Měšec s bohatou kořistí

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Leo., 9/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Ahoj piráti,

  s bohatou kořistí.png

  Počínaje následující Kotlíkem ze Sáby se připravte na cestu plnou pokladů jako nikdy předtím s novým Měšcem s bohatou kořistí!
  Každý měšec zaručuje neuvěřitelnou sbírku 10 odměn. Pojďme se ponořit do pokladnice odměn, které na vás čekají:

  • Odměna 1 a 2: Uvolněte sílu hlubin se dvěma Podmořskými drahokamy úrovně 23, připravenými umocnit vaši podvodní zdatnost. Zvyšte úroveň svých ponorek a ovládněte dno oceánu!
  • Odměna 3 a 4: Vylepšete schopnosti svých věrných společníků pomocí dvou drahokamů pro domácí mazlíčky na úrovni 30. Posílejte své pouto a dobývejte společně moře!
  • Odměna 5 a 6: Nabijte svá plavidla dvěma drahokamy lodí úrovně 30, což vám umožní vládnout na volném moři. Vydejte se do bitvy s bezkonkurenční silou a odolností!
  • Odměna 7 a 8: Zajistíte cenné materiály na výrobu drahokamů, které posílí váš arzenál, nebo se do vašeho držení dostane kýžený speciální drahokam? Osudy rozhodnou!
  • Odměna 9: Objevte náhodného člena posádky ponorky 3. úrovně, připraveného připojit se k vaší posádce a přispět svými jedinečnými dovednostmi. Utvořte nové aliance a společně dobyjte sedm moří!
  • Odměna 10: Dosáhněte vrcholu mistrovství s náhodným trenérem 5. úrovně! Tento elitní instruktor vás a vaši posádku povede k novým výšinám síly a odbornosti.
  Měšec s bohatou kořistí je vaší branou k neuvěřitelné řadě drahokamů a bonusů, které nabízejí nekonečné možnosti, jak zlepšit váš herní zážitek. Ať jsou poklady Seafight navždy ve váš prospěch!
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.