Mám tě !

Diskuze na fóru 'Nápady a návrhy' zahájená uživatelem *štěpánek*, 13/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chteli by jste ,aby pred koncem kazde akce probehl debuff Mam te?

  1. ano

    90.6%
  2. ne

    7.8%
  3. ne,take pouzivam program

    1.6%
  1. Domca22

    Domca22 Zelenáč fóra

    Brzy přijdou nová děla bude mít vidělek BP;)
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Domca22 akce ti připadají nevýdělečné? Ty asi nehraješ moc dlouho. Před asi 10 lety byla jedna z nejlepších akcí s NPC Green Saint myslím, kde jsi byl/a šťástný/á, že jsi za akci vydělal/a 150 000 perel. Akce byla jednou za měsíc. Nyní jsou akce jedna za druhou a většina i ohromně výdělečná. S chybami s tebou souhlasím, ale vím, že se BP snaží je opravit. Jen to vždycky není tak snadné. Hráči se velmi zajímají o balíčky a věř, že i ti co pořád křičí jak jsou balíčky drahé a že už nebudou nic kupovat vždy když vyjede dobrý balíček nakupují co to dá a to se týká i booterů. Ti možná nakupují víc než čestní hráči.
     
    .gori. tohle ocenil(a).
  3. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Hele já to mám to samý,jsem víc u dna jak na vodě.Nevím proč nejdou koupit aury,at si válčí kdo chce a koho to baví,mě přestává.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    dřív žádná aura nebyla, do hry se vstupovalo s vědomím, že je to pirátská hra a budeme topení. Mám pocit, že kdyby šly převádět účty byla by už půlka ultra serveru na PvE serveru :D
     
  5. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    No já bych byl určitě na GE8 kde je to pul napul.Ale zřejmě mam smulu,no tak hraju prostě méně.Ještě že je alespon na ponorkách relativně klid.
     
  6. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    Tak nvm,projel jsem si ráno mapy a hráčů s postihem je tam drtivá věčina a valí bota dál jako by se nechumelilo..nefunkční,nefunkční,nefunkční....rušit účty..tečka.
     
    .gori., TRYXIK1 a *štěpánek* tohle ocenili.
  7. ☆Wнitę†rhino†»

    ☆Wнitę†rhino†» Pisálek fóra

    Však je to pirátská hra a piráti vraždí, kradou a podvádí ;)
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    u tohoto trestu se to bohužel špatně sešlo, dostali trest a zároveň je Sigma, která jim kompenzuje postih, ale věřím, že u druhé, kde už nebudou Sigma balíčky bude debuff na 14 dní a následné snížení hodnot na 3 měsíce už znatelné. Navíc stejně jako se vyvíjel debuff až do bodu, kdy jsou lodě prakticky nepoužitelné můžou se i Jizvy vyvíjet tak aby jim používání programu znepříjemnili. Pokud se budou Jizvy štosovat budou mít i víc jizev najednou takže je to hodně omezí a protože čas se prodlužuje budou jezdit permanentně s debuffem nebo jizvou.
     
  9. ☆Wнitę†rhino†»

    ☆Wнitę†rhino†» Pisálek fóra

    Já bych to zabanoval, víš kolik času a peněz bych ušetřil :D
     
  10. To už tady bylo,banovalo se a mělo se u toho zůstat
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    bet zbytečných citací, když reaguješ na poslední příspěvek stačí jen psát do spodního okna
     
  12. Kolibrík_SK

    Kolibrík_SK Rádoby autor

    Ahoj dnes odhalím duvody používaní zakázaných programu dle dúvodú boterú ze 6 ti serverú. 1) honba za hodností tedy nahanení stríbrne nebo zlaté placky 2) získaní herní mneny (perli yulong a safanad ) 3) nedostatečný čas na hru a chut se jen bavit a topit hráče 4) vytežit s akce co nejvíc to sou základní duvody. Co s tim? Je potreba udelovat de buf to je jasné ale po jeho skončení je potreba do de buf zahrnout znemožnení jako koliv se učastint akce a nebo zamezit napádani akčních npc dále vzít jim 100% bodu z boje 100% elitních bodu a 100%munice která pusobí škody na akční NPC . Dalej duvodem je puštení lodí na zakazanej program kuli zisku korun aby mohli napádat ostrovi flotylama a získavat tak ostrov pro vlastní cech tedy boterúm vzít 100 % korun . Jen tady ta opatrení úplne odstraní používaní zakazaných programú v teto naderné hre také sou výsledky meho pozorování trvajíciho 3 mesiace. CHci se touto cestou podekovat všem hráčum který začali hrát čestne a nepoužívají již tento program. K závieru kladu dúraz na to aby nikto kto nepoužíva tento program nedostal de buf je to moc dúležité a vše je v rukou BP preju hezkou hru s pozdravem ja-pumu PS: Tato hra se stane nejhezčí na sviete kdyz umre poslední boter
     
    Naposledy upraveno: 12/6/23
  13. -cat-

    -cat- Zelenáč fóra

    už to nehul
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  14. ☆Wнitę†rhino†»

    ☆Wнitę†rhino†» Pisálek fóra

    :D Tak todle BP dojme k slzám...úplně to vidím. Speciálně až se podívají kolik eur si jim poslal.
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  15. Zamysli se už nad sebou,každý má právo na názor , či poznatek a odpovídat takto , o to nikdo zde nestojí
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  16. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Debuff hráčům skončil a už se vesele prohánějí po nových mapách a valí mince Safad z NPC. Případný debuff si vykompenzují zas nějakou platící akcí třeba jako Sigma. To nemá řešení.:(
     
  17. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    no program pekne jazdí, strieľa npc, a admirály len taká radosť do úloh :) bravooo
     
  18. -*expendable*-

    -*expendable*- Zelenáč fóra

    bežte si zahrat betu tam sa nebotuje :D :D
     
  19. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    Botuje sa aj na bete. Treba na nich tlačiť aby sa debuff dával častejšie botteri začali na nových mapách strieľať hráčov a hra sa stáva obvzlášť nepríjemna. Hráč ktorého doslova zostrelím na 3 rany, denne prvý, druhý v rebríčku battlebodov. Musím ho popri farmení a súboji s ostatnými hráčmi zostreliť 60x pretože program je neúnavný. Toľká drzosť ... Myslím že času na analýzu bolo dosť na čo sa čaká ?
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight