Mám tě !

Diskuze na fóru 'Nápady a návrhy' zahájená uživatelem *štěpánek*, 13/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chteli by jste ,aby pred koncem kazde akce probehl debuff Mam te?

  1. ano

    90.6%
  2. ne

    7.8%
  3. ne,take pouzivam program

    1.6%
  1. evigtstark

    evigtstark Pisálek fóra

    Je možné ,že pro tyto mapy je to povoleno
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    není to povolené pro žádné mapy. Existuje mnoho druhů programů, takže některé zřejmě stále unikají detekci.
     
  3. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    :D:D
     
  4. RIPSEA

    RIPSEA Pisálek fóra

    To je pouze jedna z jeho 5ti lodí o kterých vím,už jsem to tady psal,když ten servr začínal,lákal lidi do cechu a krad jim lodě.Je to Turek žijící v německu...zmetek na druhou:mad:
     
  5. evigtstark

    evigtstark Pisálek fóra

    Na našem serveru je to RIZELI
     
  6. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    najvacsi podvodnici nemaju debuf ani jeden a uz ich bolo kolko 3 ? zaujimave :D ta ich detekcia bude nejaka vadna
     
  7. diament1

    diament1 Pisálek fóra

    Pak ti tady Leo napíše že to není možný že to mají vychytaný a po vlně debuffu museli překontrolovat kdo ho dostal, že tam jsou lidi co nebotovali, že se stala chyba :D:confused:
    Prostě šaškarna,ale ono je těžký dávat debuffy do vlastních řad.. a to jsou přesně tyhle případy.
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Psala, jsem, že BP si za správností scriptu stojí což v tu dobu byla pravda a jediná informace se kterou jsme mohli pracovat. To, že bylo později několik hráčů odbuffovaných nebylo proto, že by všichni z nich na 100% nic nepoužili, ale proto, že u nich se nedalo na 100% určit jestli použili nebo nepoužili boot.
    Obvinění, že do vlastních řad se nestřílí je nesmysl. Jednak debuff dává systém ne člověk, jednak tým, který script dělá nemá s externími týmy jednotlivých zemí, kteří jsou i hráči nic společného a navíc ke tvému nejspíš velkému překvapení debuff se občas nevyhne ani členům externích týmů. Pokud k tomu dojde je okamžitě takový mód/admin odstraněný z týmu.
    To, že někteří hráči stále unikají debuffu už jsem tu taky vysvětlovala. Nepovolených programů je mnoho a tahle situace je podobná jako vir a antivir. V PC máš antivir, který má zabránit napadení tvého systému. Vývojáři virů, ale stále vymýšlí nové updaty nebo způsoby jak antivir obejít. Proto musí být antivir stále aktualizován aby mohl zabránit i novým pokusům o proniknutí. S bootem a scriptem je to stejné. Script zatím nedokáže zachytit všechny druhy programů a jejich vylepšení, ale stejně jako antivir se script neustále vyvíjí a doufáme, že časem dokáže detekovat všechny druhy programů.
     
    crabat tohle ocenil(a).
  9. DogvsCat

    DogvsCat Pisálek fóra

    https://prnt.sc/usBe5ut-deIl
    I s debufem střílí 4x víc než já .Asi začnu taky podvádět . Když dostanu pak debuf, dám si 14 dní pauzu ,ale dizajn a děla by mi třeba z teto akce zůstali a to se vyplatí.
    Už toho mám plný zuby, kdyby aspon BP neslibovalo ,jak na tom pracuje ,jak s nima zatočí, mě to tak štve!!!
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    s debuffem by nestřílel 4x víc. Toto je jizva, která má mnohem menší negativní účinky než debuff.
     
  11. ☆Wнitę†rhino†»

    ☆Wнitę†rhino†» Pisálek fóra

    Však máš 390 děl co bys chtěl ? :D Ten boter bude mít tak 600 děl a víc...
     
  12. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    390 děl je málo,jak to že nemáš ani woodo palubu?Se podívej na hodnost před lodí co má,to není legrace jí udělat a tedy je to silnější lod,nicméně střílí mi to s 600 děly víc :)
     
  13. .gori.

    .gori. Pisálek fóra

    ahoj byl jsem rad ze jsou botery ,protoze davaji bodiky ,ale pri tehle akci si nahrabou x milionu perel, korunek,yulongske mince, safanady nic moc to je fuk ,proto je to hodne nespravedlive ,kdo hraje poctive a hraje cc 2 hod denne taky vydela ale o proti boterum je to zlomek co vydelaji oni , muj nazor je ze tohle je tezkej pruser
     
  14. Sniperczzz

    Sniperczzz Pisálek fóra

  15. RIPSEA

    RIPSEA Pisálek fóra

    Neschopnost BP ruku v ruce s Turky tuhle hru totál zničilo.Já přešel na nudný PVE servr a mám to na háku a už nedám ani cent do této boterské zvrklosti...
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    trošku se mírni. BP se snaží zákonnou formou hru vyčistit. O tom, že to funguje svědčí časté DDoS útoky. Bude to ještě chvíli trvat, ale věřím, že časem bude hra téměř bez booterů.
     
  17. Kolibrík_SK

    Kolibrík_SK Rádoby autor

    Ripsea nemyslím si že BP je neschopné pro to že začalo nasléchat hráčúm a vychazet ji do maximálné v ústrety o čem vedší i terajší akce. Turecký hráči hru neničí práva naopak či už chceme alebo nie vdaka nim hra stále žije. Samozrejme dovodom je lacná platebná obast. Jasne mají to levné ale v prepočtu na platy treba v cz a v turecku je to na stejné urovni . Takmer na všech serverech sou Turečtí hráči tvurci hry je to dané hlavne ich počtem a bojovím pojatím hry ktera často u jinych krajin chybí. Zakazané veci používaju nie len turecky hrači ale aj hráči ostatných krajín v % porovanelnej miere tak ako Turci. Ja osobne snimi vychadzam dobre hrám s nimi cele roky na roznych serveroch a poviem ti jednu vec ked potrebujem pomoc a napišem im pribehnu ale u inych hráčov je to percento daleko daleko niššie tak že asi tak...
     
  18. RIPSEA

    RIPSEA Pisálek fóra

    To jsou jenom řeči,aktivně hraji již jinou hru,kde se s boterama nemažou,poprvé bán na měsíc,po druhé zrušení účtu.Žádné nesmyslné výmluvy že je to složité jako tady.A funguje to dokonale;)
     
  19. -Honďák-cz

    -Honďák-cz Pisálek fóra

    Máš pravdu,já za 14 let hraní nikdy neměl černý program a ted jsem dostal debuf 14+30 dní.Ten jejich automat to nedává.A do dnešního dne se to nevyřešilo.
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    vyřešilo, script už debuffuje jen ty, kteří používají program a je jedno jestli pro střelbu NPC, auto target nebo sentinel. Část kódu scriptu, který minule debuffoval i pár hráčů u kterých nebylo jasně prokázané jestli použili nebo nepoužili program už byl opravený.