Mini hra 11 (2022) - najdi písmena

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 15/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj piráti,

    Přichází další mini hra, která procvičí Váš orlí zrak.
    Podívejte se na obrázek a najděte všech 6 skrytých písmen.
    Nalezená písmena seřaďte v abecedním pořadí (EN nebo Latin ABC) a potom je zadejte jako voucher (kód).

    Nezveřejňujte tajenku !!!

    Platnost kódu: do 17.10.2022
    FAQ

    Screenshot_3.png
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Obsah kódu:
    • 10 x Dělo Bašta 3. stupně
    • 7 x Voják Commonwealthu 5. stupně
    • 7 x Pirátská přízeň
    • 1 x Božský měšec s kořistí
    • 1 x Kořist astrálního povědomí
    • 4000 x Mince safanad
     
  3. Teda mám čtyři oči a vidím úplný vykakaný
     
  4. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    já taky vidím fiku , ty písmena tam " asi " jsou , jen najít to co je spojuje , barvy to nejsou , odstíny v barvách asi taky ne , je tam asi nápověda ostříží zrak , tak to asi chce se na to podívat s odstupem , jinak nevim ,
     
  5. aver

    aver Pisálek fóra

    zvetsit a hledat, nasel jsem vsechny :)
     
  6. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Já si zas rikal,6 písmen 6 druhu barev balonku .Skusil jsem názvy barev ,ale to není ono.Pak mě napadlo pocty balonku + velký taky spatně. Asi v tom hledám nesmysl. :)
     
  7. Skekim

    Skekim Zelenáč fóra

    No, lidi by to byly by schopni najít, kdyby moderátor věděl jak se stahuje obrázek z anglický fór. Tady je originální obrázek s větším rozlišením, ale kdo chce výzvu, tak to zkuste v tom menším :)
    [​IMG]
     
  8. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ahaaaa tak tj teda for:eek:. Hned jsem jich 5 nasel. Jeste to posledni. Jen se zeptam .Jsou vsechny pismenka na baloncich?. Jinac moc dekuji Skekim.;)
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Skekim Toto je originál, po nápovědě, kterou jsme dostali někteří módi na vlastní pěst obrázek zvětšili. Když se podíváš na různá foraa, nekterá mají tento menší a někteří větší obrázek. My nestahujeme údaje z anglického fora, ale všechny týmy dostanou stejné info a to dávají ve stejnou dobu na forum.
    Takže než začneš někoho pomlouvat tak si nejdřív ověř fakta.

    *štěpánek* nejsou
     
  10. Na můj mozek a zrak to není
     
  11. Skekim

    Skekim Zelenáč fóra

    Leo.
    Nápovědě? Zvětšit si obrázek mi nepřipadá moc jako nápověda hele :D A koukal jsem na německé fórum a tam mají i přímo odkaz na tenhle obrázek ve stejném rozlišení jako na anglických - https://drive.google.com/file/d/1e0CKnOEM2DsqGRcwmUaED5-emlEw_dL9/view
    Takže očividně tady bude problém u vás a ne u ostatních, protože jsem koukal jak na Anglické fóra tak i Francouzské a Německé :)

    Taky nikoho nepomlouvám, jen jsem řekl jak to je :) Sama si zkuste hledat písmenka v tom pixelovatém obrázku, jsem si myslel že chyba je ve mě a mém krtčím zraku.

    A rád jsem posloužil Štěpánku :cool:
     
  12. Malasorte

    Malasorte Pisálek fóra

    Skekim, děkuji hned se hledá lépe.
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    kde byla písmena schovaná?

    balloons.jpg