaně jsem měl šachy do 5min. hotové na tel .:) Balónky se přiznam jsem řešil průběžně 2dny snad:). Bylo by také dobré třeba zrovna u těch balonků dat po skončení soutěže,kde ta písmena byla umístěna.
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ze své pozice to takto napsat nemůžu, ale upřímně při čtení toho, že si kod předávají na TS a nemá smysl ani otevírat forum trochu skřípu zubama. Hráči si neuvědomují, že spoustu věcí na foru i na chatu děláme proto aby jste měli info. Mnoho drobností, které nám zaberou plno času vyhledáme, zařídíme a podobně hlavně proto aby jste byli informovaní. Není to naše povinnost. Mnoho týmů dělá jen základy.
    Číst potom, že forum je zbytečné nebo nepřehledné je potom smutné.
    Cpt Lili je podle mě skvělý admin, který dělá věci pro hráče a odměnit se názory, že její snaha a čas vytvořit pro Vás zábavu je k ničemu, protože je jednodušší si tajenku někde opsat není fér.
    *štěpánek* můžu to doplnit za chvilku
     
  18. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Kdyby tam tech Lili sedělo 1000:D. Mohla by byt minihra pro každý herni ùčet jiná.Blbost já vím:p
     
  19. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    ◄•☻mo•no☻•► Nechvalim sa a lepsie citaj. Pisal som ze som sa na tu minihru ani nepozeral a je mi to jedno ci je to Sach ,kreslenie alebo hladanie predmetov
     
  20. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    a nepisal som ze som to hral na profi urovni ,ale trosku na vyssiej urovni. A pisal som ze je to uz 35rokov