Chyby Mapa Commonwealthu

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Geralt64, 12/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Objevil jsem některé chyby, které jsou na stránce Mapa Commonwealthu v sekci Časté dotazy (obecné) - https://board-cs.seafight.com/threads/mapa-commonwealthu.56619/
    Jak mohu získat medailon Lví srdce?
    Medailon Lví srdce můžete získat v bezpečném přístavu za splnění úkolu dostupném od levelu 26 při kterém musíte ubrat nepříteli 10M HP a následně odevzdat 3 Behemnotovy medailóny. Jako odměnu získáte 2 amulety Lví srdce.
    Pokud vím, tak minimálně za střílení Vojevůdce dostane každý hráč, který střílí 1 medailon Lví srdce. A možná (nevím určitě) že i za některé jiné admirály.

    Dostal jsem se na Mapu Commonwealthu. Jak ho mohu objevit?
    Nejprve musíte s ostatními hráči bojovat proti VCM Gildblade. Počet který musíte do objevení VCMA Harrowstorm zničit bude zobrazen.
    Zobrazen je počet, který se musí zničit, ale pak se neobjeví Harrowstorm, ale Usurper.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, název byl změně. Ano také jsem četl informaci o přepadu a též i o tom, že by měl jít medailón zakoupit za perly, což nyní není. Bohužel osobně mapu nemám a co jsem ověřoval u kolegů, tak ti mi potvrdili získání za úkol.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Vojevůdce ho za střílení dává na 100%, dostal jsem ho několikrát.
     
  4. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Kdokoliv vystreli do vojevudce dostane 1 amulet na to commonwelth mapu, a pri prepadu dalsi amulet.. tudiz vojevudce muze dat jednomu hraci 2 amulety :)
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.