Milník č. 2 systému metamorfózy / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem logan17, 22/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. logan17

    logan17 Zelenáč fóra

    • Obcházení banu
    to je švanda,už to spustili,nejde se přihlásit,a když jo tak to hned spadne,hip,hip hurá BP
     
    TotojehraPche tohle ocenil(a).
  2. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj logan17, bohužel i k situaci pádu může dojít. Každopádně vyvaruj se prosím obcházení banu viz pravidla.
    Ahoj davidkriz1, chybička se vloudila, děkuji za nahlášení předám dál.
     
  4. Tak to je pěkně trapný to už jsem několikrát vyděl v jiných hrách :D
     
  5. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra


    ještě malá úprava :D mají to tam celé špatně,
    25 - uvedeno DMG
    26 - uveden harpuny
    27 - uveden přepad
     
  6. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    • zbytečná citace
    samé chyby, výborne odvedená práca, hlavne že to testovali dlhšiu dobu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/7/14
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj -tomaslm193-,

    dodržuj prosím pravidla
     
  8. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Vylepšení se provádí u klenotníka v bezpečném přístavu - ale jak se k němu dostanu??? drahokamy mám vyndané a zlepšit je nemůžu :(
     
  9. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    zlepšovať sa budú dať až v nasledujúcich častiach metamorfozy.. zataľ sa dajú len presúvať medzi designami
     
  10. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    ešte to tam nepridali XD asi dneska to tam daju možno.
     
  11. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    děkuji moc za odpovědi ;)
     
  12. Mirec

    Mirec Pisálek fóra

    Ahoj ja mám taky problém . pri akcii karneval dusi som získal :

    Design Soul Catcher bude mať nasledovné hodnoty:
    • Elitny level 0 – 22: 65 000 HP, 37 500 VB + 13% vyššie poškodenie s delami
    • Elitny level 23 – 24: 71 000 HP, 40 000 VB + 14% vyššie poškodenie s delami
    • Elitny level 25 – 26: 77 000 HP, 42 500 VB + 15% vyššie poškodenie s delami
    • Elitny level 27: 83 000 HP, 45 000 VB + 16% vyššie poškodenie s delami
    síce som si prehodil vlastnosti na holanďana ale pridáva mi len 65000 bž 13% dmg a 40000 vodohp.

    skúsil som prehodiť a v skutočnosti ma len tie parametre aké som napísal 65000bž 13%dmg a 40000vodu hp. ako je to možne ze nemá tie vlastnosti co má mať??
    ELI bodov mám dosť !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    za opraveie chyby dakujem.

    V podstate všetky dizajny čo majú pridávať hp dmg a vodohp pridávajú len 65000 miesto 83. a aj vodohp a aj percenta na dmg. opravte to niektoré loďky neboli zadarmo tak chcem aby mali také parametre ako majú mať ďakujem
     
    Naposledy upraveno: 23/7/14
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Mirec,

    vím, že je to trochu zavádějící, ale 13% je správně, je to hodnota drahokamu bez závislosti na elitním lvl, musí být takto pro všechny stejně, elitní level ti přidává ještě dalších x procent jak je psáno v oficiálním oznámení viz. část zde:

    • Elitní level 4 a méně: žádný bonus
    • Elitní level 5 – 14: +5 000 HP, +5 000 VB, + 1% k poškození děly
    • Elitní level 15 – 24: +10 000 HP, +10 000 VB, +2% k poškození děly
    • Elitní level 25 a výše: +15 000 HP, +15 000 VB, +3% k poškození děly
    např. u mé lodi mám též 13 % + další 3 % za elitní lvl., takže mě loď střílí s 16% stále stejně jako dříve, ale může se to ještě změnit a sčítat to rovnou, tak aby to zbytečně nikoho nemátlo.

    pěkný den
     
  14. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  15. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    Tak to znamená že aj ked mam npr. dizajn krakena atd. Aj ked tam nemám kamen, Tak tam mam bonus 2%? :confused:
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj TotojehraPche,

    přečti si to oficiální oznámení celé ne jen můj příspěvek, hlavně doporučuji část s 0 elitním lvl., ale jistě to chce čas než si na to všichni zvykneme, je to změna, u HP je to nyní 65+15 místo 83K u 27 elitního lvl. tedy o 3K méně. Těch změn je tam jistě více a postupně vše na fóru upravíme, tak aby bylo vše jasné.

    pěkný den
     
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ono je nekde oficialni oznameni?
    pokud to chapu správně tak když mam ted drtič lebek, a chtel bych si jeho poškození púřetahnout na jiny dizajn, tak aby mel bonus do poskozeni 18% tak musim vylepsovat drahokamy?
     
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☢Arrow☢,

    ano je, v mém předešlém příspěvku a v druhé sekci k celé metaforhóze už poměrně dlouho.

    Bonus na DMG z Drtiče Lebek přetáhneš do inventáře za poplatek x tisíc perel, potom vybereš požadovaný design a tam ho do slotu umístíš, nic vylepšovat nebudeš. Jediná změna která je, je ve znázornění, drahokam ukazuje pro všechny bez rozdílu eli. lvl. 15 % a k němu se ti přičítá bonus tvého herního levelu, předpokládám že máš 27 lvl. tudíš 3 % na rovných 18 %., jistě víš kolik si doposud střílel, takže poznáš rozdíl nebo opak.

    u 27 elitního levelu
    je HP nyní 65 000 drahokam + 15 000 za elitní level, dohromady 80 000 místo dřívějších 83 000
    u VB je nyní 35 000 drahokam + 15 000 za elitní level, dohromady 50 000 místo dřívejších 40 000, zatím jsem netestoval ani nevlasním extra designy z bokora které mají o něco větší bonusy.

    ve finále u většiny hráčů se moc nemění DMG stejné, HP o 2000 menší VB o 10000 větší (designy s 83K HP a 40K VB), ten kdo nechce nic měnit nemusí, já osbně změnu vítám jezdím zase po moři s designem který chci, je to změna a chce si jen zvyknout...

    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 23/7/14
    TotojehraPche tohle ocenil(a).
  19. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ok v tom případě se ptám kdy budou opraveny chyby v drahokamech, například u drtiče je krystal s 50% bodů navíc za body z boje, což tento dizajn rozhodně nemá

    kromě toho bych čekal nějaké FAQ k 2milníku, CM posílalo na chat včera nějaký odkaz s jakýmsi infem, ale nikde jsem ho nenašel
     
    Naposledy upraveno: 23/7/14
  20. socient

    socient Komisař fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.