Chyby Meč při akci Marauderovy dny

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem *jakor40, 22/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Zdravím, určitě si toho všimlo vícero lidí, jelikož jsem i tuhle akci našel meč.. a zase mi nedal ten bonus na tu hodinu.. tak mě jen zajimá zda-li je to vůbec hlášené na našem serveru GE 3+4+5.. už je tomu asi po2-3 co spustili tuto akci, aniž by fungoval tento meč.. k čemu akci spouštěj když funguje z poloviny?, děkuji..R.
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Taky nechápu, jak můžou spustit akci, která už minule nefungovala, aniž by to opravili. Ale co jiného od BP čekat.
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *jakor40, ano kolegové CM již hlásili nefunkčnost meče.
     
  4. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Protože je akce spuštěna z důvodu platebky. Nikoli z důvodu přilepšení pro hráče. Spousta lidí bohužel neví a ani nevěděla že to nefunguje ale stejně vesele kupovala v platebce věci :) Klasický bussines tah :))
     
    *Dr.HOUSE* a .Sirael. tohle ocenili.
  5. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    Tak oni vědí že nefunguje meč ( je to prej už dlouhou dobu hlášené ) a stejně zase dají tuhle akci.
    Kdyby to byla chyba ve prospěch hráče tak to opraví hned...
     
    kywa tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.