Mám tě !

Diskuze na fóru 'Nápady a návrhy' zahájená uživatelem *štěpánek*, 13/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chteli by jste ,aby pred koncem kazde akce probehl debuff Mam te?

  1. ano

    90.6%
  2. ne

    7.8%
  3. ne,take pouzivam program

    1.6%
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to se musíš zeptat centrály
     
  2. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Leo chtel jsem se jen optat,nerad te otravuji.Ale byl nejaky debuf?? Pac u nas na Americe PVE nejak ubylo znamych botaku.Bud jsou zabanovani nebo uz utekli.
    Diky za odpoved
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    deguff byl víc jak před 14 dny, ale ten už jim skončil. Občas se kontrolují a trestají i hráči po nahlášení, ale nebývají dvě vlny debuffů za sebou.
     
  4. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Mozna jim tento druh akce nevyhovuje,ale to se divim,protoze perly a koruny to dava + truhlicky.
     
  5. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    Leo, tak ako moderátor, a aj ostatný moderátori, tak tlačím na tu centrálu, však Vás platia z našich € :) tak robím všetko preto :)
     
    rytiř1969 tohle ocenil(a).
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jednak, žádáme o debuff už na začátku akce při každé trošku výdělečné akci, stejně jako se snažíme prosadit změny ve prospěch hráčů, ale finální rozhodnutí je na centrále.

    A omyl, nejsem placená z Vašich €.
     
  7. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    prichádza akcia, čo tak požiadať o debuff? a viac než 14 dní?
     
    TRYXIK1 a niki.2001 tohle ocenili.
  8. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    som zvedavý pri ďalšej akcii, či bp dodrží to, čo sľubujú...
     
    rytiř1969 tohle ocenil(a).
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jestli myslíš debuffy tak ty se dávají po určitém období, nemá to nic společného s akcemi.
     
    rytiř1969 tohle ocenil(a).
  10. To je ,ale chyba milá Leo
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    podle mě by se taky měly dávat na začátku akcí a ne po jejich skončení a navrhovala jsem to několikrát tak třeba příště.
     
  12. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    Dokud BP nezačne dělat věci jak má,bude to k ničemu a to je ty účty prostě a jednoduše rušit...
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    třeba i na to dojde, ale není to tak snadné. Vysvětlovat to tu nebudu, ale důležité je, že nás vyslyšeli a přitvrdili. I tenhle debuff se bude ještě vyvíjet.
     
  14. Kolibrík_SK

    Kolibrík_SK Rádoby autor

    Ahoj piráti obraciam sa na Leo naši patronku s prozbou ale nezvyčajnou. Kedže botom a botérom odzvonilo bolo by asi dobre zrusit mínusová procenta po 8 hodinách dokonce zrušit je uplne síce par lidí to ješte pouští ale stejne se chytnou a skonči. Asi se ptáš Leo proč no jednoduše proto že chci svoji sigmu využít naplno není to levná zaležitost. Skus to prosím napsat na centrálu pro nas co hrajem často hlavne o weekendech je to duležitý dekuju ja-pumu :)
     
    sisa11777 a congy71 tohle ocenili.
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  16. It4ch1_Uch1h4_CZ

    It4ch1_Uch1h4_CZ Zelenáč fóra

    No jak na to koukam moc lidi ten debuff nepali jelikoz na slunecni mape jezdi porad ti stejni i s cejchem dokonce se zabarvujicim do cervena coz asi znaci ze uz maji vic nez jednu vystrahu ale borci boti dal takze asi se to porad vyplati i pres to vsechno
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Klasický debuff na prvních 14 dní má modré oko, první jizva má červené.
     
  18. It4ch1_Uch1h4_CZ

    It4ch1_Uch1h4_CZ Zelenáč fóra

    ok aspon se v nich vyznam diky :)
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nemáš zač, debuff bude mít vždycky modré oko, každá jizva by pak měla mít jinou barvu oka, první je červená o dalších zatím nemám info
     
  20. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Tak to je šílený mazec, kolik botů se dnes vyrojilo. Víc botů než normálních hráčů. Tolik jsem jich ještě nikdy neviděl. 14 dnů uteklo jako voda, tak to jsem zvědav, kolik z nich ten směšný trest napraví.