Chyby Mapa se sněhovými vločkami

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem Sanroh-ČR, 9/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Sestřílel jsem všechny NPC v 15 vlně a zůstal mi Sněhulák, který mne střílí přes celou mapu, ale já jej střílet nemohu. Na to, jak je ta poslední vlna těžká, to je docela mazec :(
    Nakonec jsem se musel nechat sestřelit dolů :( protože ten sněhulák střílí fakt z rohu do rohu a ubírá přes 100.000 HP. Dejte vědět, až to bude opraveno. P.S. Zkoušel jsem kde co na střelbu změnu munice (střílel jsem sněhovkou), změnu nastaveni atd. nic nezabralo :(
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nově upravené bonusky berou obecně více. Zkusit knížky a popojet kousek do každé strany. Má o něco delší dostřel ale jezdí po mapě, jen se graficky ukazuje v rohu. Což je hlášené. Pokud centrála pošle informaci o opravě tak bude zajisté v patch. Jestli nepošle pak leda zkoušet. Hlášené to je.
     
  3. aver

    aver Pisálek fóra

    sundal jsem to normalne v pohode, cely, jako byl to mazec, ale sundal jsem to :)
     
  4. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    tak tu sopku nemuzu nasutit tolik hp kdyz nastrilim 16 mega a uz to zas nejde
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    hlásilo se to už včera a dnes jsem to urgovala znovu. Nevím jestli je to záměr, ale upozornila jsem na to, že obzvlášt na ultra serveru je nemožné nastřílet to HP při tom množství hráčů.
     
    crabat, juraj888 a Mikinka.cz tohle ocenili.
  6. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    Třikrát jsem se načetl po restartu na hru a loď se nehýbe okolo jde vše správně hra se nedá odhlásit, přes prohlížeč bez problému za 30 vteřin ,ale zase nejde chat
     
    Naposledy upraveno: 13/12/23
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak zkusit kompletní reinstall dle návodu fóru pokud si nato troufáš.
     
  8. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    Děkuji pomohlo to
     
  9. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    Není náhodou něco špatně na mapě 43/2 pluje HRMA Revenge
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    ne není mělo by to být něco dle všeho v souvislosti s další fází. Nicméně nepatří do tohoto vlákna.