Metamorfóza – plán implementace / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 3/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    cz¤REBELS¤cz tohle ocenil(a).
  2. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    no čtení zajímavý změny velký, to zase bude nespokojenců vzpomínajících na "starý seafight", doufejme, že to půjde podle plánu bez velkých problému. Držím palec
     
  3. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,no nedávno jsem koukal na pirate storm a dost mi to tohle připomíná,hlavně ten přístav a drahokamy.Problémy určitě budou o tom není pochyb,ale at to není hlavně moc všechno složité.:confused:
     
    logan17 tohle ocenil(a).
  4. mecenas1

    mecenas1 Zelenáč fóra

    slusne se to nazvat neda, sea stale nefunguje a soudruzi neumi dat do hromady ani to co uz do hry naplacali a budou pridavat dalsi jakoze vychytavky :D skoda slov
     
  5. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    to zas bude porad 21% a nepujde more :))
     
  6. Iwen

    Iwen Zelenáč fóra

    a kedy sa budu pridavat tie veci
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    si delas srandu ne,vzdyt je to ta napsano
     
    NσStress* tohle ocenil(a).
  8. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Smích :) Asi neeee no :)
     
  9. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    dalšie blbosti na vytahovanie eur z vačku.nejde hra jak ma ale hlavne že oni si napracu vačky. B....Z......
     
    ☆ÐØÐØ☆™ tohle ocenil(a).
  10. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Presne hra neni funkcni a neni mi jasne proc nejde nalogovat muj ucet a meho syna ano koncim na 20% .
     
  11. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau-Kupříkladu bonusy zvyšující poškození způsobované děly nebo harpunami budou konvertovány na ofenzivní drahokamy-děla už jsou vylepšene v desingu v talentech apod.,proč proboha další vylepšení?Když si to vylepším,tak zase snížite DMG:mad: a napíšete,že jste opravili chybu,tak jak jste to udělali při posledním vylepšení palub kde se mohlo dát o 2 děla více.Vám jde asi stále o to,aby tady hráči stále investovali,protože tohle určitě nebude zadarmo.A vubec,proč je diskuze,když na jiné téma byli taky diskuze,hráči to kritizovali a vy jste si to stejně udělali po svém.:mad:
     
    logan17 a Patriot.cz. tohle ocenili.
  12. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau-Milník č. 5 přinese možnost vybavit loď děly a stěžni přímo na mapě moře, aniž byste museli navštěvovat loděnici, což vám ušetří spoustu času.-No já mám děla a trámy full na lodi i palubách,nevím proč bych to měl v pruběhu hry nějak měnit,max.jen rege.Co se týka stávajících bonusu tak ty nám zustanou???Koukal jsem na polské forum a taky jsou z toho všichni velice nadšení((Opravdu je potřeba,aby BP než příjde s něčím podobným,tak aby se první ptala hráču a ne příjd s hotovou věcí a pak dávat jen bany za to,že jsou hráči naštvaní a ujede jim sprostárna.Já to hraju teprve 2 roky,to že jsem tu dal nějaké love to je fuk,trávím tu dost času abych měl dobrou lodku,když už se pomalu blížím k tomu,aby byla dobrá,tak dáte zase šílene vylepšení.Pokud tu dojde hráč co si dal třeba 2-3 měsíce pauzu a vleze na moře,tak dostane takovou šupu,že to musí okamžitě zabalit:eek:.Jde vám opravdu o hráče a aby to byla pěkná hra,nebo jen o ty prachy?Taky jsem moc nevšiml,že by jste opravili aspon polovinu těch chyb co jsou stále nahlášené a to už několik měsícu.:(
     
    logan17 tohle ocenil(a).
  13. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    Ked budem chciet hrat Pirate storm otvorim si ucet tam toto je seafight !!! viac nema co ku tomu dodat aj tak uz uvazujem ze sa na celu tuto spatlaninu z vysoka ......,ide to tu naozaj dolu vodou
     
  14. Havana1878.cz

    Havana1878.cz Zelenáč fóra

    Samozdrejme to bude zas za perly takze to je opet jen pro ty nejvetsi bottery.Zamerte se na behemotovu mapu kde hraci na prednich mistech bottujou a odstraneni botteru a nepridavejte dalsi kraviny do hry.
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Vždycky když začíná nějaký event, tak po jeho spuštění říkám, že budou potřeba 3-4 restarty, aby event jakž takž fungoval. Při spouštění těchto novinek si počet restartů, nutných k tomu, aby to aspoň trochu fungovalo, vůbec netroufám odhadnout. Možná se ani na moře nedostaneme, ale na to už si bohužel taky celkem zvykáme :( Jak už se na foru píše v mnoha příspěvcích: nejdřív hru opravte, aby fungovala tak, jak má a potom můžete začít zkoušet vymýšlet nějaké novinky.
     
    logan17 tohle ocenil(a).
  16. branik321

    branik321 Pisálek fóra

    opet 20%a nejde to
     
    Kapucín-ČR tohle ocenil(a).
  17. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Opet 20% a nejde to
     
  18. ki!!er_CZ

    ki!!er_CZ Pisálek fóra

    opet 20% hlavne ze planujou metastazi nebo nejakou metafotogacumacu nehrajucu hru
     
  19. Aksal-cz

    Aksal-cz Pisálek fóra

    Nechápu proč nám tu TL předvádí nové vymoženosti ve hře ? At se rači postará o zprovoznění hry na G1, se To jí ale ovšem nezajímá!!
     
  20. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Hruza!!!!hra dodnes nebyla uvedena do bezchybneho stavu a chcete opet hru zahlcovat nesmysly ,ktere stejne nedokazete zakomponovat do hry.Nestojim o to aby me moderator urazel jen proto ze hra nefunguje a me to vadi!!!§.

    PS: tabulky jsou v jinem jazyce za co dost hracu bylo karano a byly jim udeleny trestne body!!!!poprosil bych o opravu a prelozeni do jazyka ktery ma na servru byt nastavenej a to je cestina nebo slovenstina.
    Predem dekuji za prelozeni podle pravidel fora!
     
    Naposledy upraveno: 4/6/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.