mapa

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem kywa, 14/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    potopí mne sem kousek od 1 mapy ale jedu nahoru a malokdy dolu protože mne cestou potopí mohl by mi někdo říct proč cestuji mapou 2krat kort při bo
    jovce
     
  2. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Nic si z toho nedělej,je to chyba určitě je už nahlášená.Mě to dělá taky )).Na 2 je to ještě v poho ,horší je to na mapách ,kde ůtočí i NPC lodě.Někdy se nahrávám i 5x.
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kywa, přesně nevím co myslíš. Ale pokud myslíš, že tě potopí a ty dáš opravit a jede ti loď doví odkud na tvou současnou pozici ano o tomto problému se ví. V případě potopení je například dobré stisknout klávesu F5 a poté se ti načte loď hned na pozici kde má být. Samozřejmě, během bojové akce je na moři velké rušno a i tak tě tedy mohou potopit. Přeji pěknou hru.
     
  4. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    super rady .. a co kdyby to opravili.. nebylo by to lepší ? asi ne,možna bude lepší dat 4 x F5 ,dvakrat restartovat PC,pak změnit 3 x prohlížeč a mužeš hrát,takže se vlastně nic neděje... katastrofa:mad:
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ٴٴٴٴĴįŗķą, samozřejmě chyby a podněty hráčů jsou pravidelně hlášeny a zasílány. A čeká se na opravu.
     
  6. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Čeká se ale marně !!! Toto jsou chyby které jsou ve hře už hodně dlouho, ale nejsou to chyby v neprospěch bp tak se neopravují nebo se na opravu čeká několik měsíců, kdyby byli tak jsou opraveny za pár hodin !!!
     
  7. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    mně šlo o to že po oprave mně to někde vykopne vedle mam glitz a když na něj kliknu tak mně potopí jelikož po kliku jedu celou mapu
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kywa, ano to je přesně ono co jsem měl na mysli já. Jak jsem psal lépe po potopení okno moře zavřít a znovu stisknout tlačítko hrát. V případě, že máš premium účet získáš při stisknutí tlačítka oprava 10% svého HP což by ti mohlo pomoci trochu, ale ne na všech mapách ti to stačí to chápu. Samozřejmě o této chybě se ví a je hlášena k opravě. Přeji pěknou hru.
     
  9. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    jo fajn
     
  10. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Pokud chcete byt na sve pozici po potopeni a nechcete cekat az vam lod dojede na nepochopitelne souradnice obratte se na me na chatu, rad vam poradim jak tuhle neprijemnost obejit.16,2, me konci neopravnene zabanovani tak pote vam budu k dispozici.
     
  11. coto je dnes za bordel než jsem dnes sestřelil jednoho almiranta tak mě to 3x přerušio spojení s mapou a jednou odhlásilo z hlavních stránek
    vůbec bych se nedivil že jedou zas v bojovce nějaké podvody
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆, ne všichni hráči hrají na stejném globále jako ty. Co se týče nalogování na správných souřadnicích postupů je samozřejmě více a pokud máš jiný osvědčený nic ti nebrání se zde s ostatními hráčům poradit svůj postup. Přeji pěknou hru.
     
  13. Stim musim souhlasit s Poseidonem třeba to pomuže s opravou a za to si zrovna mohl dostat ten ban?
     
  14. Jezzinka

    Jezzinka Zelenáč fóra

    ahoj mě se teď stává že na bonusové mapě mám včechny lodě zdvojené... takže jednou tolik lodí než by mělo být.
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "Jezzinka,

    děkujeme za upozornění, o této chybě se ví již delší dobu a čeká se na její opravu

    pěkný den
     
  16. ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)®

    ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)® Pisálek fóra

    Je zajimavý že včerejší bug hned opravyli a na jiný chyby čekáme do aleluja, je vydět že BP z nás Čechy dělá blbce oni jenom opravěj to aby to nebylo v náš prospšch ale jiný chyby co nám kazej tuhle hru na to maj času habakuk. Jsou to... tady nechci psát co vždyt každej si to domyslí. PS: neposílejte jim prachy a uvydíte jak se budou znažit s tím něco dělat.
     
    sewses tohle ocenil(a).
  17. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Zodpovedané, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.