Návrhy Mapa Krakena

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem BullĐoG, 10/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro z aktraktivnění mapy Krakena ?

  1. ano

    95.5%
  2. ne

    4.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Jste pro z aktraktivnění mapy Krakena ?Myslím že odměna za 120 mega HP - 90k perel je pro hráče nezajímavá a nikdo na ní nechodí proč s tím BP něco neudělá,mohlo by zvýšit odměny.
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Buď zvýšit odměnu nebo Krakena zrušit úplně.
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    jakýkoliv návrh, který je dle pravidel a má potřebnou podporu hráčů, je bezesporu dobrý, jen se nyní trochu vrátím do minulosti, není tomu tak dávno, co byl Kraken uzavřen a hráči si zde stěžovali, že nemohou na mapu a přichází o "snadný výdělek perel", tehdy jsem psal, že až bude Kraken zprovozněn/opraven, pochybuji že na něj bude chodit hodně hráčů. Zdá se mi to, nebo se moje slova naplnila ...

    pěkný den
     
  4. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    nebude na neho chodit nik komu by sa chcelo stat na jednom mieste hodinu a viac koli par perlam uplne zbytočna mapa
     
  5. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj O2tu,
    některým hráčům to může vyhovovat, já bych tam také rád nechal stát loď abych mohl dělat něco dalšího a nemusel stále sledovat hru.
     
  6. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    No za hodinu ježděni a střileni na krakenu uděláš tak +-7k perel když jsi trošku silna lod.... to je rychlejši naglitzovat nebo sundat par lodi na perly na normalni mapě :)
     
  7. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    a co takhle ji prvni opravit tu mapu vsak ja vezmu maso sem 4/20 a ani po 3 hodinach me to tam nehodi spise by ji mely opravit aby se tam dalo dostat hned a hned po sestreleni opet hned ale asi koukam ze to nefungje jen mi kdyz vy se tam dostanete
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Protože ty "masíčka" nikdo nesbírá maxi. Nikomu se tam nechce. Když se někoho zeptám, proč "masíčka" nesbírá, tak mi řekne, že nechce, aby ho to hodilo na krakena. Když si ho seberu, tak mám třeba 10/20 a cca za hodinu hraní už jsem 1/20. Krakena zrušit (a zkusit vymyslet něco jiného) nebo upravit odměny = zvýšit perly.
     
  9. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    hm neviem ako u vás ale na GE2 už pár dní funguje kraken.. keĎ zoberiem mäso tak ma to hneď začne hádzať na krakena..
     
  10. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    suhlasim s komentom :
    Geralt64

    upne zbytočna mapa mohlo by sa asi zalozit hlasovanie o jej prerobení alebo uplnom zrušení
     
    -tomaslm193- tohle ocenil(a).
  11. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    tak at to tam haze i kdyz to seberu sam ja si ho klidne pujdu sestrelit :)
     
  12. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    Já bych taky byl pro přerozdělení odměn na krakenové mapě aby to odopovídalo aspon Raid mapě, nebo mini raid mapě .. aby bylo z čeho vybírat .. aby se to vyplatilo investovat munici do krakena. Bylo by víc zaživnějších věcí co dělat .. takhle když není event .. a hraje dopoledne málo hráčů tak prostě není co dělat .. topit enemy jde zřídka jinak je poměrně nuda .. obnova krakena by byla fajn ;) navíc ten design dle mého vkusu taky nepatři zrovna mezi nevydařene.. dalo by se s nim nějakej čas hrát :p
     
  13. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    heledte a jak pisete ze se vam ukazuje treba 6/20 a neposle vas to tam neni to ze musi tam byt minimalne 20/20? a pak to vsechny portne.A pak az se pise ze je v poradi podle toho jak se na te krakenove mape uvolni misto
     
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    tohle je docela "zvláštní" diskuze, někdy před rokem tu psalo pár lidí, možná bych to ještě našel v archívu (docela mě to zajímá, kdo z Vás), že chce aby byla mapa opravena, že na ní bude vydělávat perly, odpovádal jsem ve smyslu, jen aby byl dotyčný potom spokojený až bude opravena, každopádně si to můžete najít v archívu.

    Mapa funguje, jen pár lidí zapomnělo jak (viz. MAXTONS). Nejdříve musí maso sebrat 20 lidí (20/20), tím se otevře mapa a potom i když všichni vyskočí, tak vás to na ní přepraví ikdyž jste 1/20 jdete okamžitě na ní, protože již je otevřená. Takto to funguje od samého začátku.

    Kraken, jak jsem psal už před tím rokem, byl atraktivní pouze s chybou, která na něm byla. Pokud máte nějaký jiný návrh, založte s požadavky dle pravidel.

    pěkný den
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Můžeš hledat Mirku, já rozhodně nepsal, že chci na kraken mapě vydělávat perly, protože za současné výše odměn z krakena je to nesmysl.
    A s tím skákáním: málokdy se mi stane, že mě to po "sežrání masíčka" hned hází na mapu. Většinou mám tak 8-12/20. Než se totiž najde těch 20 lidí, kteří by kraken mapu "otevřeli", trvá to hodně dlouho. Spousta lidí "masíčka" nesbírá, a ti, co je sbírají, tak se po tom, co je to začne házet na krakena, lognou, aby tam nemuseli.
    Kraken nebyl špatnej, dalo se tam i jezdit na emany, ale za současné výše odměn ho já střílet nikdy nebudu. Ne že se to nevyplatí v poměru vystřílená munice x perly, ale hlavně se to nevyplatí časově. Jak tu někdo výše psal - těch pár perel se dá získat jinde o hodně rychleji, třeba i jen střílením chapadel.
     
  16. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Fanka má pravdu, vůbec nechápu jak jste se tam někdo dostali :D střílet tentacly si můžete i na normální mapě, a nestřílí vás jich 5 když okolo projedete. Rozhodně zrušit úplně, nepotřebný věci pryč
     
  17. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    psal jsem všeobecně nikoho jsem nejmenoval, na této mapě jsem byl asi 1 hodinu po zavedení a již tenkrát jsem měl jasno, po té byla dlouho chyba na této mapě a byla poměrně oblíbená, právě proto, že se nemuselo sedět u počítače. V další fázi byl kraken odstaven a hodně lidí si přálo ho znovu zprovoznit (ale pravděpodobně s chybou). Právě v té diskuzi jsem upozorňoval, že pokud bude opraven v původní funkci, nebude tam nikdo chodit, nic víc nic míň.

    Skákání ihned na mapu je časté, ale až na večer, po ránu se to nestane, ráno se pořadí pohybuje stále mezi 8-12, právě že to je jen pořadí a to kolísí, může ho sebrat i několik desítek možná stovka hráčů, protože se průběžně hráči odhlašují, jsou potopení a podobně.

    odměna za Krakena je stále stejná od samého začátku, 100-120M HP a 90-110 000 perel, v tom se nic nezměnilo.

    pěkný den
     
  18. ČERNÝ-TULIPÁN

    ČERNÝ-TULIPÁN Rádoby autor

    dobrý den když tam nechcete tak tam neleze to je jak kdyby řikal sebevrah ale když si uriznu hlavu bude to bolet
     
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Opravdu velké moudro ČERNÝ-TULIPÁNE. Nechci tam a taky tam nelezu. Ale jde o to, že pokud není žádný event, tak je dost nuda a chtělo by to nějakou zábavu. Buď oživení krakena nebo něco nového. O to tu jde.
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Návrh nesplnil kritéria pro odeslání. Zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.