Mazlove

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Sexicek*UeK, 22/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

mýt na herní mapě okno s možností vyměnit si mazlíka

  1. Ano

    40 hlasy(ů)
    81.6%
  2. Ne

    5 hlasy(ů)
    10.2%
  3. ponechat stávající

    4 hlasy(ů)
    8.2%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sexicek*UeK

    Sexicek*UeK Pisálek fóra

    Co takhle když už se daj rychle měnit děla a dezingy,udělat to na mazlíky mě osobně už nebaví pořád lest do zvěřince a překliávat mezi 3 mazlama.Nápad je tedy takovej že se na moři udělá okno kde budou vámi 5 vybraných mazlů,které si vyberete ve zvěřinci ,libovolně mezi nimi měnit.Rád bych aby se připojili lidé kterým už to také docela vadí
     
  2. mario13103

    mario13103 Rádoby autor

    Myslím si že je to dobrý nápad ked sa dajú na mori meniť lode a delá tak by sa mohli dať meniť aj mazlíci bude to lepšie ja som za.
     
  3. _MACHO_

    _MACHO_ Pisálek fóra

    ja si osobne myslim ze je ti blbost ...uz nech rovno setko daju na more nech to laguje ako besne to rovno mozu hlavnu stranku zrusit dat na more aj prihlasovacie okienko .... setko daju namore a potom ze preco hra seka no pre toto
     
  4. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    _MACHO_ ked nedaju Mazlov tak daju tam niečo ine. Ten mazel to by nebolo špatne ked su tam dizajny a dela tak nech je tam už aj mazel.
     
  5. Sexicek*UeK

    Sexicek*UeK Pisálek fóra

    tohle asi stacit nebude aby to proslo
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Myslím, že tato změna není moc potřeba. Taky na co? Mazlíka mám nakrmenýho, a nebudu krmit 2 nebo více, abych je mohl rychle přehodit. A přehodit ho jednou za hodinu, když mi dojde krmení, mi zase nepřipadá jako velký problém. Už teď je toho na moři víc, než by tam mělo být.
    PS: jaký je rozdíl mezi možností "Ne" a možností "Ponechat stávající" v této anketě? Když dám "Ne", tak ho na moři nechci a chci ho nechat tam, kde je, tzn. "Ponechat stávající". Nebo mi něco uniká?
     
  7. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Návrh sa bude posielať RT.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.