Marauderovy dny

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Geralt64, 7/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    V popisu akce se píše: Také bude znovu dostupný mazlíček Pyrambeba, který bude poskytovat 50% bonus k získaným bodům z boje. Hráčům, kteří tohoto mazlíčka již vlastní, bude jeho původní bonus 10% navýšen na oněch 50%.
    Popis u mého mazlíka se mi sice změnil z původních 10% na 50%, ovšem po aktivaci mazlíka dostávám stále stejně bojových bodů jako předtím. Navýšení tedy podle mně nefunguje. Bez mazlíka dostanu 4 bojové body a s mazlíkem (50% navíc) taky 4 bojové body. Zajímavé :p
    Samozřejmě předpokládám, že pokud se bonus povede opravit, tak zpětně už ty bojové body navíc nedostanu :mad:
     
    Naposledy upraveno: 7/3/14
  2. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    nefunguje a ani neni k dipozici ke koupi
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj, problém s mazlíčkem byl předán k nahlášen, ke koupi mazlíček je stojí 255 Kč.
     
  4. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Zdarec, sice nemám problém s mazlíčkem, ale mám problém s tím, že od 14:00 dneska, mi nejsou připisovány BB na víc, podle tabulky v akci (od 13:00 do 14:00 to fungovalo), přišel sem tedy o cca 300 bodů, to si může s tímhle víte co, Ať to někdo dá dohromady.
    Přesněji na prvních 6 potopených mi to body navíc dalo, pak už ne, např za Hráče s HP 321K a VB 225K to docela naštve, když ho sundám 3 x během 5 minut - docela plejtval amuletama. Bohužel sem kvůli nefunčnosti jen na tomto dostal 2x 16 bodů, a měl sem dostat 16 + 10 za první. 16 + 10 + 5 za druhý, a za třetí 10+5, jen na tomto sem přišel o 40 bodů (munici nepočítaje).
    Fakt moc děkuju

    p.s dík za info co stojí mazel, nechci, stejně nefunguje a bůh ví jestli bude.
     
  5. rytiř1969

    rytiř1969 Pisálek fóra

    • Zbytečná citace
    a cos čekal????BP ti ukradne co může viz:rychlosti,viz mini mapy a ještě se ti na cheatu nějaký .....směje tak jsme dopadli:-(((
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/3/14
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj rytiř1969, vyvaruj se prosím zbytečné citaci viz pravidla ZDE.
    Ahoj *booo* , a z čeho bereš ty hodnoty? Každou hodnost můžeš dostat jen 1. Nebyl mezi tím zrovna nějaký restart či jsi nebyl potopen? Například ty tvoje 10 jsou za Lamač pancíře, David a Lovci odměn. Pakliže splníš tyto 3 podmínky naráz dostaneš tyto body jen 1 příště už je nedostaneš dostaneš pouze 5 bodů za nezadržitelného pokud splníš dané podmínky a případně další body za hráče pokud je to druhé potopení.
     
  7. ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)®

    ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)® Pisálek fóra

    Piráti proč asi BP dává tyhle bojový akce+ balíčky eli koulí a mazla za prachy? no protože aby rejžovalo many many. Jsou průhledný jak kopírák, jim nejde o chod hry sami to vydíte jak tá hra funguje, je zajímaj prachy nic víc.
     
  8. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    tak to díky poseidone, zase jinak než to bylo minule, dneska mi to taky několikrát nepřipsalo body.
    Pro deicide: žádnej balíček sem nekoupil, perly taky ne a Bojový body rejžuju taky, jenom bohužel ne tolik, kolik bych chtěl.
     
  9. -Kotleba-Svk-

    -Kotleba-Svk- Zelenáč fóra

    Kedy bude akcia ak sa môžem spýtať? :)
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *booo* , nevím co je jinak oproti minule, je to podle mě stanovené naprosto stejně, jen drobné upřesnění tyto body můžeš získat znovu za 24 hodin vždy. Což vidíš vždy, když se podíváš do okna AKCE, že ti tyto nabídky již nesvítí jako splněné.
    Ahoj -Kotleba-Svk-, konec akce je plánován 12. 03. 2013 ve 11:59:59 hod. (lokální čas serveru) oproti původnímu oznámení došlo ke spuštění akce o den dýl a tím pádem i k jejímu ukončení.
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nevím *booo* jak jsi přišel na to, že je něco jinak. Akce fubguje úplně stejně jako již několikrát před tím, žádnou změnu jsem nezaznamenal.
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, tak jak potvrzuje i Geralt64 akcí je bojových je více a ne všechny jsou na stejné bázi v případě Marauderových dnů se stále opakují. Více bodů pokud se nepletu je například možné získat při bojových akcích typu Clash event.
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Musím BP pochválit :D Mazlíček Pyrambeba už bojové body přidává. Pokud si ho aktivuju, tak z hráčů, ze kterých jsem dostával 4 bojové body, dostanu 5 bojových bodů. Je to sice určité zlepšení, ale 50% ze 4 bojových bodů si představuju trochu jinak. Ale zdá se, že je vše na dobré cestě, a možná se brzo dočkáme, že Pyrambeba přidá 50%. Jen tak dál BP :D:D:D
     
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    jak je mim zvykem, vždy si rád vše vyzkouším a přiznám se, že bojové dny a zisk bodů je pro mě známé jen z oficiálních oznámení. Možná by nebylo od věci, tady o tom v klidu podiskutovat a trochu si rozšířit obzor, určitě by to bylo pro někoho přínosem, nechci psát o mazlíkovi, to by k ničemu nevedlo.

    mazlíka nemám, má zkušenost -( potopený hráč 4x po sobě - stejná hodnost)

    již při zaútočení
    Získal jsi 5 bodů z boje.
    Získal jsi "upír"

    1. potopení
    Získal jsi 14 bodů z boje.
    Získal jsi 5 bodů z boje.
    Získal jsi "kat"

    2. potopení
    Získal jsi 11 bodů z boje.
    Získal jsi 5 bodů z boje.
    déle jsem získal "nezadržitelný 1x"

    3. potopení
    Získal jsi 5 bodů z boje.
    déle jsem získal "nezadržitelný 2x"

    4. potopení
    Získal jsi 5 bodů z boje.
    déle jsem získal "nezadržitelný 3x"

    -pokud bych se na to podíval s nadhledem (14 a 11 bodů) jsou normální body z boje každodenní záležitost jednoho hráče jde potopit pouze 2x za 24 hodin, poté se již body nerozdělují.
    -ze dnů drancování by měly být ty (5+5) a 3x 5 bodů a k těm by se měl připisovat bonus za mazlíka (pokud bych ho měl), 2-3 body podle zaokrouhlování, tyto hodnoty se celkově mohou ale u jednotlivých hráčů podle ... měnit, jako je tomu u Clash eventu.

    Pokud máte podobné zkušenosti, podělte se s ostatními hráči.

    přeji pěkný den
     
  15. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez ďalšej reakcie, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.